(Клуб на пристрастените към Хам-Хум)Темата на tzvety26

  • 2 499
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 752
Страхотна е темата, браво..   bouquet

# 16
много се извинявам в такъв случай... tzvety26 ...

# 17
  • Мнения: 1 280
Да,темата е много хубава.Аз лично  си имам проблем с хапването,ако нямах,нямаше да съм 68 килца и да се въртя в кръг до 70 и пак назад толкова дълго време..Проблема ми е мотивацията..не знам какво ми става..искам да отслабна,пре4ат ми килата,но си хапвам..мога известно време да съм на режим и после пак се издънвам,и ми е криво,и вси4кото това се повтаря до безкрайност...А не бях такава..Не знам как един път за винаги да докарам нещата до край..понякога губя надежда ,4е ще успея,понякога се мразя за тази слабохарактерност...Като знам колко хубаво ми беше,когато бях слаба...Дали няма да се пенсионирам в този форум???  Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 467
temi4kata e super, az se izvinqvam za latinicata no flextype i e qko skapan Sad((
ta , daite da se okurajavame pove4e i da se sujalqvame po -malko Simple Smile pinkito, klicata se svalqt ,ama ne biva da gubim motivaciq i da ne si postavqme nedostijimi celi (pr 45kg)
p.s. tui i az 4esti4ko 6te si go 4eta Simple Smile))

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте момичета! Темата наистина е много яка! konus браво! Мирандичка, скъпа, моя любима, мерси, че както винаги защитаваш интересите ми! Ще пиша по нея утре! Но и аз ПРИЗНАВАМ, че имам проблем!!! И въобще не си поставям недостижима цел!

# 20
  • Мнения: 6 958
Мирандичка, скъпа, моя любима, мерси, че както винаги защитаваш интересите ми!

Да любов  Heart Eyes Аз съм ''за'' колегиалността и уважението във форума, нали знаеш!!!  Peace

# 21
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Аз съм "гадна" консуматорка" на темата Mr. Green И само искам да да вметна - много е важно чия е идеята , но също така не е маловажно кой ще я осъществи  Hug

# 22
  • Мнения: 6 958
Аз съм "гадна" консуматорка" на темата Mr. Green И само искам да да вметна - много е важно чия е идеята , но също така не е маловажно кой ще я осъществи  Hug

За това си има една дума, казано по терлички иска се ''permition''...  Peace Сещам се и за друго, но то няма значение!!!  Peace

Това за консуматорката ми хареса  Peace

Добре аз си отчетах записа в темата, ще ви следя да видя как я карате  Peace

# 23
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
И аз го "заимствах" от zizi top

А за "permition" - слагам си меките ръкавички и пиша - още в начало бе казано Темата на tzvety26  Hug

# 24
  • Мнения: 6 958
И аз го "заимствах" от zizi top

А за "permition" - слагам си меките ръкавички и пиша - още в начало бе казано Темата на tzvety26  Hug

И както има един лаф... А тя знае ли къде е ходила и какво е правила и с кого го е правила...???  Peace

И още нещо бързата работа...  Wink Wink Wink

Peace  Peace

Нека не се отклоняваме от темата на Цвети и на Конус  Peace

Лека ви вечер мили дами    bouquet

# 25
  • Мнения: 3 647
И аз го "заимствах" от zizi top

А за "permition" - слагам си меките ръкавички и пиша - още в начало бе казано Темата на tzvety26  Hug

И както има един лаф... А тя знае ли къде е ходила и какво е правила и с кого го е правила...???  Peace

И още нещо бързата работа...  Wink Wink Wink

Peace  Peace

Нека не се отклоняваме от темата на Цвети и на Конус  Peace

Лека ви вечер мили дами    bouquet
искам кръв, бой и сополи
 да взимам ли пуканките
 Peace

# 26
  • Мнения: 6 958
искам кръв, бой и сополи
 да взимам ли пуканките
 Peace

Я ела бързо в кюто да те напляскам  bowuu Не бива шега с тия работи слънчо, на тебе ти дай само зрелище  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хора не ни обръщайте внимание...  Peace

Аз спирам да пиша щом ви прави впечатление  Crossing Arms

Хайде успех с хам хума  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 647
искам кръв, бой и сополи
 да взимам ли пуканките
 Peace

Я ела бързо в кюто да те напляскам  bowuu Не бива шега с тия работи слънчо, на тебе ти дай само зрелище  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хора не ни обръщайте внимание...  Peace

Аз спирам да пиша щом ви прави впечатление  Crossing Arms

Хайде успех с хам хума  Laughing
ами на хората имтрябва храна и зрелище
нали сме пристрастени към едното
аз викам да има зрелище и по-малко хам хум
 Hug  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама стигя с тоя хам-хум! Ааааааа!  Stop Пристрастени, пристрастени, ама ... пък и пуканки освен всичко! Hug Хихи я отивайте да си ядете ябълките. Аз си отивам при крушата...! А сега сериозно мацки - мислите ли, че наистина имаме нужда от психотерапия? Няма ли някой психолог тук във форума да ни подхване малко... Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт