Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5

  • 13 775
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз не съм получила каталога   Sad ............има и такава опция да си го поръчаш безплатно.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 440
Значи, понеже и аз съм с карта от ПИБ да споделя какво ми обясниха от банката. Договорът за картата е за две години, първата година няма такса за обслужване, втората година вече се плаща такса в пълен размер. На самата карта срока на валидност е една година, като наближи се отива в клона където е издадена и ти дават нова за втората година, от банката поясниха че процедират така от съображения за по-голяма сигурност.
Това е точно така .Малко само да допълня, че картите - всички дебитни и кредитни - се издвават вече със срок на валидност 1 година и затова, че съвсем скоро ПИБ ще започнат издаването на карти с чип за по-голяма сигурност . Wink

# 17
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Mr. Green добре е и да се уточните за каква конкретно карта говорите - ВИЗА може да бъде  и кредитна и дебитна, а условията и таксите са различни  Money
Карта може да нямам, ама се регистрирах с адреЗ спИцЯлно да получавам каталозите Simple Smile
и един малко тъп въпрос: Откъде се абонирате за каталозите, дайте линк Tired

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Най-горе има сив линк Obtenir un catalogue - клик и по линка, по линка - даваш име, адрес и т.н., регистрираш се с адрес, на който да дойде.

# 19
  • Мнения: 6
Наде, честно слово, на картата ми пише 08 година. Това, дето го цитираш, го четох вече, ама....при мене не е така явно. Tired
ПИБ през 2008г ще имат собствен център за картови разплащания и сега всички карти, които издават са с валидност 2008г.

# 20
  • Мнения: 5 370
Наде, честно слово, на картата ми пише 08 година. Това, дето го цитираш, го четох вече, ама....при мене не е така явно. Tired
ПИБ през 2008г ще имат собствен център за картови разплащания и сега всички карти, които издават са с валидност 2008г.
това е добре.....сега остава да разбера защо, първо имам още някаква сума на минус-дали не са пари, които се задържат като минимум в картата, и, второ, защо, след като съм абонирана за СМС известяване, вчера ни веднъж не получих такова. А направих 2 транзакции-в Ларедут и в "Пикадили". newsm78

# 21
  • Мнения: 3 342
Момичета, получихте ли безплатният им каталог?МНого е хубав и е огромен. Голям кеф беше да го разгледаме. И най-важното, че е на английски, а дават френският сайт за връзка  Thinking

Както и да е, исках да ви питам дали и вие сте го получили без да сте го поръчвали....


Явно и аз съм получила  именно този каталог. Снощи звънна свекърва ми, че са ми изпратили "дебело модно списание"/това е адресът, на който е регистрирана кредитната ми карта/. Позачудих се какво пък ще да е, но явно става въпрос за каталога. Не съм се регистрирала в сайта да получавам каталози, но пък имам вече две поръчки. Днес ще го разгледам...

# 22
  • Мнения: X
Такаааааааа да споделя-с трепет отворих първата си поръчка. Качество-задоволително, клонящо към добро.Всичко е китайско, индийско и даже панталона-турски / ей, няма отърване.. Confused /.Номерата съм ги улучила с изключение на едни сутиени-много са хубавички, но аз поръчах 85В, но отговаря на 75В.С около 10 са по-малки от нашите в обиколката.Но за тези пари-по-евтино оттук-струва си.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако ще продаваш сутиеня - покажи тук Simple Smile Аз съм такъв номер горе-долу.

# 24
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Praynig ;макар и да предполагам какво означават, все пак бих искала да получава вашето компетентно мнение, че от толкова френски на едно място ми се замая главата  #Crazy
PRIX VERT - ?
PRIX ROUGE - ?
Prix mini - ?
Bonnes affaires - ? и други подобни
Все си мисля, че има разни чупки и врътки за да получиш най-добрата оферта Money.
както и дали не могат да се избегнат ония 10% върху сумата, които са явно за България!? дали да им кажем, че и ние вече сме в Европа, май още ни таксуват като други newsm78..?

# 25
  • Мнения: X
Сутиеня Laughing ще видя дали става на сестра ми, ако не ги ще -веднага ги пускам в продавалника

# 26
  • София
  • Мнения: 310
Сега пробвах да се регистрирам и май не правя нещо като хората. За адреса става дума. Не ми го приема. Как да си напиша адреса по френски образец  Embarassed

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Сутиеня Laughing ще видя дали става на сестра ми, ако не ги ще -веднага ги пускам в продавалника
Пфу, бре! Не веднага в Продавалника - първо тук. В Продавалника не може да се дорЕди човек до каквото и да е...
Ето, аз изявявам желание да ги видя (ако не ги ще сестра ти).

# 28
  • Мнения: 27 524
PRIX VERT - ?
PRIX ROUGE - ?
Prix mini - ?
Bonnes affaires - ? и други подобни

Зелени цени
червени цени
Цени мини(мални)
Намалени

В книжното тяло на каталога има зелени и червени страници долу, което означава, че предложените проценти за намаления не важат за тях, освен ако не е изрично указано. Мини цените никога не се отнасят с никое намаление, те са евтини и не се ползва отсъпки за тях. Означават се с чеврена точка. А намалените са разни т.нар. солдирани стоки, нещо като последна разпордажба, от стра сезон или каталог, или изчистване и махане на този модел изобщо от каталога и се пуска с голямо намаление. Това е общо взето.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Сега пробвах да се регистрирам и май не правя нещо като хората. За адреса става дума. Не ми го приема. Как да си напиша адреса по френски образец  Embarassed

Пиши го без запетайки и точки, само интервали и на латиница - примерно - ul Slunce 5 ap 6 et 2

Тренди, всичките тези са промоционални, като
PRIX VERT - зелени цени - те обикновено не подлежат на намаления
PRIX ROUGE - червени цени
Prix mini - минимални цени
Bonnes affaires - най-добри оферти
обаче между последните три не намирам особена разлика, освен че в тези бонове за намаления артикулите, означени с такива цени не се включват

А, Блонди ме изпревари

Общи условия

Активация на акаунт