Когато бабите гледат децата ...

  • 1 375
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Детето се гледа през деня у нас. Вечер почти никой не го е гледал.

# 16
  • Мнения: 2 700
Когато е болна, бабите идват у дома.
Когато е здрава и уплътняваме време - у бабите.

# 17
  • Мнения: 4 473
За предпочитане е в нашият си дом. Последните две години я оставяме при свекърва ми, която живее на 100км от София. В началото ми беше притеснено, но с времето свикнах. Друг е въпросът, че паралелно с почивката, чувствам къщата си празна без детето. Sad

# 18
  • Мнения: 251
При бабите! Така им е по-удобно, а и аз нямам нищо против.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не в къщи. Вече не. Когато бяха бебета, съм викала майка ми за по няколко часа, за да отида на изпит.
Но вече ги водя там - или при майка ми, или при свекърва ми.

# 20
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Сутрин водим дъщеря ми при баба и, вечер, след работа, си я взимаме Wink.
Тя там си има собствена стая, нещо което няма още у нас Rolling Eyes, и се чувства идеално.

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Бабите нямат претенции къде, но аз предпочитам ако е за по-дълго, да ги гледат вкъщи иначе понякога събота и неделя водим детето на майка ми.

# 22
  • Мнения: 8 999
Моята свекърва предпочита у тях, защото покрай гледането си върши и домакинската работа, а у нас й е скучно - трябва да се занимава само с детето. И двете ми деца не обичат да ходят при баба си, защото там нямат никакви забавления - нито играчки, нито филмчета, понякога баба им им чете по някоя приказка, за да замаже положението, но това съвсем не им е достатъчно. При това тя изобщо не ги извежда навън - а пред кооперацията има прекрасен двор, заграден и чист, дори има люлка и катерушка, но въпреки това ги държи вътре като затворници. Винаги, когато се налага да ги оставям при нея в събота или неделя, преценявам какво е времето - ако ще вали, ги водя, но ако е слънчево и топло, предпочитам да си отложа ангажиментите. Дори когато са болни, пак настоява да ги заведа при нея. Ех!

# 23
  • Мнения: 1 234
Зависи колко е голямо детето. Моето бабите го гледат през деня, след 2 години и 3-4 месеца. Свекърва ми живее в съседния блок, и предпочита да го гледа в тях. И там си има играчки. Майка идва от друг град и го гледа в къщи. Въпрос на договореност с бабите  Wink

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зимата у нас.
През другите сезони може и в нашите.

Общи условия

Активация на акаунт