Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 721
И аз не обичам много да ми се бъркат а като знам че като видят беб ще се започне се изнервям още от сега Simple Smile Ще мислим за сега има още време ConfusedАди...сега те видях,че си тук Simple Smile кога тръгвате мила? И се пази ейййй! Naughty Снимай количката да видим каква е Simple Smile Аз съм добре лежа повече и така ми минава деня! Аа......... и още нещо остава си това да се запищем на училището след празниците нали?   

# 31
Благодаря на всички за честитките и пожеланията Simple Smile
Минавам набързо само да пусна една виртуална почерпка и изчезвам да търся заведение, че още не сме резервирали. Със сестра ми разбира се ще празнуваме заедно довечера , нали ми е близначка Simple Smile та поне няма да обикалям сама. Дано да нямерим нещо бързо, че и парти в офиса ме чака...еххх  Laughing

Пожелавим Ви приятен ден!
Честито на всички узнали пола на беб4о!
Чао от мен Grinning

# 32
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
честит рожден ден на ина!
да е здрава и щастлива мама на здрава рожба!
мадал давам на тези,които успяват да живеят с родителите си.ние живяхме 5 месеца със свеки само,в доста голям апартамент и накрая се изнесохме на квартира.с мъжо никак  не търпим някой да ни се меси,а тя и свекито е мани ,мани......аз повръщах ужасно ,а тя ме кара да излизам,щото любовника и щял да идва...и даже ми казва кога най рано да се върна.еми не издържах,бях адски изнервена и понеже тогава не работех,цял ден се тормозех с нейноот присъствие.не смеех да ида да си хапна.и излязохме на квартира.мъжа ми тогава беше с 230 лв заплата.майка ни поемаше половината наем и се справяхме някак.а после след 2 години и нещо се съвзехме и с огромната помощ на мама си купихме една гарсониера.сега всички плащаме заеми,но поне ни е спокойно и си е наше.е теснотията е страшна,но сърце да е широко.не можем по никакъв начин да убедим свекито да дойде в нашите 30 кв, ание да идем в нейните 120,но здраве да е.
аз се отплеснах много,но знам какво е да си търсиш подходящата квартира.пожелавам на бели4ка късмет в намирането.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 556
честито на мамите разбрали пола.Момченце/момиченце само да са ни живи и здрави миличките.
Беличка много хубаво,че сте си решили да живеете отделно щом можете да си го позволите,защото няма как да не се карате с роднините.Ето ние например живеем с баба ми,но тя с никой не се съобразява и вчера дори ми вкарала котката в стаята.Аз много се притеснявам за болести (токсоплазмоза)и гледам да се пазя,но от дъртата няма как да се опазя.И като ме изби една истерия,пукнах се да рева.А това за бебенцето е най-лошо.Милото пък се побърка,чуди се какво да ме прави.Затова по-добре си подарявайте парите на някой,но си живейте на спокойствие.
Гита темичката е супер,ще гледам да пиша само весели неща оттук нататък.

# 34
  • Мнения: 4 546
момичета, аз ще ставам мъжка мама!  Grinning Гита, ще ми сложиш ли едно синьо зайче е на мен   bouquet
от прегледа не останах чак толкова очарована /освен дето си видях бебето де  Grinning/, не ми се стори по-различен от друг преглед с ехограф, пръстчета не броихме, стомахчето и бъбреците само видяхме, че са там, не ги гледа подробно.  newsm78
какво значи, че плацентата е разположена по задната стена?

# 35
  • Мнения: 25
Herelina - честита  sling  новина. Май мъжките мами са много повече от женските. Аз днес мисля да ходя на триизмерен, ако не ми мине котка път и ако разбера утре ще ви пиша. Надявам се и аз на синьо щъркелче, защото си имам една госпожица ама каквото Господ даде, такова ще си го гледаме и обичаме. baby_neutral

# 36
  • Мнения: 23
Отново сме с най-страхотната тема! Grinning
Не знам от къде да започна ,успяхте да ми оправите настроението  Mr. Green
ИНЧЕ ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ПОЖЕЛАВАМ НА ТЕБ И ВСИЧКИ В ТЕБ И ОКОЛО ТЕБ!!!! Hug Hug Hug     ::balon:     : Tada
Четито    stork-boy    на   pivanov,а  на sladkish4e -честита мацка .Браво нали трябва да има повече розови зайчета ,че за сега синия отбор води с почти 50%.
Наистина е неудобство да се живее с родители ,било то майка или свекърва .Аз също известно време живях с родителите на мъжа ми ,верно много разбрани и възпитани хора са ,но се скарахме точно за глупости .То както се казва -не можеш по едни прашки да се разходиш,сутрин опашка пред банята -купон голям #Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 5 721
Херелинке,честито ти момченце Simple Smile бе то тези момченца край нямат! ДА видим и мойто мишленце какво ще е но до тогавааа..... има време/18.04/ а и не се знае дали ще го видят на ФМ,а нямам търпениееееееее................. Crazy PartyЗа плацентата нищо не знам,на мен като ходих миналата седмица при  моя док той ми каза само разполежена горе Simple Smile аз питах какво означава това? А той ми каза,че това означава,че всичко е наред!Херелинке мисля,че няма какво да те притеснява това,че е разположена на задната стена Simple Smile лошото е да не е ниско долу!  

# 38
  • Мнения: 23
herelina-честито и на теб синьо зайче  Grinning  bouquet
До като съм пишела си ме изпреварила с новината .
Това за което питаш значи, че всичко е наред.

# 39
  • Мнения: 4 546
благодаря   bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 556
На мен пък за плацентата всеки път ми казват някакви медицински термини и нищо не мога да разбера освен,че всичко е наред,което е най-важното,защото в началото(7-ма седмица)имах отлепване.

# 41
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
herelina честито момченце!
жалко 4е не си доволна от прегледа,аз бях много доволна.уж оглеждаше всичко,ама знам ли.на мен за  плацентата нищо не ми каза,а аз забравих да питам.

# 42
  • Мнения: 1 380
Slakish4he а на теб честито ти  stork-girl Разбрах,че си била при Димитрова с какво впечатление остана от нея и колко време продължи прегледа? Simple Smile
Ами около 20-30 мин, зависи дали имаш проблеми, и дали искаш запис на диск.Мен наблюдаващата ме а.г ме изпрати при нея за да види гръбначният стълб на бебо и тя много внимателно и подробно го разглеждаше. Имаше жени на които прегледа им протичаше по 10 мин, явно те не са имали оплаквания. Като цяло ти обяснява и според мен е много добра докторка.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 721
Е да за добра и на мен така са ми казвали! Какво плати при нея? Снимка и клипчеат прави ли ти? Да знам Simple Smile Качих си мами сега още 3 снимки на коремчето ми Simple Smile в албума!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 374
Херелинка, честито ти момченце.  stork-boy
Май наистина девойките накрая ще се окажат кът при нас.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт