Мога ли вече да давам млечна каша?

  • 1 273
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
аз от няколко дена захранвам с каша.започнах с оризова на милупа и по съвет на педиатъра взех още една -ябълки на хумана за да ги сменям.Съхранявам ги в кутия от адаптирано мляко. Wink

# 16
  • Мнения: 2 039
А да попитам когато отворите една кутия само от нея ли давате докато свърши или разнообразявате.Ако отворя два пакета,в какво да ги съхранявам. newsm12
Не съм разнообразявала  Embarassed Хапва една,докато свърши,но после следващата обезателно е различна  Peace Съхранявам в пакета,в който си е,не виждам причина да я местя  newsm78

# 17
  • Мнения: 24 467
Аз лично също поддържам поне два вида дневни каши /винаги имам под ръка и каши от типа "Лека нощ", които давам само вечер преди сън, тях не ги слагам в сметката/. Обикновено поддържам Хумана и нещо друго /Нестле, ХИПП или Милупа/, като гледам да са с различни съставки. Съхранявам ги също в собствените им кутии, затварят се добре. Бебето си има свой шкаф в кухнята, там е и тъмно и хладно, не виждам също причини да ги съхранявам по специален начин. Спазваме указанията от опаковката за съхранение и нямаме проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт