За мазането след баня-кои части?

  • 1 922
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
Мажа с бебешко тоалетно мляко цялото тяло, като правя леко масажче първо на крачетата и ръчичките по посока от периферията към сърцето, посре на гърдичките и с въртеливи движения на стомахчето за перисталтиката по посока на чревния тракт и накрая на гръбчето - раменцата и от двете страни на гръбнака (по самия гръбнак масаж не). Сега вече по рядко правя масаж, но продължавам да я мажа. Без лицето.

# 46
  • Мнения: 4 447
Ааами! Мазотим се целите и ни емного гот. До 2,5-3м позлвах зехтин и чат пат крем на Пупина и на Бюбхен едно,но тоохлажда и му купих на Джонсън оил гел и съм много доволна,мерише страхотно,кожата ни (щото и аз се мазотя Mr. Green) есупер мека! Туй то. Peace

# 47
  • Мнения: 45
Мажа навсякъде  Peace

# 48
  • Мнения: 338
Навсякъде newsm78

# 49
  • Мнения: 8 769
И на двамата мажех и мажа целите тела!

# 50
  • София
  • Мнения: 928
Тялото с олио или тоалетно мляко
Слабините с крем против подсичане
Лцето с бебешки крем
И аз така  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 159
мажа цялото тяло, но го правя 2 пъти в седмицата

# 52
  • Мнения: 2 616
Целият го клепондря с олиото, ама яко. Иначе като му мия дупето при смяната на памперсите го мажа с кремче против подсичане, а като излизаме навън му слагам кремче на Авент на лицето и на ръчичките, някакво Магическо кремче на Авент-против обриви, за студено време, за всичко става, много го харесвам.

# 53
  • Мнения: 1 264
Мажа цялото тяло без лицето.

# 54
  • Мнения: 596
Цялото тяло.

# 55
  • Мнения: 356
След баня най-грижливо мажа мишничките, вратлето и всички гънки и дупето да не забравим, а иначе цялото тяло отскоро не го мажа винаги, понеже ми казаха, че щом кожата му е мека, няма смисъл от излишно мазане. Е, пак си го мажа, но не винаги, през няколко къпания.

# 56
  • Мнения: 1 101
Цялото тяло. Първите няколко месеца го мажех с бебешко олио, а сега ползвам лосион за тяло.

# 57
  • Мнения: 574
Мажа цялото тяло с олио на Бюбхен!

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
мажа цялото тяло със зехтин като порасне още малко смятам да започа с мляко






---------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 14:07 от Доня Туфиня

# 59
  • Мнения: 1 353
Мажа цялото тяло

Общи условия

Активация на акаунт