Живеещи в ново строителство, кога се населиха блоковете ви?

  • 2 536
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Първата година живеехме само ние и още 2 семейства от общо 32ап. Сега почнахме 2 година в блока и гледам почнаха да идват комшии да си правят жилищата. Но като цяло знам, че в нашият блок на хората са им като бонус тези апартаменти - те са били собственици на земята и са им дадени  ей така от строителя - без нищо да плащат за тях, че има и хора с по 2 -3 ап, та хич не им е зор за апартаментите им, те си имат къде да живеят.

# 16
  • Мнения: 5 475
И аз съм в нов блок,от 70 апартамента само 20 са обитаеми Peace
Другите явно са купени за инвестиция.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 462
Като е така хубав блок дали не се намира един апартамент свободен. Хиляди извинения че се откланям от темата.
А и къде се намира.Търсим си жилище Confused

В кв. Гоце Делчев сме и блокчето е наистина като бонбонче.  Laughing Аз исках да сме в малък блок с малко апартаменти. Със сигурност всичко е продадено, ние купихме навремето предпоследния свободен апартамент. А иначе- нали ти казвам- почти всички апартаменти сега са свободни. Но собственици има, само дето явно не им трябва за живеене явно.  Laughing

При вас колко време след Акт 16 пуснаха ток????
A на вас кой ви каза че сте купили предпоследния апартамент ????Може да са ви го казали с идеята да не изпуснете "последния" .....Да върви търговийката ...........  hahaha hahaha hahahaИзглежда ми по скоро като търговски трик.Имам чувството че на всички все това казват .



[/quote]

# 18
  • София
  • Мнения: 2 858
 Rolling Eyes  всъщност аз нямам много напротив да не са се заселили всички...
вярно,че зимата не топлят отвсякъде и постоянно някой ремонтира нещо, но пък с колкото по-малко съседи се разправяш и имаш вземане-даване, толкова по-добре  Peace
и в този ред на мисли да попитам като сте в ново строителство: как седи въпроса с обирите  Tired

много е удобно: блокчетата нови и хората сега са се нанесли, всичко е ново, направено със сетни сили и пари, не са заселени всички апартаменти, джиткат си непознати /разни майстори/ из стълбищата и т.н.

как е при вас?

при нас  Cry от 10 апартамента в блока /блокчето е малко и му се радвам много/ и 7 населени от тях .. 3 апартамента сме обрани ... това е статистиката...

при това в рамките на 1 месец  ... още не мога да говоря за това нормално  Confused

 Naughty внимавайте, имам чувството, че просто си търсят нови блокчета такива  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 655
при нас  Cry от 10 апартамента в блока /блокчето е малко и му се радвам много/ и 7 населени от тях .. 3 апартамента сме обрани ... това е статистиката...
при това в рамките на 1 месец  ... още не мога да говоря за това нормално  Confused
Обраните апартаменти имаха ли СОТ или друга подобна охранителна система?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 858
Обраните апартаменти имаха ли СОТ или друга подобна охранителна система?
  Tired сега вече да ... ама да питам - задържително ли е след като си с метална и ала-бала врата да имаш СОТ  /да не говорим, че не всеки може да си сложи СОТ и то по ред причини, които дори не са парите/ ... мътните го взели... как да е, исках да питам само при нас ли е така или наистина си подбират нови блокчета

# 21
  • Мнения: 1 655
Аз попитах за СОТ, защото първото което ми хрумна е, дали тези фирми не си набират по този начин клиенти. Нашия блок също още не се е населил, а подобни охранители се скъсаха да си пускат визитки по кутиите и да си лепят обявите.

# 22
  • Мнения: 6 958
Ние се нанесохме веднага (8 апартамента е целия блок) и в продължение на 1 година бяхме само 3 апартамента с обитатели, останалите все още си ремонтираха и обзавеждаха апартаментите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт