AVON само за представители - 10

  • 13 626
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 035
momi4eta,q kajete...
pulverizator4eto na Percive(95str.),moje li da se dopylva? newsm78
...ili e za ednokratno polzvane Thinking

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 18:56 от tedka*

# 76
  • Мнения: 1 035
момичета,към к-г 06 има ли мостри на червилото All Day Comfort Lipstick SPF 12 ?
мн ми харесва последното като цвят,но дали е като на снимката? newsm78
някой ползвал ли е тези червила и доволен ли е? цветовете като на картинката ли са? Thinking

# 77
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, силиконовите подложки за уморени крака не мога да ги открия... Да не са ги спряли вече?!  newsm78 Аз си мислех, че просто липсват в каталога.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Момичета, силиконовите подложки за уморени крака не мога да ги открия... Да не са ги спряли вече?!  newsm78 Аз си мислех, че просто липсват в каталога.

За тези от стр. 113 ли става въпрос?

# 79
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не ми се отваря снимка.бг и не мога да разгледам 6-ти каталог. Аз още не съм си пуснала поръчката за 5-ти и ги търсих с търсачкта в сайта на Ейвън.

# 80
  • Мнения: 606
Не ми се отваря снимка.бг и не мога да разгледам 6-ти каталог. Аз още не съм си пуснала поръчката за 5-ти и ги търсих с търсачкта в сайта на Ейвън.
Гледй го от тук

# 81
  • София
  • Мнения: 5 832
момичета,към к-г 06 има ли мостри на червилото All Day Comfort Lipstick SPF 12 ?
мн ми харесва последното като цвят,но дали е като на снимката? newsm78
някой ползвал ли е тези червила и доволен ли е? цветовете като на картинката ли са? Thinking

Няма мостри и никога не е имало, затова пък няма проблем да го върнеш като пишеш "не отговаря на цвета в брошурата"  Wink

# 82
  • Мнения: 2 716
момичета,към к-г 06 има ли мостри на червилото All Day Comfort Lipstick SPF 12 ?
мн ми харесва последното като цвят,но дали е като на снимката? newsm78
някой ползвал ли е тези червила и доволен ли е? цветовете като на картинката ли са? Thinking


Няма мостри и никога не е имало, затова пък няма проблем да го върнеш като пишеш "не отговаря на цвета в брошурата"  Wink
Цветът е точен. Само че имай предвид, че е върху бяла хартия. Ти ще го носиш върху по-тъмни устни с по-тъмен фон (тена ти) и това променя червилото.

# 83
  • Мнения: 1 035
момичета,към к-г 06 има ли мостри на червилото All Day Comfort Lipstick SPF 12 ?
мн ми харесва последното като цвят,но дали е като на снимката? newsm78
някой ползвал ли е тези червила и доволен ли е? цветовете като на картинката ли са? Thinking


Няма мостри и никога не е имало, затова пък няма проблем да го върнеш като пишеш "не отговаря на цвета в брошурата"  Wink
Цветът е точен. Само че имай предвид, че е върху бяла хартия. Ти ще го носиш върху по-тъмни устни с по-тъмен фон (тена ти) и това променя червилото.

ооо,аз съм мн бяла. фдт,който ползвам е незабележим цвят и едва ли ще е голяма разликата...
само исках да знам дали е кафяво? сякаш леко розовее newsm78
и все пак не се престраших да си го поръчам Rolling Eyes  трябваше да пускам поръчката,а никой не ми беше отговорил до снощи Confused
др месец може да се пробвам Grinning

# 84
  • Мнения: 2 716
Правили сме си експерименти с червила. Добрижи някое от червилата, които имаш, до каталога. Ще видиш, че цветовете си пасват до 95%, но когато го сложиш на устните, се променя. Прецени как и си направи извод как би ти стояло въпросното.  Peace

# 85
  • Мнения: 266
Искам да попитам какъв е процента на отстъпката ако се поръчат два продукта от АNEW - единия от групата по 12.90 и другия с намалена цена (напр. пяна 2в 1 или серум очи)? Предполагам, че този на 12.90 е с 10% отстъпка, но втория???

# 86
  • Мнения: 2 716
За кампания 5 ли? Ако да, вторият си получава отстъпката, сформирана от поръчката ( пр. 25%) А този за 12.90 е с 10%, но също ти влиза заобразуване на %.

# 87
  • Мнения: 448
Искам да попитам какъв е процента на отстъпката ако се поръчат два продукта от АNEW - единия от групата по 12.90 и другия с намалена цена (напр. пяна 2в 1 или серум очи)? Предполагам, че този на 12.90 е с 10% отстъпка, но втория???
Това за К05 ли се отнася?

# 88
  • Мнения: 266
Искам да попитам какъв е процента на отстъпката ако се поръчат два продукта от АNEW - единия от групата по 12.90 и другия с намалена цена (напр. пяна 2в 1 или серум очи)? Предполагам, че този на 12.90 е с 10% отстъпка, но втория???
Това за К05 ли се отнася?
Да, за кампания 05 се отнася- Благодаря за отговорите. Има доста голям интерес към комбинациите от тази серия с намаленията...

# 89
  • Мнения: 448
Искам да попитам какъв е процента на отстъпката ако се поръчат два продукта от АNEW - единия от групата по 12.90 и другия с намалена цена (напр. пяна 2в 1 или серум очи)? Предполагам, че този на 12.90 е с 10% отстъпка, но втория???
Това за К05 ли се отнася?
Да, за кампания 05 се отнася- Благодаря за отговорите. Има доста голям интерес към комбинациите от тази серия с намаленията...
Аз приключих с кампания 05 и нямам вече каталози,но в панорамата пише:"10 % отстъпка само за огледалце ANEW,обновяващ едноетапен пилинг,концентрат срещу дълбоки бръчки Bohylurox,серум Anew clnical Лазер.

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 15:51 от lulu7307

Общи условия

Активация на акаунт