Коя реклама ви харесва повече

  • 1 367
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Смятам, че човек трябва да се стреми към съвършенство (естествено няма да стане съвършен, но не е лошо хората да се стремят към това)...разбира се в границите на нормалното...а именно да се грижи за себе си и да се старае да бъде красив и да изглежда все по-добре и по-добре, говоря както за физическата красота, така и за умствената, защото човек трябва да се развива...втората реклама ми харесва повече...т.е. идеята ми харесва повече...няма нищо по-хубаво от това да гледаш красиви, поддържани хора по улиците....и няма нищо лошо в това жените да се стремят да изглеждат като моделите по плакатите или списанията...но разбира се говоря за ЗДРАВОСЛОВНО устремяване...а не за ненормални състояния на духа и тялото и параноични жени, които се стремят да изглеждат така на ВСЯКА ЦЕНА ...
ЗА КОЗМЕТИКАТА СЪМ...ЗА МАСКИТЕ И ЗА ГРИМА...но в границите на нормалното...защото всички знаем, че когато прекалим с дадено нещо се получава обратен ефект... Whistling Peace

# 16
  • Мнения: 2 673
абсолютно съм против това "изкусуряване" фотошоп, прекален макияж и подобни хитрини, които не са отдавна хитрини, а пренавити пружини..аман
Не ми харесва нито една. Първата я имаше някъде пак из форума, голям бум беше  Laughing И си е точно така и е съвсем реално, но това си го знаем всички и като че ли не се впечатляваме толкова. Втората не ми хареса, прекалено е и наистина нереално. Първата е по-скоро като вид успокоение за нас, дето не сме богоизбраните Богини да тъпчем червените пътеки в Холивуд и да греем от лъскави страници. Просто да видим, че и красивите са обикновени. А момичето и след обработката си е тънкоуста и обикновена  Wink

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз лично припадам от смях ..... този, който е направил втората реклама е гений.... гледах я сто пъти и всеки път падам под масата от хилеш ...супер смешна е  Joy

# 18
  • Мнения: 534
Честно да ви кажа на първата рекламка девойката пак ми беше
грозноватичка и след фотошопа,значи не помага особено  Naughty
а втората рекламка си е жива кампания за здравословен живот,който според мен няма
чак толкова общо с красотата:xarms:
да съгласна с уврежданията,които се получават от цигари и наднормено тего и тн. и тн.
но ако някой си е грозничък и спре да  пуши пак си остава грозничък,няма
да заприлича на Клаудия нали?  newsm78

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мисля, че идеята е за здравословно хранене или друго .... явно разбираме нещата по много различен начин  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 175
Не ми харесват много. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 184
Не мисля, че идеята е за здравословно хранене или друго .... явно разбираме нещата по много различен начин  Rolling Eyes
мда, по-скоро идеята е нещо от типа на "добре дошли в реалния свят" където повечето хора са грозни и имат лоши навици

# 22
  • Мнения: 1 802
Не ми харесват кой знае колко!  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт