Любимите играчки на вашите деца

  • 1 559
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Благодаря, Ели. Ще изчакаме  Simple Smile Видя ми се много шарено и забавно.

# 16
  • Мнения: 486
misholina, намерих и "пъзела" за по-малки деца! Казва се Bamboo Colora.

# 17
  • Мнения: 884
Моят син обича да играе само с истинската прахосмукачка ,друго не признава!
Вече започнах и да му я пускам, като му се играе на детето  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 192
Ellie, ти си голям експерт по играчките!  За деца ок 7 г. аз препоръчвам една игра смесица м/у конструктор и пъзел, по която пускаш marble balls, забравих и името...

Да ви питам за кухните, понеже има толкова много на пазара, кои според вас са value for money?  Другият ми въпрос е за скутерите.  Препоръчайте ми!

# 19
  • Мнения: 11 315
Лего, лего и пак лего!
Покрай него пъзели - дървени с малко части или картонени с повече части. Младежа може даже да реди по-добре от сестра си големи пъзели
Трамплина се оказа невероятна инвестиция. Детската кухня от време на време.
Все още сина ми играе и с едно подобно на това - http://i10.ebayimg.com/04/i/000/94/8c/31b3_1_b.JPG (локомотивче му е формата).

# 20
  • Мнения: 192
Лего, лего и пак лего!
Трамплина се оказа невероятна инвестиция.

Trampoline за скачане ли имаш предвид?  Тук има едни много хубави на Little Tikes.  Има ли кякой, който да сподели мнение?

# 21
  • Мнения: 11 315
Лего, лего и пак лего!
Трамплина се оказа невероятна инвестиция.

Trampoline за скачане ли имаш предвид?  Тук има едни много хубави на Little Tikes.  Има ли кякой, който да сподели мнение?
Tочно такова.
Когато е лошо времето нямаш представа каква помощ ми е.
Като поскачат няколко серии от по 10 мин и след това са каталясали. Имам малък - 96 см в диаметър. Нисък е - 25 см от пода. Сложила съм го върху дебел килим, дори и да паднат, риска да се наранят е минимален. А пък и досега не им се е случвало, да чукам на дърво! Peace

# 22
  • Мнения: 1 909
Я да ви питам тук - някой да има пясъчник случайно?
Още се колебая дали е добра идея да сложа такова нещо в градината. Младежа постоянно ходи да се рови из прахуляците, може би ще е по-добре в пясъчника?
Лошото е, че и бейби откри колко е забавно да се ровиш в праха , та не знам - дали пък няма да е опасно за нея, да го лапа и да си го слага в очите newsm78

# 23
  • Мнения: 11 315
Я да ви питам тук - някой да има пясъчник случайно?
Още се колебая дали е добра идея да сложа такова нещо в градината. Младежа постоянно ходи да се рови из прахуляците, може би ще е по-добре в пясъчника?
Лошото е, че и бейби откри колко е забавно да се ровиш в праха , та не знам - дали пък няма да е опасно за нея, да го лапа и да си го слага в очите newsm78


Ние имаме. Непременно се покрива. Пясъка се продава в чували по 25 кг, почистен, пресят и готов за насипване.
Малкия се рови в пясъчника откакто може да ходи. Посипвали са си главите с пясък и в дупетата им съм намирала даже. Изкъпваш и готово.

# 24
  • Мнения: 192
Искам да ви разкажа за последния "крясък" на модата сред играчките при нас.  Идни  плюшени играчки Webkinz се казват.  В детския магазин има уейт лист от 1000 деца и продават само по 1 играчка на дете.  Има ли го и при вас това чудо?

# 25
  • Мнения: 2 051
Вие май повече за момчурляци си говорите, ама аз да кажа за девойките си...

Всичко, което е "истинско" и "не на ужким" е любима играчка - истински черпаци, лъжици, дървени клечки за ядене, бъркала и купи, щипки за истинско простиране (когато сушилнята е празна ги оставям да я качулят), продукти за пазаруване и готвене (някой морков, картоф - измити, големи орехи и пр., празни опаковки от картон, шишенца и тн), дрехи за сгъване, чорап за намиране на двойника му, разни парцаляци за миене на прозорци, четки за четкане, аксесоари за прически (скромни), разни съдове за поливане на цветя  и книжки за  самостоятелно разглеждане.

Не са затрупани с играчки. Може да се каже, че безусловно обичат само куклите си-бебета. Всичко останало има временен интерес, после го прибирам и след доста време пак го вадя за малко.

Общи условия

Активация на акаунт