Пюрето от моркови и ябълки - плодово или зеленчуково?

  • 3 616
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Ами това е смешното-че е точно това.Че всичко е толкова просто.А ти защо бързаш да се заядеш-ми смешно ми е,прекалено точно е казано по темата и съм съгласна.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами това е смешното-че е точно това.Че всичко е толкова просто.
Незнаех, че простите неща са смешни...хората са го направили за улеснение. И ако беше писаното с цел заяждане тона ми щеше да е далече от този в по-гория ми постинг.

# 17
  • София
  • Мнения: 978
Плодово-зеленчуково. Въпросът ми е много странен /използвам тази дума, но ми идва друга наум/. Ябълката всички знаем, че е плод.Морковът всички знаем, че е зеленчук. Тогава какво ли е пюрето от ябълки и моркови?  ooooh!

Зададох си въпроса защото исках да знам дали с това пюре мога да заменя хранене. Съжелявам, че не съм толкова съобразителна и умна като теб

# 18
  • Мнения: 3 500
Плодово-зеленчуково. Въпросът ми е много странен /използвам тази дума, но ми идва друга наум/. Ябълката всички знаем, че е плод.Морковът всички знаем, че е зеленчук. Тогава какво ли е пюрето от ябълки и моркови?  ooooh!

Зададох си въпроса защото исках да знам дали с това пюре мога да заменя хранене. Съжелявам, че не съм толкова съобразителна и умна като теб
Стига де, не се обиждай. Това беше шега, щото наистина звучи абсурдно. Просто задай правилно въпроса.  Grinning

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Папкаме само на HiPP пюренца сега и на Нестле и взимам от време на време.
Ако имаш колебание спрямо пюретата на Хип дали са плодови или зеленчукови на зеленчуковите капачката е със зелен кант, а на плодовите с червен.  Peace

# 20
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Пюре от плодове и зеленчуци микс, въобще не е препоръчително, но толкова е набито в главите на всички, че никой не си прави труда да разбере елементарни неща ooooh!
За обработката на плодовете стомахчето създава едни сокове, а за зеленчуците съвсем други, затова не е препоръчително те да се смесват не само в бебешка възраст, а и като цяло в живота.Прочетете малко хора.Разберете дали това, което Ви препоръчват наистина е добро за Вас и децата Ви.Може ли така сляпо да вярвате на рекламата и на куците педиатри(повече от половината сигурно са си купили дипломите), които Ви убеждават,че това или онова е най - доброто за Вашето дете ooooh! а в същото време малко от тях имат деца.От къде човек който няма дете, може да знае кое е най - доброто за детето?От книгите ли - те ни учат теоритично, но живота учи на практика, а той е по - добрият учител
Защо децата Ви са постоянно болни или подсмърчащи?Защо запеци, температури, всякъкви болести, вируси и тн.?Защо им причинявате това?Интернет е толкова обширен и може да даде толкова информация по всички въпроси - ами потърсете newsm78
Чета ли чета из форума, глупост върху глупост и вие седите и си вярвате на глупостите, без дори да се замисляте.И в следващата тема започвате да се оплаквате една на друга, че бебо пак е болен и пак не се чувства добре и пак...

# 21
  • София
  • Мнения: 978
Пюре от плодове и зеленчуци микс, въобще не е препоръчително, но толкова е набито в главите на всички, че никой не си прави труда да разбере елементарни неща ooooh!
За обработката на плодовете стомахчето създава едни сокове, а за зеленчуците съвсем други, затова не е препоръчително те да се смесват не само в бебешка възраст, а и като цяло в живота.Прочетете малко хора.Разберете дали това, което Ви препоръчват наистина е добро за Вас и децата Ви.Може ли така сляпо да вярвате на рекламата и на куците педиатри(повече от половината сигурно са си купили дипломите), които Ви убеждават,че това или онова е най - доброто за Вашето дете ooooh! а в същото време малко от тях имат деца.От къде човек който няма дете, може да знае кое е най - доброто за детето?От книгите ли - те ни учат теоритично, но живота учи на практика, а той е по - добрият учител
Защо децата Ви са постоянно болни или подсмърчащи?Защо запеци, температури, всякъкви болести, вируси и тн.?Защо им причинявате това?Интернет е толкова обширен и може да даде толкова информация по всички въпроси - ами потърсете newsm78
Чета ли чета из форума, глупост върху глупост и вие седите и си вярвате на глупостите, без дори да се замисляте.И в следващата тема започвате да се оплаквате една на друга, че бебо пак е болен и пак не се чувства добре и пак...


До сега съм давала на сина си почти всички плодови или зеленчукови пюрета подходящи за възрастта му. Купувам готови пюрета на Hipp и Gerber.
Мисля, че при производството на бебешки храни има стриктен контрол и след като се произвеждат различни миксове не виждам причина да не му давам.
До сега да чукна на дърво детето ми не е боледувало и расте жизнерадостно и здраво.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Може спокойно да заместиш храненето с него.

