Фен клуб на Азис

  • 9 356
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 640
Далече съм от членството във фен клуба ви, но ходих да го снимам на концерта с Цеца и мисля, че поне вие ще се порадвате на такива кадри:

и


За втората доста сръбски фотографи се скъсаха от хилеж като се обърна човека и заврътка газОТ със скъсания чорапогащник.

# 106
  • Мнения: 640
Има още от серията, но не ми се обратобтват, за да ги кача. А и от годежа в БИАД има, та ако има желаещи да видят такива снимки, да пишат  Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 5 289
Естествено че има,ако имаш време и ти се занимава качи още снимки.
Относно бримката-много неприятна ситуация,но съм сигурна че и той не е знаел че я има,жени сме и ни е ясно как стои въпросът със чорапогащниците. Grinning

# 108
  • Мнения: 3 423
Ако съм педал, никога няма
да ме надърви този гъз!!!!!

# 109
  • Мнения: 7 186
Идеален си е гъза, възмазничък Laughing

# 110
# 111
# 112
  • Мнения: 803
На мен пък ето тази песен много ми харесва, въпреки че не е голям хит http://www.vbox7.com/play:aba45d90

Еееееееее, тази песен е много хубава! Мерси, че ми я припомни Grinning

# 113
  • Мнения: 640






За сега тези Simple Smile

# 114
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Renie78 , мила, благодарности и от мен за снимките Hug!

# 115
записвам се !!! и аз съм му фенка ,ама не като другите само на песните му! просто ми харесва самият той и вси4ко което прави!  bouquet

# 116
  • Мнения: 11 607
Аз може ли тук да ви чета само заради клюката??? Или клуба е елитарен?????

# 117
  • Мнения: 803
Аз може ли тук да ви чета само заради клюката??? Или клуба е елитарен?????

Може, може Laughing

# 118
  • Мнения: 3 504
фен не съм, но ме кефи да го гледам-как говори, как се смее. забавен е.

И аз съм на същото мнение. Кефи ме в къщата. Той им прави шоуто, другите само го одумват. Напусне ли вътре ще е скучно без него и най-вероятно ще се промени и зрителския интерес.

# 119
  • Мнения: 3 146
Да ви призная, не слушам песните на Азис, но винаги съм му била фенка, защото ми е много симпатичен, искрен, готин, въобще, радва ме максимално Hug
И сега в Брадъра е най-готин, най-естествен и най-нормален, за разлика от останалите, които са доста изкуствени (е, и Катето Евро ме радва Grinning).

Общи условия

Активация на акаунт