Уголеми ме максимално!Угои ме...

  • 2 313
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Бъргър Кинг са по-вкусни, поне за мен  Simple Smile Ама са много големи, никога не успявам да го изям единичния.
А за това

не знам, кой има сила и място  Mr. Green

Интересно и аз харесвам Бъргър Кинг  newsm78 В Бг МакДоналдс и КFC ставаха за ядене, виж тук не мога да кажа същото за тях.  Dunkin Donuts в САЩ направо не стават за ядене, поне според мен. Като хапнеш половин поничка и от захарта почва да ти гори на гърлото, а в БГ много ги харесвах.  newsm78

Добре де,постарало се  е момчето,жертвало се е ...Не ни показва нещо ново.А и е пресилено малко...Едва ли има човек,който се храни всекидневно ,по три пъти на ден,в Макдоналдс....Орторексията вече започва да ме дразни (и то мнооого).....
 Един Биг Мак на тримесечие не убива Mr. Green

ПОвярвай ми, има такива хора! Лично аз познавам такива, едните ни съседи, заедно с децата си обядваха, закусваха и вечеряха fast food ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 216
Аз гледах филма наскоро с половин око.
Този човек нищо не правеше, освен да купува огромни количества храна и да яде. Нито работа, нито движение-спорт, секс- нищо. Мъкне, яде, лежи, оплаква се, ходи на лекар.

Храната като цяло в Америката е много евтина и като качество е зле. Ако решиш да ядеш качествена храна, трябва да даваш 3-4 повече.

Миналата година забелязах подобна тенденция и в България. Храната почва да няма вкус, насила расло, насила пасло.

# 17
  • Мнения: 4 678
Посещавал съм и по-добри тоаЛЕТНИ! smile3534

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 07:38 от Поци

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Има в United States of Hypocrisy една верига Карл'с Джуниър... Мммммммм, нямам нищо против лошият им холестерол...

# 19
  • Мнения: 2 070
Мерси за линкчето. И без това не мога да ида в осем часа вечерта да го гледам на определеното масто.

И на мен приятели, които живеят в Америка са ми казвали, че има много американци, които си ядат това по цял ден. Това за мусаката и аз не го вярвам, какво и е на нея. Зависи и как и с какво месо е приготвена.


 Един Биг Мак на тримесечие не убива Mr. Green

Какво е орторексия?

И аз един път в годината пия по един млечен шейк, защото ми харесва на вкус, но нали не става дума за това все пак.

# 20
  • Мнения: 534
Хм, Thinking
за съжаление когао съм на работа ям само такива неща- bite
хотдог,банички,пици и тн. и да ви кажа честно
нямам търпение да се прибера вкъщи да си хапна нещо готвено  Blush
супичка или мусакица или някой ориз с мръвчица  #Silly

# 21
  • Мнения: 27 524
Заведение в Германия. При това на съвсем разумни цени. Само за много гладни  Laughing

Хамбургерче
Шницелче
Наденичка
Меню

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 12:58 от Блонди

# 22
  • Мнения: 920
В Щатите ме впечатли не толкова качеството, колкото количеството, което изяждат.
За пръв път видях т.нар. семейни опаковки чипс и пуканки - с височина ок. 1 м.
И това, на което викат салата - макарони, царевици, боб, задължително в майонеза.

# 23
  • Мнения: 2 070
Заведение в Германия. При това на съвсем разумни цени. Само за много гладни  Laughing

Хамбургерче
Шницелче
Наденичка
Меню

Лелеее, това са някакви торти направо.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 459
"Филмът представлява скандално документално разследване за ролята на
веригата ресторанти за бързо хранене "МакДоналдс" в затлъстяването на
американците"

Без да съм прочела цялата тема, за което се извинявам. Но сега МакДонълдс ли са виновни, че американците са дебели?  #Crazy Я да проверят колко сникърса изяждат на ден?

Предлагат се много изкушения, но трябва всичко да е с мярка.

Кой каквото си го прави, на себе си го прави.

# 25
  • Мнения: 4 181
Блонди това заведение ме разби  bowuu
То е само за един мой приятел, който тренира силов трибой  Joy

Общи условия

Активация на акаунт