Разлика между първо и второ дете

  • 2 121
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 407
Да, различно е да гледаш деца с малка и голяма разлика.
Имаме приятелско семейство, децата им с разлика в годините 15, малката е била изненада, но те решават да оставят детето и я кръщават Любов. Сега Любов е на 15 години и с по-големият и брат са много близки.

# 16
  • Мнения: 888
Всяка разлика е нормална и естествена...аз не виждам проблем ... Peace

Аз мисля, че разликата трябва да бъде минимум 3-4 години и нагоре. Не мога да си представя, сега на този етап да имаме 2-ро. Ще поизчакаме още.

На мен пък много ми допада децата ми да са с малка разлика и е така... Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 500
Защо не?!

# 18
  • Мнения: 155
Моите деца се оказаха с разлика 10 години!По здравословни пречини не смятахме да имаме второ,но то изнедадващо се появи Laughingе с голям риск го задържах и сега ни най-малко не съжалявам!Баткото е много щастлив и много ми помага! Peace

# 19
  • Мнения: 1 233
Няма ненормална разлика според мен.

Да, и аз така мисля! Peace

# 20
  • Мнения: 276
Еми живот и здраве мойте деца ще бъдат с разлика 14год. Сега решихме за второ и веднага стана! Е няма да ви казвам на какви физиономий съм се нагледала след като казвахме новината на близки и приятели....... #Crazy Направо гледаха изумени и болшинството казваха - еми щом е станало.......Представяте ли си?!? Ние пък с каката и тате сме много щастливи и чакаме на есен бебо! smile3521

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разликата между мен и брат ми е 9 години! И сме супер щастливи от този факт!  Peace

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз имам разлика със сестра ми 9 год. и това не е по желание на майка ми,която е желаела да има по рано второ дете,но все не се е получавало.И един ден най неочаквано съм се появила аз,без вече да се надяват на второ.Е сега казва,че съм и била късмета,защото съм покрай нея и я наглеждам.
А за мен ще се получи пак голяма разлика,защото каката е на 10 в момента,а бебето все не иска да се появи,е когато стане пък,и за мен няма ненормална разлика Peace

# 23
  • Мнения: 7 723
Днес колко теми си си поставила за цел да пуснеш?

И всичките дълбокосмислени  Whistling
Момиче, затрудних се доста в другата тема, ама тук се затруднявам още повече  Rolling Eyes Не знам точно дали е нормална, и коя разлика е нормална   Rolling Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 1 216
Леле, че спор се заформя!
Аз мисля, че щом едни родители са решили да си родят второ,трето и т.н. детенце то разликата е точно такава, каквато са решили те самите. т.е за тях си е нормална. А какво ще кажат "другите".....те все ще има какво да с говорят, за да си чешат езиците

# 26
  • Мнения: 742
Аз с брат ми имаме разлика 9 години.
За нормално - нормално си е.
Но с брат ми нямаме почти никакви допирни точки, като интереси и разбирания.
От друга страна си спомням, че много помагах на майка ми и тя ми имаше доверие.

И при нас с брат ми е така. Допирни точки се появиха едва преди няколко години.

И при нас така.  WinkСамо, че годините не се девет, а осем и четири месеца

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Леле, че спор се заформя!
Че къде го видя този спор?
Всеки си дава и казва мнението Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 17 407
Айде стига де! И да не е подходяша думата "нормална", ясно е какво се пита. За мен разлика от  6 и повече години вече е голяма. Пак според мен оптималната е 3-4 години, но не винаги става по желание.

# 29
  • Монреал
  • Мнения: 631
Днес колко теми си си поставила за цел да пуснеш?

И всичките дълбокосмислени  Whistling
Момиче, затрудних се доста в другата тема, ама тук се затруднявам още повече  Rolling Eyes Не знам точно дали е нормална, и коя разлика е нормална   Rolling Eyes
Момичето се вълнува по определени въпроси и решава да пита - няма лошо. Дори и 20 теми да пусне в един ден, какво от това?
Или се притеснявате да не ви настигне и надмине по брой публикации?  Thinking

По темата - според мен разликата между децата е въпрос на предпочитания и вътрешна нагласа.
 Миленка и Филипа, това ще ми е единствения коментар в темата, не я разводнявайте. Peace

Общи условия

Активация на акаунт