🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти... *тема 18

  • 51 283
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 708
Изпитанието на Сандокан ще е да се изправи с голи ръце срещу кобра? Не знам дали ще мога да понеса гледката Scream

Мариана: "Обеща да ме заведеш у дома. Не можеш да умреш тук."

# 631
  • Мнения: 12 899
Малееее хора, още не мога да осъзная какво гледах....направо съм в ступор от двата епизода!
Всеки следващ е по-добър от предишният.
За Джан е малко да кажа, че играта му е на световно ниво!
Едно голямо браво и поклон пред таланта и трудолюбието му!


Е, не съм само аз възхитената, пресата също.
Веднага след края на епизодите, избухна!



# 632
  • Мнения: 4 708
Джаки, абсолютно съм съгласна с всяка твоя дума!!
Тази вечер гледах най-добрата актьорска игра на Джан! Той прави майсторско, зрелищно, уникално изпълнение! Mask Епизод след епизод, сцена след сцена, продължава да се надминава в изразителност, не само с погледа и лицето си, но и с цялото си тяло... Тези два епизода бяха влакче на емоциите! Утре вечер ни чакат последните два, които още повече ще ни разтърсят - сцената с пребития Сандокан предстои, ще ревем яко Grinning

# 633
  • Мнения: 44 834
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното от снощи! HugRevolving Hearts
Джан беше страхотен като Сандокан! Hands Plus1Hands Clap За играта му вече сте писали и съм съгласна с вас. Two Hearts
Когато беше момента с кобрата изтръпнах.Направо не можех да гледам! Останалите актьори също бяха страхотни с играта си!









Скрит текст:





Желая ви приятен ден!

# 634
  • Мнения: 12 899
Привет, момичета!

Още ме държи емоцията от снощи...страхотен сериал.
Не го виждам Джан с тая игра, вече да се върне в турско дизи.

Нося ви промото за последните 2 епизода на първи сезон на Сандокан.
Колко е яко, че ще са още тази вечер.
https://x.com/CanYamanNewsInt/status/2000707065656820098
https://vk.com/canyamanfanklub?from=groups&z=video-199343470_456 … l_wall_-199343470


Допълвам рейтинга
Продължава да е най-гледаният сериал на годината.

Последна редакция: вт, 16 дек 2025, 11:19 от jackie.

# 635
  • Мнения: 4 708
Привет, момичета!

Злати Hug
Джаки Hug
и аз все още не мога да се възстановя от тази буря от емоции снощи и от изключителната актьорска игра на Джан! Тези епизоди бяха безупречни във всяко отношение! Буквално ме залепиха за телевизора от първата минута, с онази невероятна сцена с погребението на Нур, а след това започна лудото пътуване в джунглата, което продължи 2 часа и дори не усетих колко бързо минаха. Отлична режисура и сценарий! Hands Clap

И този спойлер за довечера People EyesNature FireNature FireNature Fire
В новите днес:
"Дами, точилката за ножове още не е пристигнала, лъскайте си очите👀"
-> https://x.com/Mariagenn59/status/2000844141572317413 Heart Eyes

# 636
  • Мнения: 12 899
Уау, само каква гореща сцена ще имаме,
ами да я онагледим тогава!


# 637
  • Мнения: 4 708
Превод на красивия откъс:
- Успях да устоя само като мислех за теб и утре ще бъде последната ми мисъл преди да умра
- Сега смъртта я няма, само аз и ти сме, тази вечер и завинаги
- Завинаги 🥲🥲🥲🥲

-> https://x.com/Mariagenn59/status/2000849482884506076

Нашето чувствително момче...Broken Heart

-> https://www.instagram.com/p/DSUtBPHjUox/



От този спойлер става ясно кой ще измъчва Сандокан - султана! Той е най-жестокият сред лошите, жив изверг (актьора е невероятен в тази роля).Mask Снощи се разбра, че той и бащата на Мариана са убили родителите на Сандокан.
Спойлера от La Repubblica:
-> https://www.repubblica.it/spettacoli/tv-radio/2025/12/16/video/s … -425043266/?rpl=2





Sergio Fabi:
📺Над 14 милиона зрители през първите три вечери на SANDOKAN @railofficial
Тигърът продължава да ни кара да мечтаем, да ни очарова и да ревем!🐅🐅🐅
 Ще се видим довечера🏴‍☠️

# 638
  • Мнения: 12 899
Айдееее, започна се Grinning




Последна редакция: вт, 16 дек 2025, 20:37 от jackie.

# 639
  • Мнения: 4 708
Съвсем очаквано наградите започват да валят Grinning Нека това е първата от дълга поредица Trophy

Синът на тигъра Nature FireNature FireNature Fire


Седмият епизод, „Смъртта на пират“, има програмно заглавие:
тук умира „класическият“ Сандокан, индивидуалист и скитник, и се ражда Тигърът на Малайзия.
Сблъсъкът лице в лице със султана, изпълнен с напрежение и морални избори, бележи точката,
от която няма връщане назад.
В същото време Мариана се изправя срещу баща си и тежестта на британския свят,
който се стреми да я използва като политическа пешка.
Междувременно осъзнаването на чувствата ѝ препозиционира ролята ѝ:
вече не е „Перлата на Лабуан“, която трябва да бъде защитена, а фигура, която активно участва в борбата.



