МОМИЧЕ?

  • 3 667
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Моето първо дете е момче,второто-момиче.Божа работа.

# 76
  • Мнения: 6 461
Нажете ми какво, как да направя, за да забременея с момиче? Искам второто ми дете да е момиче, но как да стане? Чувала съм за семейства, които по "план" са работили за това, но нямам и представа какво се прави.
Трудна работа   Mr. Green

Ако ти се пресмята...и вярваш в подобни схеми,моля заповядай Wink

Формула за пола на детето!

ПРОГНОЗ ПОЛА РЕБЕНКА

# 77
  • Мнения: 1 877
Ама какво против момчетата имаш,та ти се иска второто да е момиче?Или просто търсиш разнообразие...?

# 78
  • Мнения: 1 403
Хич не ми се вярва с пресмятания  да стане моми4е  newsm78
Божа работа, ако много искаш ще го имаш Hug

# 79
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нямаш никакъв проблем.  Peace
Свирни на Ст. Софиянски или на Брус Уилис и раб'тата е опеКана Wink

# 80
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ауууу, забравих. Мъж, който много е ходил по жени, прави МОМИЧЕТА. Ако си намериш скришом някой женкар, работата ти  е в кърпа вързана Sunglasses

  Аууууу,на Борислав лошо му се пише довечера. Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 2 891
Ауууу, забравих. Мъж, който много е ходил по жени, прави МОМИЧЕТА. Ако си намериш скришом някой женкар, работата ти  е в кърпа вързана Sunglasses

  Аууууу,на Борислав лошо му се пише довечера. Joy Joy Joy

То е било преди ТИ да се появиш в животаму, не знаеш ли  Mr. Green Blush

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ауууу, забравих. Мъж, който много е ходил по жени, прави МОМИЧЕТА. Ако си намериш скришом някой женкар, работата ти  е в кърпа вързана Sunglasses

  Аууууу,на Борислав лошо му се пише довечера. Joy Joy Joy

То е било преди ТИ да се появиш в животаму, не знаеш ли  Mr. Green Blush

  Май го защитаваш а? Mr. Green
 Айде стига,че оспамихме темата.

# 83
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Отказала съм се от всякакви изчисления.Нито едно не ми позна.Според вчерашния видеозон ще имам отново момче.......Сега остава да се надявам лекарката нещо да е объркала,въпреки,че имам атрибутите документирани. Cry

# 84
  • Мнения: 7 723
Осен да ти спазаря моя мъж- той се е доказал, за друг акъл не се сещам да ти дам  Laughing Laughing Laughing
Божа работа си е  Wink

 Въх ма миленке,много лесно го предлагаш  Joy Joy Joy....

В гаранция е  Laughing Laughing Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 607
Цитат
Който мъж изневерява, жена му ражда момиче!
В. Райкова
Joy
Ще строявам мъжо довечера Joy
Ние имаме две девойки .

# 86
  • Мнения: 11 018
Сменяй майстора hahaha

# 87
  • Мнения: 819
Ами,чувала съм,че мъжът трябва да е ...майстор.А и коцкар,защото на коцкарите първото било момиче...
Шегата настрана,зная,че ако се опита преди овулацията,става момиче...

# 88
# 89
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Гените нямат никакво значение. Замислете се малко, ако полът се предаваше по генетичен път, то мъжете щяха да имат все момчета, а жените - момичета  Joy
Вероятността да се роди момиче или момче е почти равна и няма НИЩО общо с гените!
#Crazy
Абе хора, недейте така - кака да няма нищо общо с гените - жената носи хромозоми ХХ а мъжът ХУ. Сперматозоидът и яйцеклетката носят по половината генетичен материал на родителя, който съдържа и даденият хромозом. Жената винаги допринася хромозом Х а мъжът има 50/50 шанс да даде Х или У - това точно определя полът на детето.

А в кръга на шегата - ето един китайски метод на планиране на пола. На мен ми излиза вярно, но мисля че е съвпадение - не вярвам в тези неща много много.
http://www.baby-talk.co.uk/chinese_calendar.htm

Общи условия

Активация на акаунт