Как да спася тази пола?

  • 1 577
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Напоследък гледам в супермаркетите в София препарати против петна на Астониш. Има голямо разнообразие, а съм чувала, че са доста силни. Може би да потърсиш след тях? А пропо, и при мен Вениш не е действал при употреба върху вече изпрана дреха. Или поне действието му е в пъти по-слабо.

# 16
  • Мнения: 9 093
Да докладвам: купих си декорации - цветенца в сиво и зелено, чудесно паснаха на полата като ги наложихме върху нея Blush
Смея да кажа, че доста се отвори и стана много свежарско - с много пролетно настроение Simple Smile
Благодаря на всички ви Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 061
Браво! Радвам се, че си я спасила.
Само искам да допълня, че не е било късно да я върнеш нито вчера, нито днес. В магазините са длъжни да заменят стоката при такива случаи. Друг път не се колебай и не мисли, че е късно да върнеш стока,която е повредена и си го установила чак в къщи.
В "белите" държави можеш да върнеш една стока до 1 месец от закупуването й, ако рабира се не се я носила и оставила следи върху нея. Така че смело си търси правата друг път!

А е чудесно, че това те провокира и виж какво сътвори! Hug

# 18
  • Мнения: 9 093
Проблемът бепе в това, че не ми дадоха касова бележка..и знам ли, може би реших че е излишно да се занимава.
Естествено, ще ми е за урок друг път, поне този път обаче развоят беше добър Blush

# 19
  • София
  • Мнения: 2 061
Да, така е!
И наистина като нямаш касова бележка имат формално основание да ти откажат да я сменят. Въпреки това обаче, мисля че човек трябва да си търси правата при всякакви ситуации. Аз лично в много случаи също не го правя и си казвам: "хайде сега, няма какво да се разправям. Все някак ще поправя нещата.", но напоследък се научих да бъда по настоятелна и да ти кажа никога не съм получила отказ. Е, разбира се, винаги обяснявам възпитано, без да вдигам скандали на хората. Както се казва: "Со кротце, со благо!" Peace

Общи условия

Активация на акаунт