VIP Brother 2 - 4

  • 36 746
  • 1 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
айде хейтърки....
ваш ред....
какво ви подразни...
щастието....???


Защо се вживяваш толкова?
Гледаме предаване - обсъждаме. Никой не е вкаран насила там, нали?

# 16
  • Мнения: 2 013
отложиха номинациите, защото един излиза по собствено желание.

# 17
  • Мнения: 803
                Я, наистина първите номинации са отложени  newsm78... Някой го предрече в миналата тема...

а,защо,че не разбрах newsm78

Защото Данов излиза по собствено желание..
А сега ще вкарат ли някой на негово място?

# 18
  • София
  • Мнения: 723
Много скромно нещо - само 2 мнения  Grinning Един път и аз да съм от първите  Simple Smile.
Купона беше много хубав.Само кумата нещо.....  Crazy

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
айде хейтърки....
ваш ред....
какво ви подразни...
щастието....???

Tired
Оу?

# 20
  • Мнения: 2 550
айде хейтърки....
ваш ред....
какво ви подразни...
щастието....???


ти  Mr. Green
вживяваш се  Laughing

# 21
  • Мнения: 419
Моля ви за песента на Десислава от сватбата,за която Венета каза ,че й е любима. Praynig
http://www.vbox7.com/play:3bfc57ff

# 22
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Моля ви за песента на Десислава от сватбата,за която Венета каза ,че й е любима. Praynig

http://www.data.bg/f.php?fid=20738359 Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 533
В стил на форумката, ще кажа че тази жена претопля детето. Бива ли така да го увие  Laughing

 hahaha Кейси, същото казах на мъжа ми - това дете стана вир-вода.

За Христина/Ицето нямам думи, потресающа. Абе как ще кажеш на мъжа си - внимавай накъде ще гледаш като пресичаш хола(когато стрипърката беше там) У-жас!!! Срам!!!

Азо ми напълни душата!

# 24
  • Мнения: 5 622
Азис с прословутите дънки на Вергиния ли беше последно?Че май коментирахте оня ден, ама аз като не можах да видя тогава, та чак сега....  ooooh!

На места, където бяха озвучили някои кадри, си беше доста сълзливо, да....  Wink

# 25
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Много ми хареса Crazy CrazyВси4ко беше толкова ИСТИНСКО.Особено момента с малката във ваната.Много мило ми стана.

Деси беше супер.
Азиската танцува страхотно.Абе аз и без това си го харесвам. Laughing
Венетка направоооо........ #2gunfireОмръзна ми да и гледам превземките.Аз я намразих от предишия ББ.Когато беше в Инквизицията.Много надута и надменна. ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 327
абе като са ги събрали такива "шоумени" вътре не можаха ли поне сватбата да я направят, че да се запомни?? сигурно на Христина и е било малко кофти, че не я вземат отвкъщи, както си е по традиция.. можеха да заформят едно шоу да ни съберат очите.... защо ли не го направиха

# 27
  • Мнения: 5 622


За Христина/Ицето нямам думи, потресающа. Абе как ще кажеш на мъжа си - внимавай накъде ще гледаш като пресичаш хола(когато стрипърката беше там) У-жас!!! Срам!!!



Което доказва, че онова, което каза на лайв-а оня ден (Че било важно как се държал с тях в къщи, а какво прави навън не е от такова голямо значение..абе клишета разни..), не отговаря съвсем на истината...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 622
абе като са ги събрали такива "шоумени" вътре не можаха ли поне сватбата да я направят, че да се запомни?? сигурно на Христина и е било малко кофти, че не я вземат отвкъщи, както си е по традиция.. можеха да заформят едно шоу да ни съберат очите.... защо ли не го направиха

Аз съм убедена, че като излязат Здравко и Христина, ще направят още една сватба. Вече както им се иска на тях..С роднините им и всичко останало....

# 29
  • Мнения: 258
Огромно БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!! Знаех си ,че можех да разчитам на вас. Азис и Десислава са мойте фаворити.Коренно си промених мнението за тях по време на шоуто.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт