В задънена улица съм..,моля за съвет!!

  • 2 940
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Познавам такъв тип мъже  Rolling Eyes Sad Каквото и да ти кажем ние, няма да го изтърпиш дълго време, а и не вярвам да се промени...

преди години имах връзка с такъв тип мъж.изтраях около половин година.беше ми трудно да се разделя с него,но не исках да си съсипя живота.той не работеше.имаше някакви пари в банка и живееше от лихвата(около 180лв на месец).тези пари не му стигаха само за лични разходи,камо ли за детето,което искаше  Shocked твърдо отказваше да работи и нямаше намерение да работи-ще ли сме да се оправим с тези пари.правеше си сметка да живееме при моите родители.а те-можело да ги пратим да живеят на село
все беше недоволен от нещо.
сега се радвам,че се разделих с него.не пожелавам на никого такъв мъж като него
такъв мъв не би се променил,според мен

# 16
  • Мнения: 3 271
То да си на работа е къде по-лесно от това да гледаш дете.


Ами да ходи на работа тогава  smile3505

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
паразит каза някой и е прав! мъж, който не с4ита преоритет работата си, ако се налага и две за да  си осигури семейството и да ми се шляе по слип и да ми спи до подуване и ...не мисля,4е някой ще  го търпи дълго. даже и да го оби4аш сега, после ще си дадеш сметка, 4е си губиш не времето, а живота! може би ще има развитие за тебе и детето- щом си полу4ила отговор-какво съм аз за този мъж-слугиня, тапет, удобна каси4ка, която даже не мрънка, 4е е търтей! а и съм сигурна, 4е те манипулира с това -оби4ам те! ина4е как ще  го търпиш и ще се заблуждаваш, 4е ти си виновна за нищо!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Остава да ти каже, че и детето си е твое...... Thinking

# 19
  • Мнения: 95
Според мен май нещо много си му отпуснала края на твоя мъж.Защо не го оставиш един ден тои да се оправя сам с цялата домакинска работа и да го видим какво ще му е на него след това
smile3521

# 20
  • Мнения: 269
И аз не бих изтраяла такъв! Naughty Тая работа за готвачка, чистачка, перчка, детегледачка, гомакиня, модел, любовница, работничка в едно отмина и се забрави като старите пари!!!  Mr. Green И моя се мъчи да прави муцуни като не е сготвено, ама готви човека (мове си  chef), чисти, помага...мисля недостатъчно  newsm78  Joy,  работи...не е от мързеливите. Наистина, много му позволяваш! Ще ти се качи съвсем на главата, намери му няква работа, ако той сам не може (да гледа детето, да изкарва пари, да помага в домакинството), да не патиш после!!! Успех  Hug

# 21
  • France
  • Мнения: 726
Познавам подобна "двойка".Тя взима около 5000лв и си има "гадже",което уж чисти(размазва),уж готви(салата и нарязани мезета),уж гледа детето й.Тя го издържа,купува му италиански кожени обувки и палта,скъпи цигари.Абе,ПАРАЗИТ.Е да,ама е с голям х.й!
По-добре сама отколкото с мързелив мъж!
Не понасям хленчещи "мамини"детенца!От такива-надалеч

# 22
  • Мнения: 7 640
Авторката къде се загуби

# 23
мисля ,4е той се е самозабравил!!!  напомни му ,4е и ти си 4овек и има6 нужда от по4ивка!  аз ли4но не мога да смогна ,да свър6а вси4ко в къ6ти,да ходя на работа и да обръ6там внимание на детето ,и ние само се врънкаме за тия не6та ,ама аз не отстъпвам ,колкото мога ,толкова! за това те разбирам напълно...поговорете ,обясни му как стоят не6тата и какво мисли6 ти !!!   newsm51

