Мами в Германия 22

  • 15 096
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
те, яйцата де, не се ли боядисват в четвьртьк и сьбота, или а3 сьм в грешка newsm78
поне така си спомням Thinking
Така, така  Simple Smile
В събота обаче преди да изгрее слънцето Mr. Green Аз затова стриктно боядисвам в четвъртък hahaha

# 16
  • Мнения: 2 567
Здравейте,
и аз утре ще мажа яйца наред с Диана и 2те съседчетата  Crazy Събирам си прилежно обелки от лук, вече няколко години ползвам и стават хубави. Козунак похапвам редовно, откакто се появи по бекераите  Grinning
А всъщност изобщо не съм наясно как става хватката с криенето на яйцата? Кой го прави и кога? Какво се очаква от нас, възрастните, освен подарък или  да съм спокойна, че великденският заек ще ги донесе?  Party Много ще съм благодарна за инфо в кратце!  Hug

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Абе и аз знам, че се боядисват или в четвъртък или в събота, затова ме е страх, докато настане четвъртък. Утре пакетирам Дребчо в една предпазна престилка и му връчвам на него да мацоти.
Това с криенето нали уж възрастните го правят, а децата търсят. Поне при свеки така е традицията, миналата пролет ни изпратиха на разходка из горите и зетя вървеше отпред и пускаше скришом шо. яйца и бонбонки и децата трябваше да се оглеждат за съкровища. На нас големите направо си ни връчиха по една торбичка с благинки, кафе и винце.

# 18
  • Мнения: 11 315
Шоши, ние големите крием яйцата. hahaha
С мъжа ми слизаме на двора и разпиляваме боядисани и шоколадови яйца, скриваме ги зад различни растения.
На всеки сме подготвили и по малък подарък.
Тоз път подаръка ще е доста обемист (басейн с топки), та ще видим как ще го крием.
Ние ще се мацотим също в четвъртък.
Дори съм решила да правя курабийки. Реших да заменя прословутата амонячна сода с поташ, което намерих тук, че да видим дали ще станат.

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хихих, разпръснете топките и като успеят да съберат всичките им връчвате тогава басейна Mr. Green
Вечи, ти ли беше купила за щерката трамполин?

# 20
  • Мнения: 3 880
А всъщност изобщо не съм наясно как става хватката с криенето на яйцата? Кой го прави и кога?
Е как кой... великденският заек, много ясно Mr. Green ама ако не вярваш в зайци и ако не си 100% сигурна, че той ще мине покрай вас най-добре ти да скриеш яйцата, че иначе лошо Mr. Green Ако имате дворче- по него, иначе из къщи и по терасата. Подаръкът също е от зайко Wink ние родителите нямаме никакви заслуги hahaha

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
А малииии ако реша да съм лоша и ги разпръсна из целите поляни по кампуса...горкото ми дете Crazy Laughing

# 22
  • Мнения: 1 242
Абе и аз знам, че се боядисват или в четвъртък или в събота, затова ме е страх, докато настане четвъртък. Утре пакетирам

Да, бе, момичета. И аЗ Знам, че в четвъртък или в събота се боядисват кокитата. Просто си мислех, че днес е четвъртък. Mr. Green Иска ми се.  Mr. Green Като ви раЗкаЗвам, че ме е налегнала пролетта. Mr. Green

Вивита, аЗ съм ноЩен човек. В 22.30 ми е ранното лягане. Но сутрин в 8 съм вече на работа. Mr. Green

НаШето момче Ще търси яйца в детската градина. У дома Ще се преборим с тях. Laughing РаЗбира се, това крие рискове със себе си. Ако Алекс докопа сурови яйца, нали се досеЩате какво става. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 315
Хихих, разпръснете топките и като успеят да съберат всичките им връчвате тогава басейна Mr. Green
Вечи, ти ли беше купила за щерката трамполин?
Това е идея за топките.
Да, ние купихме за щерката трамплин.
Все още е жив и здрав (от Коледа насам), а се джаскат и двамата на него..... ooooh!  Whistling
Пепе, избери една полянка само - ползвай храстчета и дървенца. Кажи му, че таз полянка заека е запазил за него Joy
Биба и в къщи става. Тогава купона е още по-голям, защото се крие под и зад мебели, под възглавници и други такива. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 567
Много ви благодаря! Ще ги изпокрия из градината   bouquet
Биба, все забравям да питам малката свикна ли с градината и ти с неограниченото свободно време?  Whistling

# 25
  • Мнения: 11 315
Ама къде се изпокриха другите?
Търсят заека ли? Или те самите ще се явяват подаръчета?
От два дена направо пълно мъртвило.
Или затишие пред буря? Поредната... Joy

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Че то колко народ отпраши за Родината newsm78

# 27
  • Мнения: 1 242
Че то колко народ отпраши за Родината newsm78

Някои вече трябваШе да са на немска Земя обратно, но кой Знае накъде ги е отвял ветрецът. Към френско, може би?
А аЗ, гóрката, чакам ли чакам. Гудо.

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мамункеееее, Мамунке да не съм ти на мястото.....таз Лисана ти разказа играта направо Laughing

# 29
  • Мнения: 7 605
Аz съм тук, летим в петък и до тогава Що zа работа има zа върШене, не е zа раzправяне. А малкото все пове4е се кани да проходи, но иска с мама. Но не да й държа ръцете, това би било прекалено нормално  Crossing Arms  Не, трябва да сядам на zемята, тя е zад мен, иzправена, държи се zа раменете ми и ме бута  Crazy  Crazy  Crazy  Голяма картинка сме и искам и аz един памперс, zа да не ме боли така дупето  ooooh!  На компютъра не ми дава да сядам, идилия, какво да ви обясня.

Хайде ако не се 4етем до тогава, весели праzници ви желая, ние Ще се приберем на 17. с едно пълнолетно дете, Ще навърШи една пълна година  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт