полу4авате ли разбиране от мъжът си?

  • 2 293
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
Той е най-добрият ми приятел. Даже май понякога проявява доста търпение. Embarassed

И при нас е тъй. Heart Eyes
Пу-пу fingerscrossed

# 16
# 17
  • Мнения: 2 821
Моят е много разбран - душичка  Heart Eyes Само в два случая не ме разбира Sad - като пиша неграмотно и като набия свекърви4ката Sad Чудя се защо newsm78, иначе ми е толкова разбран... Даже мислех и тема да пусна, да ме посъветват хората как, аджеба, да го убедя да прояви разбиране и в тия две ситуации. Обаче, аха да пусна нова тема и виждам тази, където мога да получа компетентно мнение от авторката. Хелп, плийз Praynig, дали да не го набия и него, че да види най-накрая, че с мен шега не бива newsm78
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Разбираме се много добре.Само не мога да разбера кога мога да пу6а,това много ме притеснява и мъжа ми не може да ми помогне,а е толкова важно.  newsm78
ох, тука съвсем се обърках... Crazy

# 18
  • Мнения: 6 167
полу4авате ли разбиране от мъжът си?

по коя тема да получавам разбиране от мъжа си?
или по принцип все да си ме разбира.
аз нямам нищо против и да не ме разбира понякога - някак животът е по-цветен, интересен.
другото е  Sick бозЪ.

# 19
  • Мнения: 6 993
хм...
за повечето неща, да.
не разбира единствено защо искам дете. но това и аз не го разбирам в себе си Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
 newsm78

Че аз му говоря на български и той на мен. Никога не питам дали ме е разбрал.

# 21
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Когато му се оплаквам ми казва ,че човек ако ме слуша ще се разплаче.Или пък не се коси.Според вас разбиране ли е.

# 22
  • в Низината
  • Мнения: 705
Естествено, че ДА! Joy

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И от мъжът ми, и от свекърви4ката.
Е, понякога се ступваме, но бързо ни минава. Rolling Eyes

# 24
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Когато му се оплаквам ми казва ,че човек ако ме слуша ще се разплаче.Или пък не се коси.Според вас разбиране ли е.

Абсолютно!  Mr. Green Какъм разбран мъж.
Сега по темата - в повечето случаи получавам разбиране, затова и още сме заедно. То ако беше да се боря сама в живота, за какво ми е мъж?

# 25
  • Мнения: X
Аз пък ще съм честна - за повечето неща, да не кажа за всичко - НЕ. Абсолютни противоположности сме и ни вълнуват много различни неща, начина ни на мислене е съвсем различен.

# 26
  • v nas
  • Мнения: 50
И от мъжът ми, и от свекърви4ката.
Е, понякога се ступваме, но бързо ни минава. Rolling Eyes

 Peace

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 959
Много ясно,иначе едва ли щеше да ми е мъж Laughing

Общи условия

Активация на акаунт