AVON само за представители - 10

  • 13 609
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 448
Здравейте на всички!
Искам и аз да стана представител на Ейвън,но незнам какви са условията за това!
Ако някой/ не го затруднява/ ще може ли да ми обясни ?

Може и на лични!

Благодаря ви предварително  bouquet
Най-лесният начин е чрез сайта на Ейвън.Влизаш във "Вашия бизнес с Ейвън" и там пише.Поръчките могат да се пускат и плащат чрез интернет,а кашоните се доставят на посочен от теб адрес.
http://www.avon.bg/PRSuite/home/home.jsp
Успех!Ако имаш въпроси ,пиши ми!  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 028
момичета, информация от извора:
Сега се обаждах да питам по празниците ще обработват ли експресни поръчки, отговориха ми ДА.. та ги попитах и за сгрешените продукти!!!
Казаха, че ще ни ги фактурират на 2.90, и да не поръчваме комплекта, а да ги пускаме отделно.. за да не се набутваме!!
Това е!! Mr. Green

Аз още миналата седмица казах,ама що не ми хванахте вяра не знам newsm78

# 257
  • Мнения: 1 167
Искам да споделя за новия парфюм на АVON поръчах си го като демо и вече го ползван--много хубав аромат EAU de Parfum , но НЕ Е ТРАЕН. До след максимум  2-3 часа, вече никакв мирис. То бива бива ама вече направо прекаляват!!!

Искам да знам дали е възможна рекламация на това основание?

За тези пари човек може да си купи два парфюма от кварталния магазин и поне да не го е яд, че си е дал парите?

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 17:16 от desiniko

# 258
  • Мнения: 1 167
Емия
Редовен потребител
Рe: AVON само за представители - 10
« #176 петък, 20 април 2007, 15:50 »
   Отговори с цитат
Цитат на: мама_знае в петък, 20 април 2007, 13:59
Емия, траен е, но си свикнала с аромата. Попитай някого дали му ухаеш на нещо.  Amidala  ти е дала вариант за тестване. Напръскай се с аромат на Ейвън, който НЕ харесваш и виж колко време ще ти се натрапва.  Peace
Ох,не знам.Днес го сложих към 9 часа и към 11 бях при една приятелка,която е И представител и искаше да го подуши.Дадох и да подуши на ръката ми и тя нищо не усети.Ще пробвам пак с някой ,който не харесвам,но май нямам такъв в момента-Пешън денс беше един от тях.
Или ще тествам с този още веднъж.
   

Rouz
съкровището
Потребител
**
Re: AVON само за представители - 10
« #177 петък, 20 април 2007, 21:58 »
   Отговори с цитат
и аз имах подобна случка във връзка с новия парфюм от първата страница на 6 каталог. Напръсках се, и след два часа зълва ми искаше да гоподуши, каза че нищо не усещала, но аз си го усещах аромата.
Пък паричките са доста, на такъв парфюм поне 6-7 часа трябва да му е трайността.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179165.160

Явно не съм само аз дет се оплаква от нетраен некачествен парфюм!!
на стр.

# 259
  • у нас
  • Мнения: 443
Възмутена съм от ейвъновските служители  #2gunfireпускам 1 поръчка в к06,която за мен 6 ниво от мотавиционната програма на стойност 156лв.Сега ми излиза фактурата и ми липстват 2те покани за курс и стойността пада 2лв. и съответно няма 5%,няма и чанта подарък.Сега и поканите за курс са в недостиг,а кой организира тези курсове че да си напечатат и още нещо когато пусках на 1во ниво също имаше недостиг но имах подарак крем,сега май не им се дава %.

# 260
  • Мнения: 8 471
Момичета,наистина не е траен.
Съжалявам за лошата реклама,но е факт.Пробвах,не се усеща,след час,след два пък съвсем нищо.
Жалко,все пак не са му малко парите.На редовна цена пък съвсем...

# 261
  • Мнения: 1 167
Искам да споделя за новия парфюм на АVON поръчах си го като демо и вече го ползван--много хубав аромат EAU de Parfum , но НЕ Е ТРАЕН. До след максимум  2-3 часа, вече никакв мирис. То бива бива ама вече направо прекаляват!!!

Искам да знам дали е възможна рекламация на това основание?

За тези пари човек може да си купи два парфюма от кварталния магазин и поне да не го е яд, че си е дал парите?

Възможно ли е т.к. парфюма явно всички сме си го купили като Демо продукт затова да не е въобще траен? Какво мислите за това?

# 262
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Момичета,казвайте наистина за този пърфюм,че аз смятам да го поръчам,за да го подаря на сестра ми,че има бал и това с бижутата ми се стори добра оферта. Confused

# 263
  • София
  • Мнения: 504
Ееее,тоя парфюм пък! #Cussing outТолкова да ми хареса и веднъж да реша да си купя парфюм и той да не е траен #2gunfire #Cussing out

# 264
  • Мнения: 8 471
Ето откъде идват моите съмнения за демото.Когато бях координатор за кратко и правихме промоции по разни изложения пръскахме парфюми и бяха ни дали един Реър голд-нямаше нищо общо с истинския.Всички се чудехме и гледахме като  Shocked
Възможни ли е да има две версии-едната демо-другата истинска,за да спестят пари?Даже и опаковките са по-различни,външно уж еднакви,но на демото пише различни неща.
Та така-нека да каже някоя мама,която си го е поръчала редовно,от каталога!  bouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 1 891
Емия
Редовен потребител
Рe: AVON само за представители - 10
« #176 петък, 20 април 2007, 15:50 »
   Отговори с цитат
Цитат на: мама_знае в петък, 20 април 2007, 13:59
Емия, траен е, но си свикнала с аромата. Попитай някого дали му ухаеш на нещо.  Amidala  ти е дала вариант за тестване. Напръскай се с аромат на Ейвън, който НЕ харесваш и виж колко време ще ти се натрапва.  Peace
Ох,не знам.Днес го сложих към 9 часа и към 11 бях при една приятелка,която е И представител и искаше да го подуши.Дадох и да подуши на ръката ми и тя нищо не усети.
   

Тъй като аз съм въпросната приятелка  Sunglasses ,потвърждавам  Wink За мен лично за тази цена би трябвало да предлагат нещо наистина трайно ,все пак за тези пари можеш да си вземеш и марков парфюм  Confused А ако наистина правят различни партиди за демо и редовни поръчки   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Във връзка с темата да ви кажа аз пък съм много доволна от спрейчето Be Kissable - 5 лв струва,а учудващо трайно ,винаги ме питат колежки с какъв парфюм съм   Joy

# 266
  • Мнения: 983
Само да кажа за колието към парфюма, не е нищо особенно, на конференцията го видях, на картинката изглежда голяма висулката, но в действителност е много малка #Cussing out

# 267
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Здравейте момичета!!!
От кампания №5 една клиентка поръча омекотяващата маска за лице със саке и ориз от Planet Spa.На упътването за начина на употреба пишеше,че се стои с маската 20 минути или докато изсъхне.Тя каза,че докато я сложи на лицето си и ставала като тебешир бяла,веднага засъхвала.Не изчакала и 2 минути,защото започнала и много да и стяга,и започнала да я мие,но с много зор.Казва,че мирише хубаво,няма вид на стара или с изтичащ срок.
Чудя се дали не трябва да се слага на мокро лице newsm78
Аз имам от зелената серия на Solution маска-като ми е сухо лицето направо го раздирам,затова първо го мокря и си слагам маската на мокра кожа.
Та,кажете ми,вие имате ли опит с тази маска?
Ще съм ви много благодарна  bouquet
newsm78 newsm78 newsm78
 Praynig Praynig Praynig

# 268
  • Мнения: 75
Къкво да правим-те по същата логика и клиентите ще ни го върнат-а и за тези бижута
Само да кажа за колието към парфюма, не е нищо особенно, на конференцията го видях, на картинката изглежда голяма висулката, но в действителност е много малка #Cussing out
-това е още една причина за разочарование.....

# 269
  • Мнения: 990
Сега аз да не се окажа единствената, която ще каже, че парфюмът Тру Глоу е много траен, имахме миналия петък обучение по бяла козметика и зоналната беше донесла парфюма, пръснах си на ръката, това беше петък вечерта, а в събота на обед го показвах как мирише на приятелка, доста силно си се усещаше... Друг е въпросът, дали този на зоналната има нещо общо с поръчаните от каталога! Дано да са трайни и те, защото имам поръчани 3 и то все за балове  Praynig

Сега да ви питам нещо спешно, имате ли представа какво има или няма със сигурност от нетната, че искам за подарък да взема сърцето колие и парфюмчето Дриймлайф??? Специално те ме интересуват, а ако знаете и за нещо друго моля споделете!

Общи условия

Активация на акаунт