Помощ (предварително се извинявам) - обезводнено дете на 1г 10м

  • 3 379
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Половин чаена чаша вода.
2ч.лъжички захар.
Половин ч.л лимонтозу.
На върха на чаена лъжица сода бикарбонат.
Разбърква се добре и се дава по 1 лъжичка през пет минути.
Изписано ми е от една възрастна педиатърка и проверено във времето и на двете ми дъщери.
Бързо възстановяване ви желая  bouquet

# 16
Благодаря на всички за отговорите. В момента сина ми е с майка си в болницата. Интерисуваше ме далие нормално .че е толкова отпаднал след системите , явно да.
Благодаря отново

# 17
  • Мнения: 1 671
Бързо възстановяване на детето, dr dr! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 006
При обезводняване нашата лекарка препоръчва сок от компот от кисели плодове. Чест прием на глюкоза и физиологичен разтвор в съотношение 1:1. Преди хиляда години, когато синът ми беше бебе не можах да се преборя да му давам по една лъжичка през 10 минути и кумата ми ми даде идея да му впръсквам в устата с капкомер или малка спринцовка.

# 19
  • Мнения: 4 195
ако е в Инфоекциозна болница в София - условията са кошмарни, но лекарите са добри. Виктор точно на годинака и десет месеца беше със ентероколит там, за 3 дни го вдигнаха на крака. Там има един разтвор - не се продава в аптеките, вземете си, докторите няма да ви откажат, ох много объркано стана но знам какво ви е сега и как се притеснявате.
С едно мога да ви успокоя - колкото бързо се е влошило детенце, толкова бързо ще се оправи, при всички деца които заварихме там възстановяването мина много бързо.
Желая го и на вас от сърце Hug

# 20
  • Мнения: 6 206
Бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт