Бреййй тез в ной явно се сетнали да сменят фамилиите много бързо таз година-аз съм женена от 2 години още сле д сватбата си смених личната карта и в НОИ се водих  до декември 2006 със старата ми фамилия.Издавали са ми болничен миналата година с новата ми фамилия а в нои съм със сатрата фамилия -аджаба как тогава е нямало проблем а сега има.
Как не ги е срам незнам-сега аз имам същия проблем-единия ми болни4ен е със стъарата ми фамилия -ами аз нали имам ЕГН-как НОи ми вземаха 2 години усигоровките като бях със сменена лична карта   и с нова фамилия а в НОи се водех със старата фамилия 2 години.
Не ги оправдавам.

Аз работя във Варна-болничния ми е занесен в другия край на България и сега искат да ми го връщат заради тази фамилия-МОля ви кажете ми какво да правя защото 6те отнеме още 3 месеца докато дойде при мен този болни4ен и докато се върне пак в другия край на България

какво е това ГРАО???? И ще стане ли да си извадя такава бележка и аз и да  я изпратя при документите си...???Как можетакова безобразие незнам #Crazy #Crazy