Секс след нормално раждане- въпрос

  • 2 139
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 420
Аз също съм "бродирана" доста и чак сега се нормализират нещата. Не бързай! Когато си готова- тогава. Аз до скоро чувствах болка по шевовете. Доста ме бяха стеснили и всеки път имах чувството, че се разкъсвам отново. Гинеколожката каза, че е нормално. Аз се притеснявах и от това, че шевовете са като  Rolling Eyes набрани, но било нормално, защото не е правена епизиотомия.
  Боже мой!С това огромно бебе и без епизиотомия! ooooh!Ти си герой! Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 775
А как искам да не бях герой Rolling Eyes. Добре, че оцеля бебо ooooh!.

# 32
  • Мнения: 7 420
  Лови,мисля ,че се сещам за твоя случай,беше доста нашумял,но не знаех ,че бебето е било в опасност(макар че,не е трудно,да го предположа).И аз изживях тежко раждане(макар  не и с голямо бебе,като твоето),а,следващия ден си мислех,защо не раждах с  цезарово,за да не подлагам бебето на такъв риск?
    В край на краищатата,ние не можем да изродим себе си и лекарите трябваше да преценяват как да раждаме,за да се избегне максимално риска ......Може дълго да се говори за това,но,хайде ,да не разводнявам темата!
   Слава Богу,че децата са ни оцелели!!! Praynig

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Az niamax niakavi 6evove i na 30-iat den go napravixme izob6to ne me bole6e.Be6e ni mnogo xybavo tai kato ot petiat mesec ne go pravixme, tai kato imax bolki i kontrakcii.

# 34
  • Мнения: 617
Аз бях с три външи шева и правих ме секс около 30дни след като родих. В началото беше малко странно и страшно   #Crazy за мен, но после се отпуснах. Почуствах странно разтягане, но иначе всичко е като преди раждането

# 35
  • Мнения: 3 069
Изчакай още малко.
Все пак е и до психическа нагласа...ако си мислиш, че ще те боли наистина ще е така.
Успех при следващия опит Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 6 271
Опитите започнахме 2 месеца след раждането. Ама не беше хич като преди - имах много шевове и наболяваше, опъваше (бая ме бяха стегнали май), много суха се чувствах. После с този Глайтенгел ли как беше, беше доста по-добре. Но най-хубавото дойде след като ми се възстанови цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт