Търся да си купя...

  • 11 112
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Изчистени, елегантни черни сандали на 5-6 см ток.

Едноцветна, ежедневна пролетна рокля около коляното.

# 16
  • Мнения: 742
Аз искам нов телефон, но този който съм си харесала струва над 250лв  Embarassed

# 17
  • Варна
  • Мнения: 535
Обувки, 35-ти номер, но да си отговарят на номера (т.е да не са ми големи), заобленички от пред, на високо токче около 8см, да имитират змийска кожа, да не са отворени, без пръсти или без пета, но да не са и съвсем затворени, може да имат нещо като катарамка или нещичко си допълнително, да мога да ги нося с нещо по-елегантно и с дънки, да са около макс 100лв.  Thinking

# 18
  • Перник
  • Мнения: 195

Извинете ме за невежеството,но каква ще да е тази рокля "прегърни ме"?Бихте ли ми обяснили,а ако може и снимчици за по-голяма яснота?

Аз искам много да си намеря дънков гащеризон,но тесен,втален,3/4 или 7/8,направо умирам за такъв.Някой ако е виждал,моля нека пусне снимчици и да каже къде.Също мого ми се носи и нещо като рокля(сукман),което да започва от под гърдите(отдолу се носи ризка),а много ми е мерак за къса рокличка,вталена точно под бюста,даже множе и с колан точно там.

Ще чакам снимчици и препоръки за магазинчета където има такива нещица.
Благодаря предварително.

# 19
  • Мнения: 1 952
Търся ето такива обувки (сандали ):

       
Подобни, но изцяло в черно видях във Фавола (ако не бъркам името) - за около 28 лв Peace

Такива има в Тенденз...но със златно.

# 20
  • Мнения: 1 952
А това Фавола какво и къде е ?

# 21
  • Мнения: X

Извинете ме за невежеството,но каква ще да е тази рокля "прегърни ме"?Бихте ли ми обяснили,а ако може и снимчици за по-голяма яснота?

не се вижда добре
тук е кофти десен
тази ми е много симпатична
Надявам се разбра идеята Peace

# 22
  • Перник
  • Мнения: 195
Обувки, 35-ти номер, но да си отговарят на номера (т.е да не са ми големи), заобленички от пред, на високо токче около 8см, да имитират змийска кожа, да не са отворени, без пръсти или без пета, но да не са и съвсем затворени, може да имат нещо като катарамка или нещичко си допълнително, да мога да ги нося с нещо по-елегантно и с дънки, да са около макс 100лв.  Thinking


Ето за такива ли говориш,само че отворени?


Аз пък си търся такива

такива най-вече
и

Моля ако някой е виждал нека каже колко парички са и от къде мога да се сдобия с такива.
Мерси предварително

[img]http://www.snimka.bg/album.php?album_id=120798&photo=3http://ww

# 23
  • Перник
  • Мнения: 195

Извинете ме за невежеството,но каква ще да е тази рокля "прегърни ме"?Бихте ли ми обяснили,а ако може и снимчици за по-голяма яснота?

не се вижда добре
тук е кофти десен
тази ми е много симпатична
Надявам се разбра идеята Peace
Ооо,сетих се,прост не знаех че така им казват.Аз също съм мераклийка на такава,особено в цвят праскова,пепел от роза,резидаво или бебешко синьо.Направо супер.

# 24
  • Мнения: X
А това Фавола какво и къде е ?
Магазин във Варна. До "дупката" Flutter

# 25
  • Мнения: 1 952
А това Фавола какво и къде е ?
Магазин във Варна. До "дупката" Flutter

У София таквоз чудо нема ли newsm78

# 26
  • Мнения: X
А това Фавола какво и къде е ?
Магазин във Варна. До "дупката" Flutter

У София таквоз чудо нема ли newsm78
Keine Idee. Нямам представа, sorry. Rolling Eyes Някой запознат да сподели.

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 2 161
А това Фавола какво и къде е ?
Магазин във Варна. До "дупката" Flutter

Супер, много ти благодаря. В петък си пътувам, и още събота отивам до магазина  newsm44

# 29
  • Мнения: X
Супер, много ти благодаря. В петък си пътувам, и още събота отивам до магазина  newsm44
Дано да са останали!   PeacePraynigБяха мн.сладки - исках и аз такива, но предния ден си купих други Tired

Общи условия

Активация на акаунт