ЮЛЧЕТО си има всичко вече - да расте и дебелее, трябва малкото човече

  • 9 487
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 640
Там-там, браво за хубавите вести  Peace Все такива да носиш от доки Simple Smile  А за въртенето и моя вчера много се въртя, ама то това нормално при него. Редовно изпотява лекарите докато го премерят. Ама като му отеснее в корема ще го питам как ще се върти  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 28
Привет на всички,няколко дена бях без интернет  и сега немога да смогна да прочета всичко което сте писали.
Някой знае ли нещо за малтоферфол.Вчера се чух с лекарката от ЖК да разбера какви са ми резултатите от изследванията и тя ми каза да започна веднага да го взимам защото ми пада хемуглобина.
Наистина сте направили страхотни яйца,незнам как ви се занимава.Такъв мързел ме е налегнал напоследак че като се прибера от работа първото което искам да направя е да си легна.

# 227
  • Мнения: 766
Благодаря момичета  Hug
Ама ако знаете само как ми олекна   Rolling Eyes
А за яйцата аз малко се изложих тази година  Blush
Реших да правя яйца с кристали, но боите нещо не хванаха  Tired И не станаха красиви, а някакви такива никакви  Rolling Eyes И не съм ги и снимала даже. наметках ги в боите и толкова. Загубих хъс да ги крася и рисувам  Tired
А за козунаци - тате ще направи. Той им е майстор, аз не се наемам, че пак ще се изложа  hahaha
mama_magita  аз пия малтоферфол от известно време. Ако не бъркам наименованието де  newsm78 Едни таблетки дето се смучат-  комбинация от желязо и фолиева киселина. И на мен ми го дадоха за хемоглобина, че ми е бил малко нисък  Peace

# 228
  • София
  • Мнения: 3 524
Веси мила ужасно се радвам за бамбукитката  Hug Hug Hug Чудесна великденска новинка!!!
Да сте винаги здрави миличка!!!

За лекциите- за името нямаш грижи ще ти пратя. За датата - за мен е по-удобна по към края т.е. 18 май. Да кажат и другите мами.  Peace

Рени и аз това му викам- върти се и риткай че после ще те видя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ДА кажа че днес съм до рано на бач и понеже още ми е поразвалено компютърчето и може да не мога да пиша, вероятно ще съм на линия на 10ти.  Peace

# 229
  • Мнения: 741
Здравейте и от мен!
Там-там,много се радвам за добрите новини!
еlpet,да ти е живо и здраво майчето и да се радва много дълги години на внучетата!
Като ви гледам как сте се разработили за Великден,а мен така ме е размързяло.Едната баба ми боядиса яйцата,другата по поръчка утре ще ми омеси козунак и ние само ще ги обиколим тия дни да си ги съберем.Аз съм го ударила на скитня,щото на това време не ме свърта вкъщи.
Пожелавам весел празник на всички!

# 230
  • Мнения: 195
Здравейте мами, аз днес съм в ролята на учителка  hahaha
Трябва да обучавам новата колежка, която ще ме замества докато ме няма. Милата така стреснато гледаше, като й казах какви ще са задълженията й  Joy Joy Joy
Искам вече в отпускаааааа  ooooh!

Моят беб пак си ритка само от лявата ми страна ниско долу и вече сериозно започва да ме плаши  #Crazy #Crazy На преглед съм чааак на 17.04 и не знам как ще издържа до тогава от притеснение. Гледам да не мисля за глупости ама...  Confused

Моето шкембенце ще си го добавя в албумчето сигурно довечера. Снощи специално си го снимах Simple Smile

# 231
  • Мнения: 295
привет на всички в този хубав топъл слънчев ден Simple Smile току що добавих и аз една дебела снимчица в албумчето Wink

днес при нас е едно страхотно затишие - явно народът от рано е запразнил и на никой не му се работи. малко по-късно и колежката ще забегне към рибарица, наште също, май само ние решихме да не пътуваме никъде за тези празници... Simple Smile а вие къде ще посрещате Великден?

# 232
  • Мнения: 766
И аз вазирам довечера  Laughing
най-сладко е при мама и тате Wink
Но точно на Великден в неделя - при свекървичка  Mr. Green

# 233
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен. И аз като Лекси мога само да се оплача. Ужасно ме боли гърло, имам хрема и ме болят яйчниците /те са ми слабо място и винаги при настинка ме болят/. Хайде оплаках се предпразнично.
За Тина Киркова и на мен ми е по-удобно към края на май.
Елпет честит празник на майчето ти. Да ти е жива и здрава и много да ти помага за дребосъка.
Аз немога  да се похваля с яйца, защото вчера докато бях на работа, свеки си ги боядисала както тя иска, но нищо аз догодина с малчо заедно ще си ги боядисаме.

# 234
  • София
  • Мнения: 7 242
Там-там, много се радвам Grinning Hug
nikka, защо се плашиш, мила? Горе вляво явно са му крачетата - долу мърдат ръчичките. И при мен е горе-долу така Grinning
Ani_s, да се оправяш по-бързо Grinning

# 235
  • Мнения: 1 869
Дори не можах да Ви изчета докрая, но по-натам ще наваксвам. Сега оправям багажа, защото заминаваме по празниците. Снимах боядисаните ми яйца, но нямам време да ги кача в албумчето...пак по-натам (евентуално)
Мими79, добре дошла при нас Hug
Лекси има някакъв пролетен грип с болно гърло и хрема - аз вече го изкарах. Хубавото е, че бързо минава. Стискам палци да се оправяш скоро
Елпет, да ти е жива и здрава мама!  Hug  bouquet
Момичета, желая Ви хубаво изкарване на великденските празници  Grinning

# 236
  • София
  • Мнения: 3 524
Весело изкарване и от мен на всички пътуващи и всички изобщо   bouquet
Надявам се да ми се оправи компа че да пиша  Peace
До скоро!

# 237
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте сладурковци!
Гледам, че вече има галерия на яйчицата! Аз кът първа фукла  Joy ви показвам три снмчици на нашите изобретения! С помощта на мама и бебо, разбира се, направихме разни красоти! Моля да ме извините, че качеството на снимките не е кой знае какво, но все още сме без апарат и са правени с телефона ми! Надявам се да си починете хубаво през празничните дни и много да се забавлявате!


# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Привет и отмен!

Честит рожден ден на мамчето на Elpet!!
Добре дошла на новата мама - лека и безпроблемна!

Страхотни яйцица видях днес във форума. Взех идейки и утре и аз ще цапам в къщи!

Весели празници на всички и големи и мъчинчки и още по-мънички.

Аз в къщи нямам нет - така 4е до вторник.

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте и от мен

добре дошла на  Мими79   тук ти е мястото тогава, само такива сме се събрали, разговорливи  Mr. Green

Там Там наистина само радостни новини по Великден, така трябва.

Момичета имам дрехи за бременеещи, изпратиха ми разни неща по пощата, но някои не ми стават съвсем, ако има желаещи казвайте, иначе ги връщам обратно, за да не бавя момичето. Слагам в албумчето ни и след малко ще пусна линк.

Общи условия

Активация на акаунт