Какъв ДНЕВЕН крем с висок фактор?

  • 12 505
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 800
Не съм чувала някой да се маже с плажното си олио или мляко в ежедневието.   Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 061
Добре де! Предложи ни нещо тогава!
 Praynig

Само да е с висок слънцезащитен фактор. Има кремове, които са точно за такива кожи като моята (много светли) и които предпазват от образуване на лунички и пигментни петна. Мои приятелки са ползвали разни, но търся и други отзиви Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 7 800
На Clinique има  фактор 15, 25 и 40, който нанасяш върху дневния си крем.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 061
Чудесно! За това става въпрос!
Просто някои кожи имат нужда от такава защита веднага щом се появи слънцето  ShockedHug

# 19
  • София
  • Мнения: 9 483
На Clinique има  фактор 15, 25 и 40, който нанасяш върху дневния си крем.
Зависи... Wink
City Block Sheer 15 Spf  си е тонирано кремче, например и няма нужда от кремче отдолу. Иначе крем върху крем, хм, едва ли ефекта ще е много добър Wink.
Т.е няма начин да не е тежко и да не лъщи на лицето.  Wink

Иначе другият крем, който ползвам в слънчеви дни *събота и неделя обикновено е този на Дейлонг с 40ф-р- за деца, който се води.  Simple Smile
Ама със сигурност ви казвам, че много мазнее, въпреки, че като консистенция е като лека емулсия. Не знам да има слънцезащитен крем който не лъщи, поне леко. Повечето са с този недостатък, защото и част от съставките им имат точно този ефект, а имено: да отразяват слънчевите лъчи, т.е. да ги рефлектират и по-този начин да предпазват. Wink

Моментът с "лъщенето" много лесно се коригира с прахообразна пудра отгоре.  Hug
Така, че да не ви пука! Peace

# 20
  • Мнения: 17 407
Е, не става ли за крем за лице? Задължително ли е само на плаж да ходя с нея?
Имам предвид не става ли за ежедневна употреба? Тук става въпрос за кремове с висок слънцезащитен фактор за много светли кожи. Защо не?
 newsm78

Препоръчайте някой друг хубав крем, който може да се ползва ежедневно и е с висок слънцезащитен фактор тогава!

Емулсията на Авен  си става за ежедневна употреба, но е за нормална към мазна и смесена кожа. Щом кожата ти е суха, опитай крема 50+ пак от оранжевата серия- той е за суха и чувствителна. В момента го ползвам- не ми е тежък, бързо попива, доволна съм. Вземи тестер, ако можеш Wink

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Кажете цени ориентировъчно на емулсията на Авен и на Клиник кремчетата  Praynig

# 22
  • Мнения: 17 407
Авен е 27-28 лв.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Флуидът на Ла Рош Позе с фактор 50+ е подходящ за склонна към омазняване кожа, а моята е тъкмо такава през лятото. Днес питах в аптека и ми казаха, че няма внос  Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 2 061
Е, не става ли за крем за лице? Задължително ли е само на плаж да ходя с нея?
Имам предвид не става ли за ежедневна употреба? Тук става въпрос за кремове с висок слънцезащитен фактор за много светли кожи. Защо не?
 newsm78

Препоръчайте някой друг хубав крем, който може да се ползва ежедневно и е с висок слънцезащитен фактор тогава!


Емулсията на Авен  си става за ежедневна употреба, но е за нормална към мазна и смесена кожа. Щом кожата ти е суха, опитай крема 50+ пак от оранжевата серия- той е за суха и чувствителна. В момента го ползвам- не ми е тежък, бързо попива, доволна съм. Вземи тестер, ако можеш Wink
Да се похваля, взех си емулсията 50+ на Avene.Нещо ме достраша да взема крема, защото обикновено тези с толкова висок фактор са по-мазнички. Не бях видяла твоя пост, Венера. Надявам се да остана доволна. Ползвам доста неща от тази марка козметика и съм много доволна!  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 000
Аз се спрях на най-новото слънцезащитно дневно кремче(не емулсия за плаж) на Авен с фактор +50 ,специално за мазна кожа,против появата на петна и за добра хидратация:))Кремчето е ново и го няма все още навсякъде!Цената му е 28 лв. Peace

# 26
  • Мнения: 639
На мен също ми е проблем по принцип избора на такъв крем,защото имам и лунички.Особено през лятото.Скоро си купих крем на Биодерма с фактор 100.Слага се като дневен.Цената е 38лв.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 061
Аз се спрях на най-новото слънцезащитно дневно кремче(не емулсия за плаж) на Авен с фактор +50 ,специално за мазна кожа,против появата на петна и за добра хидратация:))Кремчето е ново и го няма все още навсякъде!Цената му е 28 лв. Peace

Точно това и аз си взех, същото! PeaceТо на него пише емулсия, но не е за плаж, а е дневен крем за лице!Консултирах се преди да го купя, разбира се! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800


Точно това и аз си взех, същото! PeaceТо на него пише емулсия, но не е за плаж, а е дневен крем за лице!Консултирах се преди да го купя, разбира се! Hug

Това ли е кремчето ?

 

# 29
  • Мнения: 2 000
На мен също ми е проблем по принцип избора на такъв крем,защото имам и лунички.Особено през лятото.Скоро си купих крем на Биодерма с фактор 100.Слага се като дневен.Цената е 38лв.

И аз имам на Биодерма флуида за смесена и чувствителна кожа- фактор +100, но то си е направо плажно мляко,използвам го след лазерната епилация само.Ако си го мажа на цялото лице ще ми е много мазно.За това се спрях на Авен- хем е дневен крем с термална водя,хем с фактор +40,и специално против ПЕТНА и ЛУНИЧКИ.Има си точно за мазна кожа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт