Защо са красиви българките?

  • 6 812
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Къде сте, секси майчета?
Да,да..Къде стеееее?

# 76
  • Мнения: 8 769
А друг стар български оби4ай е да не се приема никаква конструктивна критика, да се ласкаем и набиваме в главата, 4е сме най_най и нямаме нужда от подобрение. и резултати са налице.  Confused
Къде прочете, че твърдя че сме най-красиви?
Темата изобщо не беше до това да си покажем въпреки всичко грозното лице. Но го показахме. Жалко.
Някой ще ни похвали, ние пък ще кажем, ама не, то това не е така. Ние сме грозни, дебели, космати и вмирисани. Т'ва което виждаш по улицата, в дискотеките, кръчмите, в офисите, ...ти се привижда. Купи си очила. Ммм, да, утре като се срещна с онази жена, така ще й кажа.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 5 539
Сега се замислих за негърките и мулатките.
Как може да са толкова грациозни /имам предвид слабите от тях/? Всичките са с една такава походка като на пума. Просто си личи, че не е заучено, ами им идва отвътре. Като видя негърка и самата аз почвам да се чувствам като валяк Tired
Та откъде я вадят тази грация, кажете?

# 78
  • Мнения: 3 447
Та откъде я вадят тази грация, кажете?
От саваната  Simple Smile

# 79
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
А друг стар български оби4ай е да не се приема никаква конструктивна критика, да се ласкаем и набиваме в главата, 4е сме най_най и нямаме нужда от подобрение. и резултати са налице.  Confused
Къде прочете, че твърдя че сме най-красиви?
Темата изобщо не беше до това да си покажем въпреки всичко грозното лице. Но го показахме. Жалко.
Някой ще ни похвали, ние пък ще кажем, ама не, то това не е така. Ние сме грозни, дебели, космати и вмирисани. Т'ва което виждаш по улицата, в дискотеките, кръчмите, в офисите, ...ти се привижда. Купи си очила. Ммм, да, утре като се срещна с онази жена, така ще й кажа.  Mr. Green

Ще те помоля да про4етеШ добре какво съм написала маалко по_нагоре и като го осмислиШ, пак Ще поговорим.  Peace

# 80
  • Мнения: 677
Та откъде я вадят тази грация, кажете?
От саваната  Simple Smile
Да де,няма да е от сайвантата я.. Laughing

# 81
  • Sf
  • Мнения: 808
feiam, да ти имам самочуствието Simple Smile и отношението към хората Simple Smile Надали аз като вървя по Витошка, вътрешно се раздирам: Мен-мен-мен избери  Mr. Green

Може би трябваше да уточня, че не говоря за напудрените, начервените двойно и тройно секси-та!

Може би трябваше спокойно да се четеме една друга и после да скачаме като ощипани Simple Smile

И ми е интересно защо наред с това, че българката е най-красива, винаги се стремим и я да изкараме натруфено и безвкусно нагласена с к...рвенско излъчване, като веднага включваме и набедения български бизнесмен- тип Бай Ганя, да се смига и примлясква след булчетата било то по Витошка или по другите главни градски улици...

Много глупости прочетох тук. Рядко си позволявам да съм рязка, но сега ми се наложи Simple Smile

Доня Туфиня, интересен нов ник имате  Wink

# 82
  • Мнения: 5 462
feiam, да ти имам самочуствието Simple Smile и отношението към хората Simple Smile Надали аз като вървя по Витошка, вътрешно се раздирам: Мен-мен-мен избери  Mr. Green

Може би трябваше да уточня, че не говоря за напудрените, начервените двойно и тройно секси-та!

Може би трябваше спокойно да се четеме една друга и после да скачаме като ощипани Simple Smile

И ми е интересно защо наред с това, че българката е най-красива, винаги се стремим и я да изкараме натруфено и безвкусно нагласена с к...рвенско излъчване, като веднага включваме и набедения български бизнесмен- тип Бай Ганя, да се смига и примлясква след булчетата било то по Витошка или по другите главни градски улици...

Много глупости прочетох тук. Рядко си позволявам да съм рязка, но сега ми се наложи Simple Smile

Доня Туфиня, интересен нов ник имате  Wink

Ами като са с курвенско излъчване , кво искаш да ти кажем.Проблема е че някой курвенското излъчване го приемат за нещо напълно нормално за голямо съжаление... Shockedявно само това са виждали и такъв им е критерия за красота , ако е по семпла е смотана, захлюпена ..колкото е по натруфена , тунингована и курвенски нагласена толкова по голяма убавица е ...Пак казвам за голямо съжаление вкъса на българите е точно такъв .Като гледам на кви помиярки се възхищават ...направо се потрисам.

# 83
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мисля, че сме кой знае колко красиви ...поне не забелязвам особено красиви жени по улиците .... поддържани и добре облечени- да ...но красиви - не ...съжалявам  Crazy

# 84
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
feiam, да ти имам самочуствието Simple Smile и отношението към хората Simple Smile Надали аз като вървя по Витошка, вътрешно се раздирам: Мен-мен-мен избери  Mr. Green

Може би трябваше да уточня, че не говоря за напудрените, начервените двойно и тройно секси-та!

Може би трябваше спокойно да се четеме една друга и после да скачаме като ощипани Simple Smile

И ми е интересно защо наред с това, че българката е най-красива, винаги се стремим и я да изкараме натруфено и безвкусно нагласена с к...рвенско излъчване, като веднага включваме и набедения български бизнесмен- тип Бай Ганя, да се смига и примлясква след булчетата било то по Витошка или по другите главни градски улици...

Много глупости прочетох тук. Рядко си позволявам да съм рязка, но сега ми се наложи Simple Smile

Доня Туфиня, интересен нов ник имате  Wink


 Shocked Shocked
къде има проява на ли4ното ми само4увствие в това, което съм написала? newsm78
и от какво то4но отсъди какво ми е отноШението към хората?  Thinking

да, може би трябва да 4етем по_добре, за ска4ането няма да коментирам, Щото нито тук, нито другаде "ска4ам" на някой. изказвам мнение, което е неЩо разли4но.

Що се отнася до уто4нението ти за кои жени говорим, бидейки темата за българките генерално, е естествено, 4е се обобЩава. не можем да обсъждаме изклЮ4енията, а "напудрените, начервените двойно и тройно секси-та!" не са такива, а именно, мнозинството.

# 85
  • Мнения: 479
Красотатата на българката е комбинация от ген и външни фактори - природа, начин на хранене /все още не ядем изкуствените западни храни/, традиции и т.н.
И тъй-като темата космяса нещо, ще уточня - като видя млади българки в народни носии да пеят или танцуват български народни песни и хорА, разбирам, защо сме толкова красиви... /умря циганката... Laughing/

# 86
  • София
  • Мнения: 6 210
Боже пък какви хубави новозаландки и австралийки има.



Леко не по темата: чувала съм от достоверен източник, че австралийките имат обичая да се разхождат боси!  И не "за здраве" по росна тревичка, ами по асфалта в градовете - влизаш в асансьора на някоя офис-сграда, с теб още две дами, да кажем, с костюмчета и т.н.... а като погледнеш надолу - боси!!  Shocked
Някой да знае нещо по въпроса??

# 87
  • Sf
  • Мнения: 808
Markrit , темата не беше за това да изтъкнем курвенското излъчване на българката, а за красотата й и за излъчването ни като жени по принцип! Прощавай, ти четеш ли ред по ред или прескачаш и през дума  Mr. Green

feiam , проява на лично самочуствие може да се възприеме от начина на изразяване, например Simple Smile Не е нужно да се напише с големи букви Simple Smile

За мнозинството пудри и къдри - ако някой се дразни от тях, може, всеки има право на мнение, както и трибуна за изразяването му Simple Smile Особено ако се разграничава от това мнозинство  Mr. Green

# 88
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Markrit , темата не беше за това да изтъкнем курвенското излъчване на българката, а за красотата й и за излъчването ни като жени по принцип! Прощавай, ти четеш ли ред по ред или прескачаш и през дума  Mr. Green

feiam , проява на лично самочуствие може да се възприеме от начина на изразяване, например Simple Smile Не е нужно да се напише с големи букви Simple Smile

За мнозинството пудри и къдри - ако някой се дразни от тях, може, всеки има право на мнение, както и трибуна за изразяването му Simple Smile Особено ако се разграничава от това мнозинство  Mr. Green

ми гледам и ти имаШ само4увствието на разграни4аваЩа се от мнозинството Laughing
лоШо няма Laughing

а по темата, еми аз то4но и ясно съм си казала мнението. българките ми харесват (имах си хас, като се има предвид, 4е съм такава Wink), но мисля, 4е може и по_добре Crossing Arms
напр., мисля, 4е моето поколение '67/'73 набор беШе по_излъ4ваЩо, красиво и разнообразно от настояЩето Twisted Evil

# 89
  • Sf
  • Мнения: 808

ми гледам и ти имаШ само4увствието на разграни4аваЩа се от мнозинството Laughing
лоШо няма Laughing

а по темата, еми аз то4но и ясно съм си казала мнението. българките ми харесват (имах си хас, като се има предвид, 4е съм такава Wink), но мисля, 4е може и по_добре Crossing Arms
напр., мисля, 4е моето поколение '67/'73 набор беШе по_излъ4ваЩо, красиво и разнообразно от настояЩето Twisted Evil

 Heart Eyes Разбрахме се Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт