AVON само за представители - 10

  • 13 644
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 835
Аз така се реших да си купя молив на Импала, който ми бяха прехвалили. Не знам дали е служил за мостра, но търках, търках, и все не се появява цвета. Та така и си остана. 2 лв. - 2, но можех да си ги спестя.

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 765
Мама знае ето снимка на опаковката
http://images16.snimka.bg/002695854-big.jpg

# 227
  • София
  • Мнения: 2 110
А да бе аз имам 10 крема, трябва да се набутам 10 лв. тъпотия!!!

Аз пък мисля да им кажа на хората май??! офф
ще седна да сметна колко ще загубя..знам ли какво да правя newsm78


еее, аз имам по-малко неща
ми щом са толкоз много, по-добре май да им кажеш ooooh!
пък за компенсация им раздай по една мостра на новия парфюм Wink

# 228
  • София
  • Мнения: 5 833
А да бе аз имам 10 крема, трябва да се набутам 10 лв. тъпотия!!!

Аз пък мисля да им кажа на хората май??! офф
ще седна да сметна колко ще загубя..знам ли какво да правя newsm78


Като ги сметнеш по три броя за 9,90, губиш по 40 ст. на крем, т.е. 4 лв. /и то от клиентската цена/ - не са толкова много, но ти си преняваш де  Simple Smile

# 229
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ама пак никой не ми отговори на дерзанието комплекта от 9,90 кое включва по всяко от едно или кои да е три?

# 230
  • София
  • Мнения: 5 833
Сега се зачетох - пише купете три продукта, обаче има отделен код на комплекта, което според мен значи по едно от трите  newsm78
И аз смятам да ги продавам на 2,90, не мога да се циганя за левче   Confused
Минавка си е и това е  ooooh!

# 231
  • София
  • Мнения: 2 110
Сега се зачетох - пише купете три продукта, обаче има отделен код на комплекта, което според мен значи по едно от трите newsm78
И аз смятам да ги продавам на 2,90, не мога да се циганя за левче   Confused
Минавка си е и това е  ooooh!

и аз това си мислех  newsm78

# 232
  • Мнения: 1 108
Здравейте на всички!
Искам и аз да стана представител на Ейвън,но незнам какви са условията за това!
Ако някой/ не го затруднява/ ще може ли да ми обясни ?

Може и на лични!

Благодаря ви предварително  bouquet

# 233
  • у нас
  • Мнения: 443
интересното в случая с тези продукти на стр.132 е аз имам поръчани 2лосиона и на фактурата, която пускам в интернет излиза,че са по2.90лв.

# 234
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз питах моята координаторка и тя говорила със зоналната, та от щаб аказали, че ще е за сметка на фирмата грешката, не за наша.. така че аз няма да казвам на клиентките нищо, дори и да е за моя сметка!!

# 235
  • София
  • Мнения: 5 833
Аз питах моята координаторка и тя говорила със зоналната, та от щаб аказали, че ще е за сметка на фирмата грешката, не за наша.. така че аз няма да казвам на клиентките нищо, дори и да е за моя сметка!!

това е супер  Party

# 236
  • Мнения: 1 167
Някой ще пусне ли да разгледаме К 07 полската брошура или най добре БГ брошурата????Simple Smile

# 237
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ето я полската брошура, тя отдавна е факт, благодарение на Теди. Скоро очакваме и нашата 07!!
А пропо кой ще я снима и кога ще я получава??!!

# 238
  • София
  • Мнения: 2 110
Някой ще пусне ли да разгледаме К 07 полската брошура или най добре БГ брошурата????Simple Smile

полската брошура вече е качена от Теди отдавна  bouquet
заповядай

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=120605

# 239
  • Мнения: 2 716
Комплекта е с отделен № и включва трите продукта. Ако са решили този път да ни спестят главоболие, супер. Заинтригувахте ме. Аз пак ще звънна на зоналната. Явно много хора са надали глас и са преценили да ни пуснат фандък. Следователно, когато има нередност, сигнализирайте, карайте се и си търсете правата, вместо да се чудите "защо аджеба се бъхтя".
На конференцията в Петък в НДК ще има 7-ми каталог подарък за всеки представител + мостра на ново червило (май) Ще ни гостува Пипирудата Стойка. И дует Ритон.

Общи условия

Активация на акаунт