Semana Santa....ИСПАНИЯ

  • 16 368
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
относно мундо мар наистина е невероятно място заслужава си, другото подобно тук е терра натура като мундо мар само 4е за сухоземни животни много по голямо е разделено е на континенти и също има представления децата остават възхитени, акваландиа да но е пове4е за големи въпреки 4е има специален детски кът аз все в него седя  Joy
има и друг сафари парк не си спомням то4но как се казваше по пътя от аликанте към валенсия за сега се смята 4е е най големия за този район невероятно е и пак има там някакви такива спец. програмки
какво искаш да ме питаш Габи
опитвам се да се пазя, но все нещо се полу4ава сега мъжа ми трябва да замине и няма да го има около месец два 4чувствам се ужасно, супер тъжна а знам 4е трябва да съм весела и усмихната заради бебо  Cry

# 256
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
а относно пълномощните не се лъжи да тръгваш без пълномощно в никакъв слу4ай

# 257
  • Мнения: 1 128
Габи Hug Hug Hug много,много големи благодарности на Стоян.Да го нацелуваш от мене  love001  love001  love001Все пак ще му изпратя маил,за да му благодаря лично.

# 258
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета,

първо да честитя рождения ден на Габи, да е жива и здрава, за щастлива знам, че е с тези хубави и умни деца за това и желая повече късмет.
 
А ние вчера бяхме в Мадрид. Преди да тръгнем имахме сума ти проблеми. Момчето, което ни беше обещало да ни закара с кола в почти последния момент почна работа и ни отказа. Имахме още 2 резервни варианта и те пропаднаха. И вече в понеделник следобед се стягахме за автобуса, макар да знаех какъв ад ще е с малкия да пътуваме цяла нощ и да сме на крака целия ден. Та в последния момент намерихме човек. Там нещата минаха бързо, макар, че после чакахме за подписите на консулката. Направихме снимките там в бг фото. Като чу, че сме пътували почти цяла вечер, момчето от фотото взе да разказва, че те се опитали да облекчат българите в Гандия и околностите, като са направили офис на фирмата си там и консулката е ходила и събота и неделя. Но са се намерили лоши хора, които са завидели и Мая Стефанова като чула злите думи по неин адрес е решила повече на ходи. Сега са се събирали подписки да продължат консулските срещи отново. Аз си замълчах, че съм в течение с нещата и защо хората протестират.
И да знаете за заявление за паспорт, лична карта или книжка без час не може. Връщаха хора.
С две думи убихме се от път и с това дете. Ама той излезе голям герои, нито плака нито мрънка. Беше му интересно сигурно. И понеже Мадрид не го познаваме, страхувахме се да се отдалечаваме много от посолството и ходихме в Ел Кампо. Приличаше ми на Карефура, но беше като, че ли по-малък. Но е хубаво да пазаруваш в голям magazin, най-малкото от всичко има. Ние в Деня нямаме такъв голям magazin, ако не се брои Капрабо. Но както каза момчето от фотото в Мадрид (в големия град)  има по много от всичко - и хубаво и лошо. Голяма лудница е де!

Доста дълъг май ще стане поста ми, но хайде ще компенсира няколкодневното ми отсъствие.  Wink

За документите, хайде на нова сметка ще се редим на опашките. А дали ще може в полицията да се подават? Сигурно. Ето това е формуляра, за които Габи по-горе писа.

Кларита, не му гледайте пола, то и да го гледаш или не, каквото се е заченало. Но за 12-та седмица е рано да казват пола. Наш' Митя го видяха чак в 22. И все такова си остана.

Здравей отново и на Анетт, да се оправяш и по малко емоции, щом бебока е толкова палав, че чак контракции ти е направил. Или и той се е развълнувал от романтичната Венеция.

Не се сещам за друго. Ако се сетя ще пиша. Хайде чао до скоро!

# 259
  • Мнения: 200
Здравейте мами,
Анетт, благодаря за инфото.Обадих се таз вечер да се срещна с адвоката, но ме хвана трафик и се върнах на половината път. Утре сутрин ще ходя в ехстранхерията и ако ми вдигнат ангелите ще бягам при адвоката. А ти Анет, спокойно го раздавай няма по важно нещо в момента от бебока.Пази го! Аз доста често съм сама с децата и не мога да свикна.Първите дни ми е доста трудно.Какво да се прави не винаги в живота ни става точно това което искаме.
Гери уморително е да пътуваш на дълъг път с дете. А колкото да Мая Стафанова едва ли се е отказала. Може би си е сменила начина на работа.Казвам това , защото миналия ден чух че в  някой от офисите тук на автогарата в Валенсия се записват хората за нейните услуги.

Вес преди месец мъжът ми беше в Будапеща и каза че се чувства като в България. Ти как се чувстваш. Има ли  нещто общо с родината ни?

Мнението ми за количките е че няма значение марката. За мен е важно да бъде удобна на детенце и на мен. Скоро се сдобих с Quinny, тежи 6 кг и е много компактна сгъната. Старата ми тежеше 10кг и бебето 11кг и някоя друга чанта с компра, недаи си боже да ми се наложи да отида някъде с кола то сгъване, разгъване. Убива ти се желанието да излезеш, като знаеш че се връщаш претрепан.
Цитат
А за пола на детенцето...мен като ми казаха,че ще е момче се разплаках,толкова исках момиченце,нали и затова се решихме за трето.До последно се надявах да е станала грешка,но тук в Испания май такива грешки стават рядко.Ама пък като се роди си помислих,че не бих го заменила и за 100 момиченца...
   

Но нали винаги ни се иска това което нямаме. Хора сме! И аз не бих заменила и двете ми момчета за нищо на света. Можем да се пробваме в третия опит. И каквото даде господ! Laughing
Поздрави на всички!
Лека и от мен!

# 260
  • Мнения: 2 825
....
Клара - а да не са близнаци Simple Smile -само един сърде4ен ритъм ли 4уват ? много ми е странно това да стават такива грешки - на мен още в 3-я месец ми казаха кои ще е и познаха . и аз си го 4уствах де ... ти какво 4уство имаш .. не кои ти се искда да е ... а какво усещаш?

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
И майка ми така реагира  Laughing
Не са слушали досега сърчицето, само на ехографа ме гледат. Не мисля, че е възможно да се скрие едното бебе, ако са две  Confused Все пак в ранните седмици с вагиналния щяха да се видят....не е ли така?
А за какво чувствам аз... и аз съм раздвоена, в наячалото бях убедена, че е момче, от 2 седмици си мислех, че може и да е станала грешка и че сигурно ще е момиче...тчка че и аз самата не знам  Confused
Анет, пази се и не се натоварвай много, най-важно е бебтето в момента  Hug

# 261
  • Мнения: 409
Карла на мен ми казаха в 13 седмица мом4е и излезе вярно,после се крие6е и все се дупе6е ,в осмия един младок лекар каза моми4е Laughing.И деня преди да родя бях на тонове и после видеозон 4овека каза мом4е(много надарено Simple Smile).За палномо6но за отиване не искат на моя сина му патува за БГ и не му искаха,само навра6тане.Офи мен ме 4ака патуване до Гранада за един пе4ат и после до Мдрид  за пасаван #Crazy,6те лудна от пат.За пасаван не се взема 4ас нали?$е 6те стоим там цял ден и после 6те спим в хотел и кам БГ.Целувки от нас  bouquet

# 262
  • Мнения: 2 825
.......Офи мен ме 4ака патуване до Гранада за един пе4ат ......

Рози, ти къде си? Явно някъде из нашия край  Wink я обади....

# 263
  • Мнения: 1 818
Ako не ме лъже списъчето ни,имаме рожденичка днес

Честит Първи Рожден Ден на малката принцеса Кристина!Щастливо детство и желая,да е здравичка и да получи много подаръци!
alest, много да те слуша дъщеричката!  bouquet

 

# 264
  • Мнения: 176
Ааааа има и по ранобудни от мен Mr. GreenАйде да сложа аз кафето, обаче


Честит рожден ден на Криси!
Алест, да ви е жива и здрава малката принцеса!



# 265
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА МАЛКТА ПРИНЦЕСКА, ДА РАДВА МАМА И ТАТИ И ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВО И ЗДРАВО ДЕТЕ

# 266
  • Мнения: 1 128
НА КРИСКАТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.МНОГО ДА СЛУШКА И ДА РАДВА МАМА

# 267
  • Мнения: 3 098
4естит първи рожден ден,Крисенце!
Желая ти да си много здрави4ка,Щастливи игри и едно прекрасно детство!
Mного подаръци на празника да полу4иш,а мама и тати да те слушкат много! Heart Eyes





-За теб,Alest

# 268
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА, КРИСИ   bouquet
ВЕСЕЛО И УСМИХНАТО ДЕТСТВО !!!
АЛЕСТ, ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И МНОГО УМНА МАЛКАТА ТИ КУКЛА  
 bouquet

# 269
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит първи рожден ден на малката Криси!

Нека да расте и хубавее, да носи много радост на мама и тати!



Общи условия

Активация на акаунт