VIP Brother 2 - 4

  • 36 818
  • 1 373
  •   1
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 6 011
newsm78 Аз ли нещо не разбрах или....Защо профила на Христина е добавен в сайта и пише , че може да бъде гласувано за нея и да ходи на номинации?Тя не влезе ли само като формален участник,  и за да се омъжи за Здравко?
Не,влезна като пълноправен участник.Точно затова Данов се ядоса и напусна шоуто.
Просто казаха,че тази седмица тя няма право да номинира и да бъде номинирана.

# 1 321
  • София
  • Мнения: 2 968
Кое и е VIP -а на Христинчето?Това , че ги жени Бойко Борисов ли?

А и на някой други.......?!

# 1 322
  • София
  • Мнения: 6 011
Кое и е VIP -а на Христинчето?Това , че ги жени Бойко Борисов ли?
Ъхъ.

# 1 323
  • Мнения: 170
newsm78 Аз ли нещо не разбрах или....Защо профила на Христина е добавен в сайта и пише , че може да бъде гласувано за нея и да ходи на номинации?Тя не влезе ли само като формален участник,  и за да се омъжи за Здравко?
Тц, явно се е със статут на редови участник!

 Да ,но това не го бяха обявили.Остана и тя да спечели , заради страданието си през тези 2-3 години, защото българина си е съжалителен.

# 1 324
  • Мнения: 1 639
между другото, тя е казала на Евгени Минчев, че му е внучка.

А той й казал " И на теб ще помогна"  Laughing  
 Пък полсе се оказало, че не му била съвсем внучка ......
А баща й щом е педераст , стана ясно  какви точно череши бере.  Simple Smile

# 1 325
  • Мнения: 170
newsm78 Аз ли нещо не разбрах или....Защо профила на Христина е добавен в сайта и пише , че може да бъде гласувано за нея и да ходи на номинации?Тя не влезе ли само като формален участник,  и за да се омъжи за Здравко?
Не,влезна като пълноправен участник.Точно затова Данов се ядоса и напусна шоуто.
Просто казаха,че тази седмица тя няма право да номинира и да бъде номинирана.


Извинявам се това съм го пропуснала .

# 1 326
  • София
  • Мнения: 2 968
Кое и е VIP -а на Христинчето?Това , че ги жени Бойко Борисов ли?
Ъхъ.

Стига де, това не трябва да е критерий. Ами ако бяха измислили друг повод тя да влезе, а пък вече имаха брак??!!

# 1 327
  • Мнения: 1 002
Стига с тая Росица , малко хора са попадали в нейната ситуация , за да знаем как ще реагира всеки
възползвала се е от Зографски по някакъв начин ,
според Кристал няма сексуални отношения м/у нея и Иван З. , а той я побутва заради баща й ( така ли е )

# 1 328
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз не мисля че Росито има пари Thinking Thinking Моге би бижута,дрехи,някоя и друга акцийка,ама в кеш newsm78 едва ли newsm78

# 1 329
  • Мнения: 1 952
Прадядо ми е на 93, той не е с всичкия си вече..не си го представям с някоя кто Роси да се натиска, да не говориме за друго нещо. Отдавна ги е забравил тия неща.

# 1 330
  • Мнения: 17 546
newsm78 Аз ли нещо не разбрах или....Защо профила на Христина е добавен в сайта и пише , че може да бъде гласувано за нея и да ходи на номинации?Тя не влезе ли само като формален участник,  и за да се омъжи за Здравко?
Тц, явно се е със статут на редови участник!

 Да ,но това не го бяха обявили.Остана и тя да спечели , заради страданието си през тези 2-3 години, защото българина си е съжалителен.
Ти пък сега! Искаш да ти обявят всичко предварително!  Mr. Green Ако там сме аз и ти, и думите в устата ни ще са по сценарии и ще ни глобяват за проявени отклонения. Сега е ВИП Брадър, но от мен да знаеш, че и в БИГ Брадър никой от участниците не е обикновен човечец! Как пък точно Нико Тупарев станал кръстник на Яница... newsm78

# 1 331
  • София
  • Мнения: 6 011
Кое и е VIP -а на Христинчето?Това , че ги жени Бойко Борисов ли?
Ъхъ.

Стига де, това не трябва да е критерий. Ами ако бяха измислили друг повод тя да влезе, а пък вече имаха брак??!!
Шегувам се,мила!
Разбира се,че не е критерий.Когато влезна Христинчето,моят коментар също беше,че е едно обикновенно момиче,което точно сега изживява мечтата си.Но и според мен не е ВИП в никакъв случай!

# 1 332
  • Мнения: 7 186
Аз не мисля че Росито има пари Thinking Thinking Моге би бижута,дрехи,някоя и друга акцийка,ама в кеш newsm78 едва ли newsm78

Каза, че имала 2 сейфа Laughing

# 1 333
  • Мнения: 1 952
Аз не мисля че Росито има пари Thinking Thinking Моге би бижута,дрехи,някоя и друга акцийка,ама в кеш newsm78 едва ли newsm78

Каза, че имала 2 сейфа Laughing

Тя каза, че и златна река има  Laughing

# 1 334
  • Мнения: 170
Кое и е VIP -а на Христинчето?Това , че ги жени Бойко Борисов ли?
Ъхъ.

Стига де, това не трябва да е критерий. Ами ако бяха измислили друг повод тя да влезе, а пък вече имаха брак??!!


 Просто нямаше смисъл да влиза.Нямам нищо против нея , но мисля , че не е честно спрямо другите.Да се бяха оженили и толкова... То така всеки от тях можеше да си влезе с половинката и щеше да стане Family Vip Brother

Общи условия

Активация на акаунт