----------------------------------------

И за да не гледаме с празни погледи (и) тази вечер, ето по-подробно резюме на 7 и 8 епизод Simple Smile

Какво се случва в последния епизод на „Сандокан“: ще може ли пиратът отново да прегърне Мариана?

Мариана е готова на всичко, за да го спаси, дори да се откаже от него завинаги.

Последният епизод на „Сандокан“ се излъчва тази вечер от 21:30 ч. по Rai 1 и RaiPlay. Сериалът с участието на Джан Яман (вероятно играещ ролята на герой за цял живот) достига своя грандиозен финал, след като печели рейтингите, което е предвидимо, но не напълно сигурно. В последния епизод ще разберем дали пиратът, потомък на племето Даяк, ще успее да спаси народа си и да държи Мариана отново в прегръдките си.

Междувременно Сандокан е заловен и измъчван от хората на султана, докато лейди Мери, заедно с Брук, се завръща в Лабуан. Там тя се сблъсква с баща си и леля си и открива как е починала майка ѝ. Истината е шокираща. Мариана се бунтува, след като открива, че баща ѝ е убил родителите на Сандокан 25 години по-рано. Целта на момичето е да спаси живота на пирата, дори това да означава да го предаде.

Заглавието на първия епизод, който ще се излъчи тази вечер, е „Смъртта на пират“. Мариана (Аланах Блур) заминава за Лабуан с Джеймс Брук (Ед Уестуик), докато Сандокан ( Джан Яман ) е отвлечен от стражите на султана, които го измъчват, за да го изнудят за мястото, където се е укрило племето му. Мъжът се съпротивлява, но като трофей е доведен пред британския консул, който решава да го обеси.

При вида на физически съсипания Сандокан, Мариана избухва в сълзи и се нахвърля върху баща си, виновен за убийството на родителите на пирата преди 25 години. Любовта на Перлата на Лабуан към врага е ясна за баща ѝ и Брук. Елиминирането на Сандокан сега е приоритет на консула.

Джеймс иска да прекара живота си с Мариана. Двамата сключват пакт, за да спасят Сандокан: лейди Мери трябва да се отрече от пирата завинаги и да замине с Брук за Лондон. В този епизод принцесата показва цялата си смелост. Когато открива суровата истина за смъртта на майка си, тя се бунтува срещу баща си и леля си.

Мариана успява да спаси Сандокан с брилянтен трик и благодарение на пакта, който е сключила с Брук. Но Джеймс има план да стане новият султан . Сандокан отплава към мините с племето си и пиратите, включително Янез (който най-накрая е убеден да се присъедини към приятеля си Даяк в битката). Това, което Сани и легендата са пророкували, се сбъдва: синът на тигъра е готов да спаси народа си от робство. Но има цена, която трябва да се плати, както при всяка революция. Сандокан и неговите хора са готови на всичко в името на свободата.

Британският консул поверява на Джеймс командването на целия гарнизон на Лабуан, за да потуши бунта, но Джеймс иска повече: да стане новият раджа на Борнео. За ловеца на пирати не е толкова важна любовта на Мариана, колкото възходът му на власт. Ще си върне ли някога Сандокан перлата на Лабуан? Той със сигурност сега носи в себе си духа на тигъра, наследен от баща му, и силата на любовта.

Сандокан към втория сезон

Успехът на сериала (30% дял) неизбежно води до втори сезон. Това вече е потвърдено от Lux Vide и режисьора Ян Мария Микелини: очаква се снимките да започнат в Калабрия, едно от основните места за драмата на „Can Yaman“, между пролетта и лятото на 2026 г.

----------------------------------

П.П. Двете снимки (в поста ми) са от последната публикация на Джан в ИГ...

# 640
  • Мнения: 44 834
Добър вечер!

Честита първа награда на ''Сандокан''! Trophy Hands Plus1 Очакваме още!
Време е да се подготвяме за финала на сезона!

Още 2 нови снимки от ИГ на Джан





🆕 Публикация в Instagramа от Марк Гроси
✒ЯНЕЗ - „Пирати... Готови ли сте за последните два епизода тази вечер на @rai1official...!?“ ⚔🏴‍☠😏
@luxvide
@fremantleit
@sandokanrai
@raiplay_official

Приятно гледане по-късно!

Последна редакция: вт, 16 дек 2025, 22:45 от Zlatina3

# 641
  • Мнения: 12 899
Финалът на Сандокан тази вечер по телевизията с Джан Яман в 4K:
ражда се легендата за малайзийския тигър.


Сандокан , Джан Яман , Рай 4K , Ед Уестуик и големият финал на поредицата от събития са абсолютните протагонисти на днешния праймтайм, вторник, 16 декември 2025 г. Епизоди 7 и 8 пристигат в 21:30 ч. в зрелищен 4K формат, идеален за наслада от обстановката, дигиталните джунгли и битката, която освещава легендата за Малайския тигър .

Новата интерпретация на Салгари върна Сандокан в центъра на дебатите в поп културата, разпалвайки отново мит, който продължава да се развива от 70-те години на миналия век. Този сериал не е римейк, а истинска история за произхода му: по-млад, по-политизиран и по-измъчен Сандокан, който в последните епизоди окончателно изоставя самоличността на романтичния пират, за да приеме тази на антиколониалния герой. Това е и ключова културна промяна, тъй като препозиционира един от най-емблематичните герои в приключенската литература като модерен символ на съпротива и идентичност.

Седмият епизод, „Смъртта на пират“, има програмно заглавие: тук умира „класическият“ Сандокан, индивидуалист и скитник, и се ражда Тигърът на Малайзия. Сблъсъкът лице в лице със султана, изпълнен с напрежение и морални избори, бележи точката, от която няма връщане назад. В същото време Мариана се изправя срещу баща си и тежестта на британския свят, който се стреми да я използва като политическа пешка. Междувременно осъзнаването на чувствата ѝ препозиционира ролята ѝ: вече не е „Перлата на Лабуан“, която трябва да бъде защитена, а фигура, която активно участва в борбата.

Осмият епизод, „Цената на спасението“, се развива към кулминация: Брук, изиграна с изненадващ нюанс от Ед Уестуик , изгражда съмнителни съюзи и планове, по-големи от самия него, докато Сандокан обединява пирати, даяки и бунтовници в единен фронт. Финалната битка е смесица от традиция и технологии: екшън хореография, дигитални ефекти и кинематография, които в 4K най-накрая разкриват продукционната амбиция на сериала.

Актьорски състав, режисура и чарът на новия Сандокан

Сърцевината на сериала е играта на Джан Яман , която прави истински еволюционен скок: той напълнява, засилва физическата и изразителност си и най-вече поема ролята на герой, изискващ харизма и дълбочина. Интересно е да се отбележи колко много Сандокан на Яман се отклонява от парадигмата на Кабир Беди: по-малко йератичен, по-уязвим, по-близо до съвременния сериен герой. И все пак той успява да запази онази двойствена душа – свирепа и романтична – която е превърнала героя в икона от поколение на поколение през годините.

Редом с него е най-добрият Янес от последните десетилетия, като Алесандро Прециози внася ирония, меланхолия и странична духовност, която прави водещата двойка правдоподобна и магнетична. Отличен е и Лорд Брук , изигран от Ед Уестуик: неговият антагонист е мрачен, амбициозен, почти съблазнен от колониализма, който представлява. Злодей, създаден да остане в паметта.

Режисьор на филма е Ян Мария Микелини и Никола Абатанджело, който се фокусира върху динамичен, глобален език. Използването на виртуална продукция е една от най-щурите и завладяващи характеристики на проекта: дигитално пресъздадени джунгли, движещо се небе, реконструиран Лабуан в Калабрия, но с кинематографичен вид на блокбъстър. Това е продукция, която наистина се опитва да съчетае италианската традиция с международната амбиция.

Епизоди 7 и 8 завършват превръщането на Сандокан в легенда.
Сериалът вече е подновен за втори сезон благодарение на много високите си рейтинги.
Защо този Сандокан оставя своя отпечатък
Отвъд забавлението, тази версия има интересно културно наследство: тя пресъздава антиколониалните подтекстове, интуитивни в Салгари, като ги модернизира, без да ги утежнява. Митът за Тигъра от Малая се превръща във вик за свобода, почти супергеройски архетип, но с по-дълбоки исторически и политически корени, отколкото човек би си представил. И като се има предвид начина, по който сериалът изгражда своята митология – мистериозен произход, народ, който трябва да бъде спасен, съюзи, пророческа съдба – изглежда ясно, че авторите се стремят към дълга, структурирана сага, способна да обедини както широката публика, така и закоравелите фенове.

Ако обичате Сандокан, ако обичате Джан Яман или просто искате да се насладите на визуален спектакъл в 4K, тази вечер по Rai 4K е перфектната вечер. 21:30 ч. ще отбележи окончателното раждане на легендата. И вече има очакване за това какво ще се случи през следващия сезон.


# 642
  • Мнения: 4 708
Пренасям линковете от снощи, за по-голямо удобство. Приятно гледане! Heart

# 643
  • Козлодуй
  • Мнения: 1 017
Гледам.
Днес изгледах с руски субтитри 5 и 6.
Мъчно ми е, че свършва...

# 644
  • Мнения: 4 708
Боже мой, каква мъка тази вечер........Cry изпълнение достойно за Оскар (позволявам си да го кажа за първи път)!!
Не очаквах сцената с мъчението да е толкова брутална CryRage

Общи условия

Активация на акаунт