Последните ми дела за издръжка

  • 3 684
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 737
sos, така като чета писанията тук от известно време, по-голямата част от нас това и правят - борят се да изкарват прилични доходи и децата им по възможност да не бъдат лишени от нищо. "Милостинята" няма нищо общо с родителската отговорност, не съм чула за много случаи някой под дулото на пистолет да е припознал детето си newsm78 (друг е въпросът за размера на издръжките...) 
Аз лично изобщо не настоявам някой да ме издържа, от доста време някак и сама се справям.  Money Само че ситуация, в която "таткото" знае само гордо да се бие в гърдите, че има дете, без да си спазва задълженията (и в доста случаи правейки най-разнообразни мизерии), хич не ми се нрави.  Naughty Може би съм в противоречие с виждането на част от българското общество, че жените трябва безропотно да гърбят всичко, само и само мир да има и да се радват на "добро семейство".
Иначе мерси за комплиментите - за да оцелеем психически и да сме полезни за децата си наистина трябва да сме интелигентни, умни, находчиви и дори красиви  Wink

# 16
  • Мнения: X
СЛЕД КАТО СТЕ ТОЛКОВА СВРЪХ ИНТЕЛИГЕНТНИ, УМНИ, НАХОДЧИВИ, ХИТРИ, УБЕДИТЕЛНИ И ПРОЧИЕ, И ПРОЧИЕ..... ЗАЩО НЕ СЕ ЗАХВАНЕТЕ САМИ ДА СИ ИЗКАРАТЕ ПРИЛИЧНИ ДОХОДИ, А НЕ ДА ЧАКАТЕ НЯКОЙ НАГОТОВО ДА ВИ ДАВА? newsm78
АКО ТОЗИ ОТ КОГОТО ЧАКАТЕ МИЛОСТИНЯ ВЗЕМЕ, ЧЕ РИТНЕ КАМБАНАТА - ТОГАВА ОТКЪДЕ ЩЕ ЧАКАТЕ НАГОТОВО?  bouquet
ЛИЧНО КЪМ ДОННА - ЗАПОЧНИ ДА ВОДИШ НОРМАЛЕН ПОЛОВ ЖИВОТ - ОТРИЦАТЕЛНАТА ЕНЕРГИЯ ВЪВ ВАС Е В ИЗОБИЛИЕ. Peace

 Joy Joy Joy
Ха-ха,това е само някой бивш,или втората жена на бившия.Даже, повече клоня към втората жена на бившия.Имам и съмнения за точната форумка,но няма да я обявя публично,защото не е редно Mr. Green
Дона,а ти вместо да водиш нормален полов живот,си седнала да отваряш очите на майките от този форум.На някои им пречиш по този начин:35: Joy

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 19:12 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 515
SOS аз съм жена която сама си изкарва прехраната,моята и на 2 те ми деца.Не чакам на никого ,още ро малко на бившия си мъж.Но смятам ,че той е длъжен да поеме своятя отговорност за децата.вече 2 години ми праща 80 лева за 2 те!!!това е всичко и знаеш ли какво ги правя-събирам ги(изкарвам достатъчно)960 на година-купих им РС,за да могат да имат всичко и нищо да не им липсва.Ако найстина си втората жена на някого само ще ти кажа Недей,тук има достатъчно наранени жени от такива като вас!!!!!

# 18
  • Мнения: 239
СЛЕД КАТО СТЕ ТОЛКОВА СВРЪХ ИНТЕЛИГЕНТНИ, УМНИ, НАХОДЧИВИ, ХИТРИ, УБЕДИТЕЛНИ И ПРОЧИЕ, И ПРОЧИЕ..... ЗАЩО НЕ СЕ ЗАХВАНЕТЕ САМИ ДА СИ ИЗКАРАТЕ ПРИЛИЧНИ ДОХОДИ, А НЕ ДА ЧАКАТЕ НЯКОЙ НАГОТОВО ДА ВИ ДАВА? newsm78
АКО ТОЗИ ОТ КОГОТО ЧАКАТЕ МИЛОСТИНЯ ВЗЕМЕ, ЧЕ РИТНЕ КАМБАНАТА - ТОГАВА ОТКЪДЕ ЩЕ ЧАКАТЕ НАГОТОВО?  bouquet
ЛИЧНО КЪМ ДОННА - ЗАПОЧНИ ДА ВОДИШ НОРМАЛЕН ПОЛОВ ЖИВОТ - ОТРИЦАТЕЛНАТА ЕНЕРГИЯ ВЪВ ВАС Е В ИЗОБИЛИЕ. Peace

Да,Evana, този sos определено е мъж или втора жена,но определено не е със всичкия си-Коментарите са излишни!!!
Възхищавам се от Дона,Пела и останалите адвокати тук-всяка написана от тях дума е ценна помощ за всеки самотен родител,станал такъв най-често благодарение на изверги от рода на въпросния sos - за такива малоумници-издръжка 1000 лв.месечно!!! (да се надяване,че издръжките наистина в скоро време ще бъдат актуализирани/индексирани/ според днешните реалности)

# 19
  • Мнения: 589
СЛЕД КАТО СТЕ ТОЛКОВА СВРЪХ ИНТЕЛИГЕНТНИ, УМНИ, НАХОДЧИВИ, ХИТРИ, УБЕДИТЕЛНИ И ПРОЧИЕ, И ПРОЧИЕ..... ЗАЩО НЕ СЕ ЗАХВАНЕТЕ САМИ ДА СИ ИЗКАРАТЕ ПРИЛИЧНИ ДОХОДИ, А НЕ ДА ЧАКАТЕ НЯКОЙ НАГОТОВО ДА ВИ ДАВА? newsm78
АКО ТОЗИ ОТ КОГОТО ЧАКАТЕ МИЛОСТИНЯ ВЗЕМЕ, ЧЕ РИТНЕ КАМБАНАТА - ТОГАВА ОТКЪДЕ ЩЕ ЧАКАТЕ НАГОТОВО?  bouquet
ЛИЧ
   Тоя букет най-отдолу онагледява гушването му от някого си ли? newsm78
   Авторът на това безумие да вземе да се скрие под масата от срам! Не може да иронизираш така жени-героини,които са останали почти без личен живот,за да се грижат за децата си сам-сами.Не по свое желание най-често.Да вземе авторът да пробва как се изкарват прилични доходи,когато си с едно или две деца в невръстна възраст,когато тичаш като идиот от работа към детската градина/училището,оттам на пазар(това дете все нещо трябва да яде!),вечер до късно переш,гладиш,къпеш дечко/вците/,проверяваш домашни...Чакали "наготово",моля ви се...Абе,айде...

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета не са хабете - няма смисъл - "SOS" не само , че няма да разбере, ами няма и да се опита да вникне в проблематиката, така че  Whistling
ЕВАНА - мисля, че си познала, тези злобни думички може да са само на някоя "настояща", която се чувства ощетена от това , че се плаща издръжка за дете  Peace

# 21
  • Мнения: 589
Момичета не са хабете - няма смисъл - "SOS" не само , че няма да разбере, ами няма и да се опита да вникне в проблематиката, така че  Whistling
ЕВАНА - мисля, че си познала, тези злобни думички може да са само на някоя "настояща", която се чувства ощетена от това , че се плаща издръжка за дете  Peace

  Те такива най- много реват и пищят,когато се случи на ТЯХ подобно нещо,ама нейсе...

Общи условия

Активация на акаунт