Четки за грим

  • 2 486
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
Е последния каталог на Avon също има четки за грим. Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ако ще си купуваш четка, по-добре или си вземи наистина заслужаваща си четка, или недей въобще си взема. Лично мое мнение е, че Орифлейм и Ейвън не са най-добрия избор в случая, даже бих го нарекла "пари на вятъра". Ако се решиш на по-скъп вариант, виж задължително Клиник какво предлагат, там няма начин да останеш разочарована.
cherveicho, моят фаворит е едно квартално магазинче за кафе и насипни чайове, няма много голям избор, но определено и малкото си заслужава. А в Слънчоглед и най-гадните чайове да продават, пак ще ходя там и ще прекарвам по минимум 40 мин. вътре. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 40
 newsm20
Това си е голяма зарибявка и не случайно някои автори разглеждат чая като психоактивно вещество:)
 Бтв. за " stork-girl stork-boy " съм чувала само добри отзиви и май е време да го поразгледам.
charmz, и моето мнение за каталажната търгояив е същото, въпреки че преди време бях представител на ейвън, всъщност точно за ради това   
 sun
Слънчев ден на всички!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 977
V Sofia ima edin magazin na Pirotska 17-"Dvata Shtarkela"-proveri tam. Wink
V nego sas sigurnost shte namerish kakvoto tarsish predlagat profesionalni presi i vsqkakvo chetki ot estestven kosam. Wink

Аз има четки оттам и не са никак лоши за непрофесионалисти.

# 19
  • Мнения: 438
Магазина щъркелите го знам, колко  им е цената там? Впрочем слънчоглед имат сайт и онлайн магазин. http://www.slanchogled.com/

Общи условия

Активация на акаунт