# 24
Е то я и авторката.Така.Явно проблемът за мен е по-скоро битов,въпреки че не е точно така.Но за него има и друг фактор-това е семейството ми.Той се дразни,че те ни помагат.Вчера се скарахме отново,като разправията почна за това,че сестра ми е купила столче за кола,като подарък за Велик ден.За него това е вмешателство в животаа ни.Трябвало ние да си го изберем и купим.Аз му бях казала няколко пъти,че трябва да си купим,но така и не го направихме,а инъче съм си го избрала аз-по интелнет.Наистина наще често идват да видят бебка(първо бебе е в сем. и майка ми и сестрами са пощуряли от радост),докато техните доста рядко.Но си я гледам сама-няма кой да ме отменя, и не оставям бебето на баби и лели.Доста често слушам хули по адрес на сестра ми най-вече,а пък тя прави всичко за нас и бебка.
В снощния скандал,чух доста неща,които съм чувала и преди,но сега ме нараниха много.Като пример,че бебето е най-хубавото нещо,но аз съм най-лошото ,което му се е случвало.Че не мога да му усигуря спокойна атмосфера в къщи за творческо мислене!!(понеже,да-признавам си -мрънкам и показвам недоволство за нещата от ежедневието)И че така хората се разболявали от рак!!(разбирайте,ще хване рак от мен и моите претенции).От както бил с мен не можел да се познае-може би така се получава,когато ти правиш всичко за другия!!!Допускам и че може да  е спрял да ме обича .
Е,почти съм решила да се разделим-временно или по-скоро времето ще покаже за колко!
Ама ми е едно свито на сърцето!Детето ми се смее,а на мен ми се пълнят очите със сълзи!

# 25
  • Мнения: 793
Аяя- по темата да разбирам ли че и семейството ти не го харесва  newsm78 защото тогава натиска е страшен  ooooh! Моето мнение е следното, вземи си поговори с него, не в стил мрънкане , а сериозно кажи му ти как виждаш нещата и кое те дразни и виж неговата реакция каква е, както казва мъжа ми да не съм врачка, че да знам, кажи ми  Peace и ако и тогава няма ответна реакция бягай  Peace

# 26
Леля Зеля-напротив ,семейството ми много го харесва и обича.Но май той не ги харесва,защото се обаждат и идват често..-него това го дразни,че все питат как сме,купуват и носят разни неща и така.
Пробвам да говоря,той ми вика да,да- 1 ден е добре и после пак старата песен.Онзи ден ставам и той измил чиниите-много ме зарадва,ама ме предупреди че 1 път в годината можело и да чакам пак следващия април  Mr. Green Мен ме дразнят битовизми,това че цял ден го няма(някой беше питал какво прави,като не ходи на работа-ами занимава се с ремонта сега-по цял ден,инъче ще си рови по колата,все ще си намери нещо много важно и изморително).А него го дразнят нашите.Когато говорим за работата му-той го приема като натиск,като умишлено ровене в раната,неразбиране,тормоз и подтискане.Казва ,че имал нещо в предвид,но ще ми каже,като станело,..Чакам вече 7 месеца.И общо взето го подкрепям,не му пиля нонстоп за това.Опитвам се да проявя разбиране(не и когато се караме де)

# 27
  • София
  • Мнения: 903
Честно казано незнам как го търпиш още твоя мъж. Моят ходи на работа, издържа семейството( аз не работя), и пак понякога се чувствам като слугиня, защото не се сеща да ми помогне нещо с домакинската работа.

ако не направиш нещо да промениш нещата ще става все по-зле. С годините мъжът ти ще се отнася все по-лошо с теб. Колко време ще издържиш? И защо трябва ти хем да го издържаш ( със семейния бизнес), хем да готвиш, переш и т.н., а той да лежи по цял ден?  Извинявай, ама нещо не разбирам - как изобщо си допуснала това да се случи?  Не искам да те съдя , защото това не е моя работа, но ... вземи се в ръце и сложи нещата на масата - или ..., или... Аз лично не бих живяла по този начин.

# 28
  • Мнения: 1 432
Изобщо не знам как д ете посъветвам.Аз бих го набила и изщутала от вкъщи  да си вземе бележка  Twisted Evil. Така и така с нищо не ти помага  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 3 271
При това, която пишеш в последният си постинг съм меко казано така  newsm09 smile3506. Да не редя повече емотикони, но наистина не съм наясно как търпиш това. Ако иска той да купи столчето няма ли да му трябват собствени пари, с които да го купи? Ако пък няма такива за какво мрънка?
А да стоя с мъж, който ми казва, че съм най-лошото, което му се е случило не си представям изобщо. Нали вчера писа, че всеки ден ти казвал, че те обича...

Мога да разбера, ако темата е пързалка. Иначе е направо нереална!

Общи условия

Активация на акаунт