Музиката в живота ни

  • 1 541
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 917
"Bittersweet symphony" verve

# 16
  • Мнения: 552
При нас всичко е "peace, flowers, freedom, happiness"  Mr. Green като едно хипи семейство слушаме главно музика от края на 60-те и от 70-те - сега съм на разни странни групи от онова време като Atomic Rooster и Iron Butterfly... да не пропускаме Jefferson Airplane и Shocking Blue  Sunglasses
И разбира се, всички сме хард фенове на Цепелин, включително и детето  Laughing макар че той, още от преди да се роди, предпочиташе Сабат... страшно подскачане падаше в коремчето ми, като ги пускаха по VH1 примерно  Joy

# 17
  • Мнения: 2 197
Meтъл и рок! Отнася се и за тримата.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Meтъл и рок! Отнася се и за тримата.
При нас е за двамата. Щерките ни направо са омагьосани от чалгаджийките, особено Ивана.

# 19
  • София
  • Мнения: 565
Слушам всичко без поп- фолк. ДЕПЕШ МОД са най- голямата ми слабост и още настръхвам като се сетя за Концерта в София!!! Детето също е депешарче Laughing Но нещо напоследък си пада по Нели Фуртадо и като я види по някой ТВ канал започват яки танци... dance

# 20
А детски песнички обичате ли?  Grinning

# 21
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Децки песнички пея на децата си ,няма как .
Като тинейджърка бях фен на рока, а сега в къщи телевизора е включен почти винаги на сити ,но общо взето харесвам доста неща ,но семейството ми не е фен на народната музика ,поп фолка и чалгата. Peace

# 22
  • Мнения: 640
Преди бях по-хард...но сега съм мама и се забелязвам,че съм минала на брит-поп-рок(Placebo,Muse)....и chill out....оф днес CHAMBAO  Peace са във Варна....защо съм семейна Sick

# 23
  • Мнения: 550
Аз обичам класическа,дори в момента върви" Травиата"!Важното е да се забавляваме ! sohappy

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вси4ко слушам, само да е ми е според настроението, даже китайско бих! но оби4ам ритъма, движението!

# 25
  • Мнения: 365
Обичам италианска музика, особено песните на Ерос Рамацоти. Кефя се много и на Bon Jovi, Aerosmith, Guns'N'Roses, Scorpions. Слушам хип-хоп, латино, денс.
Малката се усмихва като й пусна Sean Paul, но като я видя да подскача на балкански ритми, пуснати от баща й, косата ми се изправя.  Crazy

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
U2 - обожавам ги

Сега си търся Дулсе Понтеш.

Общи условия

Активация на акаунт