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
До сега съм давала на сина си почти всички плодови или зеленчукови пюрета подходящи за възрастта му. Купувам готови пюрета на Hipp и Gerber.
Мисля, че при производството на бебешки храни има стриктен контрол и след като се произвеждат различни миксове не виждам причина да не му давам.
До сега да чукна на дърво детето ми не е боледувало и расте жизнерадостно и здраво.
Както пишете или плодово или зеленчуково!
Контрола е стриктен, защото не сте била там където ги произвеждат.Информирайте се и посетете акоимате възможност.Ще Ви е от полза и за изказаното мнение!

# 24
  • София
  • Мнения: 15 220
Пюре от плодове и зеленчуци микс, въобще не е препоръчително, но толкова е набито в главите на всички, че никой не си прави труда да разбере елементарни неща ooooh!
За обработката на плодовете стомахчето създава едни сокове, а за зеленчуците съвсем други, затова не е препоръчително те да се смесват не само в бебешка възраст, а и като цяло в живота.Прочетете малко хора.Разберете дали това, което Ви препоръчват наистина е добро за Вас и децата Ви.Може ли така сляпо да вярвате на рекламата и на куците педиатри(повече от половината сигурно са си купили дипломите), които Ви убеждават,че това или онова е най - доброто за Вашето дете ooooh! а в същото време малко от тях имат деца.От къде човек който няма дете, може да знае кое е най - доброто за детето?От книгите ли - те ни учат теоритично, но живота учи на практика, а той е по - добрият учител
Защо децата Ви са постоянно болни или подсмърчащи?Защо запеци, температури, всякъкви болести, вируси и тн.?Защо им причинявате това?Интернет е толкова обширен и може да даде толкова информация по всички въпроси - ами потърсете newsm78
Чета ли чета из форума, глупост върху глупост и вие седите и си вярвате на глупостите, без дори да се замисляте.И в следващата тема започвате да се оплаквате една на друга, че бебо пак е болен и пак не се чувства добре и пак...

Моля те, укроти се малко.
Наизвадила си незнам колко стари теми, дискусиите по които вече са отшумели.
Тук размахваш пръст и назидаваш. Не си единствената, дето се е сетила, че има интернет-бъди сигурна. Това, че ти си възприела определен начин на живот, който нямам намерение да коментирам, не означава, че другите са малоумници. Аз пък не приемам много от твоите възгледи, но няма да ти обяснявам, че те мисля за такава или онакава.
Четем в интернет и се информираме. Не бери грижи!

# 25
  • Мнения: 174
плодово е и не съдържа мляко така че ако решиш да заместваш ядене го смеси с АМ

# 26
  • Мнения: 2 908
Виж,bloodywhite ,от една страна си права-и аз съм чувала някъде да не се смесват плод и зеленчук.Ама да изкарваш всички ни глупави....ми благодарим ти  bouquetАз веднъж те защитих по един твой въпрос,но сега излизам глупава ThinkingМи сигурно съм,щото те защитих...

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 973
Нито едното, нито другото. Според мен е подходящо за преход или към плодови, ако не са въведени, или кум зеленчукови.
А за вредата...мисля, че няма такава.Има най- различнини теории, които в повечето случаи обясняват доводите си едностранно.  Peace

# 28
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Извинете ме всички, скъпи майки.Съжалявам ако изказването ми е прието като желание да обиждам или да назидавам някого.Много ми е болно Cry, че толкова много деца страдат заради некадърни лекари, заради добра реклама и заради фирмени продукти.Наистина ми е болно, защото и моето дете щеше много да страда, ако не се бяха появили, няколко възрастни педиатъра, с многогодишна практика, със собствени отгледани и здрави деца, които ми казаха неща, отречени от медицината в момента, но много, изключително добри неща.Не желая да изкарвам никого глупав, малоумник или тъй нататък, желая да споделя с вас поне въпросите, които някой ме е накарал да си задам, отговорите, които съм получила и мога да споделя с вас, защото резултатът е добър.Не размахвам пръст на никого - ще се изразя по друг начин, моля разберете ме правилно.наистина вероятно съм наизвадила куп стари теми, но мисля, че те са постоянно актуални, защото постоянно има деца на определена възраст, а за мен би било радост да споделя с другите, нещата които знам.В случая извинете ме, че доста остро съм споделила някой неща - вероятно не съм намерила други думи, за да ги кажа(ако някой си направи труда да погледне публикациите ми, би разбрал какъв е обикновенно тонът ми на изразяване).
Не се опитвам да налагам своят начин на живот, нито своите възгледи, опитвам се да обясня как съм постигнала добрите резултати, свързани с детето ми.
Бих искала отново да се извиня на всеки, който се чувства засегнат от мен по един или друг начин - наистина не съм го направила нарочно!Простете...

# 29
  • Мнения: 638
Тук има на Сьнвал  пÜре ябьлка и морков,в4ера купих и 6те дам теzи дни!

Общи условия

Активация на акаунт