Яд ме е на нея.

  • 5 118
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
Тези неща не се променят, за съжаление и винаги ще те ядосват, докато живеете заедно. Трябва да опиташ да не обръщаш внимание. Гледай си семейството, както винаги си го правила, а тя да прави каквото ще.
Моята свекърва ужасно ме дразни и се изнесохме на квартира, защото нейната намеса в живота ни нямаше край. И ние сме съвсем на близо, ама друго си е отделно.  Mr. Green

# 46
Тебе приятелко само те е яд, а на мен ми идва на моята отрова да дам! Един съвет от препатила със свекърва жена - бягай далече! Вземи си мъжа и детето - и бягай! И я забрави!
Моя урунгел непрекъснато прави интриги, не се разбира с другата си снаха, която според мен си е супер. Говори срещу мъжа на дъщеря си, а мен сигурно би ме удавила в капка вода.
По тъпо, просто, ограничено и злобно същество от нея не познавам. Умори си мъжа преди 7-8 години. Счита, че децата й трябва да й слугуват и угаждат на всичките простотии. И най-тъпото е, че непрекъснато реве, че била болна, а на животното нищо му няма - рипа по баирите и копа градини, както аз не мога. Embarassed Embarassed Embarassed Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 47
  • Мнения: 95
Тебе приятелко само те е яд, а на мен ми идва на моята отрова да дам! Един съвет от препатила със свекърва жена - бягай далече! Вземи си мъжа и детето - и бягай! И я забрави!
Моя урунгел непрекъснато прави интриги
smile3501
И аз имам една ГАД в къщи. #2gunfire

# 48
  • Мнения: 728
Мила...и аз имам съкровище вкъщи и с нетърпение чакам момента,когато ще се махнем от тази къща и няма да живея с нея! #2gunfire
Бърка се за неща които не я интересуват,разпитва за всичко....и ме дразни! #Cussing out
Аз стискам зъби и се моля по-скоро да се махнем! Praynig
Но пък и не и мълча-каквото не ми хареса-и казвам! Mr. Green

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Съветвам те да се грижиш само за детето си и съпруга си , е ми в крайна сметка щом мисли само за едното си внуче да се оправя сама
Може да звучи грубо , но с нейните камъни по нейната глава Успех мила   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт