пак за контракциите....

  • 1 453
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 245
И аз имах подобен проблем в началото на 5 месец и влязох в болница . Там бях на системи с магнезий и се стабилизирах , но вече не ходя на работа, пазя се и почти не се движа. По- добре е , че ще постъпиш в болница-там ще си под наблюдение и ще могат при нужда лекарите да реагират незабавно. Не се притеснявай - сега най- важно е бебчо да е добре! Hug
Peace
Аз получих контракции преди 2 седмици и влязох в болница. Там ще ти бият ижекции с но шпа и ще ти пуснат системи с магнезий. Това би трябвало да ти помогне. На мен също не ми минава само от магнерич и но шпа, но лежането определено ми помага. Стана ли, пак се започва.
Nikka, dimianki, да не би да лежите по гръб? Странно е, че в легнало положение ви се засилват  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Ми аз често лежа по гръб може и от това да е  newsm78 не съм забелязвала обаче кога ме боли..... като съм настрани или по гръб newsm78

# 17
  • Мнения: 2 019
Аз също мисля, че само с магнезий няма да се оправят нещата.
Лично аз, успоредно с него съм пила Гинипрал и нош па.Така от 6-ти до началото на 9-ти месец Tired
Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 245
На мен още при предишната бременност ми казаха да не лежа по гръб, вече съм забравила защо, нещо се притискаше. Знам със сигурност, че по време на контракции е най-добре да легнеш на ляво, така се успокоявала матката.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Ще опитам и този вариант! Благодаря ти!  Flutter Hug

# 20
  • Мнения: 195
Хм... май и аз по-скоро по гръб лежа...
ще пробвам наляво ама много ми се натиска шкембето пък така  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
и на мен ми е неудбно настрани вече коремчето започна да ми понатежава Simple Smile но няма начин както казва доки щом е полезно да се лежи на ляво ще лежим така  Peace пък като росим както си пожелаем! Simple Smile

# 22
Здравейте на всички мами .Аз съм още в 4 месец но вчера ме стегна нещо корема цял следобяд.Незнам дали са контракции,но на мен още в началоти ми казаха че матката си прави контракции и от 1 месец пия Магнерот и от 3 месеца Нош-па.Незнам от какво е това напрежение дето го усетих вчера......някой да помогне с някой идейка  Praynig

# 23
  • Мнения: 536
Точно днес идвам от преглед заради болезнени контракции до днес пиех магнерич, но-шпа и бусколизин,но нещо вече не ми действаха и сега ми изписаха и друго лекарство в допълнение гинипрал,но не отлагай ако се налага влез в б-ца така ще си под наблюдение постоянно и е сигурно ,че ще лежиш.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт