ДЕКЕМВРИйско пиле галено, яйца ще шари алени!

  • 10 347
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 799
Аз пак минавам транзит за едно среднощно хелоу!
Магарето е добре, тези дни се гледат с дядо си и не знам кой е по-уморен - малката или дядото. Пърмите стъпки в разглезването вече са направени - всяко излизане е съпроводено с купуване на нещо - я топка, я друг боклук от сергиите в парка  Mr. Green Дядото ще ми провали цялото възпитание. От другата седмица лелята на Маги (сестрата на мъжа ми) ще поеме Маги (ще се пробваме тя да ни е детегледачка) и се надявам да имам повече време.
Целувки на всички, а на Карчита - много спокойствие (виждам, че си се ошашкала вече)  Hug
Зори, не те видях назад и не знам има ли развитие твоя проблем, но се надявам, нещата да се оправят  Hug
Мимито,   bouquet, ти си знаеш защо  Mr. Green
Зеч, ти писа 3 пъти в един ден и сега си в реанимация май  Joy

# 271
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!   bouquet
Пачи, хайде влизай вече по-често, че отдавна не сме се хилили.  Joy И Хотмама не влиза така често и вече ми липсвате много!  Hug Дано се харесат с леля си!  Peace Heart Eyes
Кари, абсолютно разбирам притеснението ти относно това, че вече знаеш какво е, но ти желая да се успокоиш максимално и да си избереш екип, на който ще имаш пълно доверие!  Hug Иначе ние сме при д-р Бодичева.
Предлагам нови идеи на Мимито, Правдето, Зечката и всички запалени сладкари за тортички.  Wink Ето 54 шедьовъра   Laughing

Хубав ден на всички!  Hug

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 09:17 от kadrokosa

# 272
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Добро утро!
Къде сте всички бе, хора! Никакви ви няма. Давайте да избутаме темата Wink. Нещо много бавно върви.
Карчита не се спичай още от сега. Както всички са ти казали избери си печен екип, за да си спокойна. Нали си минала по този път. А ние всички сме с теб и ти стискаме палци. Както Мимито ти е казала.Важно е да е добър анестезиолога. И аз бях със спинална упокойна и не съм има никакви проблеми след това, ем имам проблеми с кръста.
Пачи, така е като се появат баби и дядовци. Всеки ден са с нов подарък и се поразглезват доста. Дано имате късмет и добре се разбират с лелята. Много важно е детенце да се чувства спокойна и добре с тях.
Къдрокоске, как е Бобчо. По - добре ли е? Кашля ли още? Надявам се всичко да ви е зад гърба.
Лек ден желая на всички!!

# 273
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Момичета влизам да кажа, че съм възмутена от стоматоложката, която ми лекува двата зъба. Осъмних се в професионализма й когато при трите прегледа, които ми направи все излизаха нови кариеси. Утре имах час при нея да ми направи трета пломба, но току що се връщам от нов преглед при друг стоматолог, който установи, че всички зъби са ми здрави. Когато обясних за какво иде реч / че искам второ мнение и т.н./ и че щяха да ми "лекуват" два напълно здрави зъба, тя /зъболекарката/ просто каза: "За жалост и ние сме комерсиални!" Направо нямам думи, но явно всичко трябва да се очаква вече от всекиго.  Crazy
Споделих с вас това, защото не е лошо, а дори и наложително да искаме и второ мнение за всички диагнози, които ни се поставят и винаги да си имаме едно наум!  Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 3 825
Здравейте Hug.
За съжаление назад не съм чела,защото аз от петък съм болна,а от вчера и Дани е със същите симптоми.Киха,кашля,има сополи и за съжаление и висока Т.Снощи беше 38,3°C,след една свещичка "Парацетамол" я свали на 38 и засега я поддържа толкова Sad.Давам му и сироп "Мукосолван",но ако няма подобрение до довечера ще го водим на лекар.
Много ми е гадно и криво,защото аз го заразих Banghead,а освен това и за пътви път откакто се е родил вдига Т newsm45.
Извинявайте,че ви товаря с мойте проблеми,но така като спделям с вас ми става по-леко.
Приятен ден на всички Hug.

# 275
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Марти, много съжалявам, че сте болнички и ми е много мъчно, но ти не се обвинявай, че си заразила Дани - няма как, нали живеете заедно.  Hug Искам да пожелая и на двама ви бързо оздравяване и сили да се преборите с болестите.  Peace Hug Heart Eyes
Борис днес ще го водя отново на лекар, за да видим как е, защото според педито днес трябва да спирам сиропа, но като му гледам гърлото е още червено и продължава да кашля.  Crazy

# 276
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Марти ,не се обвинявай и на улицата да го беше изкарала  можеше да мине някойпокрай него и да кихне и пак да ес зарази ,не можем да ги гледаме в буркан  Hug Hug Оздравявайте бързо !!!!!
Къдрокоска за зъбарката ти нямам думи , дано не ми се случва ,че и е бедна фантазията що за скандал ще спретна и плакати ще разлепя  Mr. Green
Кой ще пуска новата тема , давайте и предложения за заглавия  Hug Hug
Пачка аз нали спортувам и гладувам и вече нема мозък , не мога да вържа две приказки на кръст  Mr. Green Резултата за 10 дни е 2.600 кг ,това им дава стимул да продължа  Party
Карчита всичко ще е наред не се тревожи  Hug Hug

# 277
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Къдрокоска за зъбарката ти нямам думи , дано не ми се случва ,че и е бедна фантазията що за скандал ще спретна и плакати ще разлепя  Mr. Green

Зечка, тъкмо и аз се чудя какво да предприема, защото трябва да има някаква ответна реакция от моя страна.  Peace

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Привет!
Марти , да оздравявате бързо и двамата с Дани!Както са ти казали и другите -не се обвинявай затова , че си го заразила , отвсякъде можеше да го лепне.Важното е да минава леко и бързо.
Къдрокоска , какво каза доктора за Борката , оздравява ли?Как я намери тая зъбомъчителка , ужас!Не стига ,че ти взима паричките , ами те кара да търпиш болки като ти лекува здрави зъби.Наистина трябва да направиш нещо.Що не се обадиш в "Господари на ефира"?!
Зечи , браво за резултатите!Колко килограма искаш да свалиш?Аз свалих три , искам още поне два , но отвчера съм се предала , много ми се яде и си хапвам като прасенце.
Карчита , не се притеснявай , всичко ще е наред!Насрочихте ли дата вече?
Пачи , дано Маги да се чувства добре с леля си!Да не забравиш, че ни обеща по-често да се включваш!
Елс, къде си?Не ни кза за какво стискаме палци днес , я поне кажи доволна ли си от резултата!
Зори , желая ти късмет на изпита утре и успешна операция на баща ти!Карчита , твоя изпит утре ли беше -успех и на теб!
 Чао!

# 279
  • Мнения: 1 666
Здравейте и от мен!
Ей, това зло болестите #2gunfire станаха целогодишна напаст без прекъсване. Няма вече май сезон без болести #Cussing out... Дано Борко да върви на оздравяване Praynig! Марти, стискам палци и на теб, и на Дани също бързо да се оправяте Praynig! Ели, за твоята зъбо"лекарка" нямам думи просто #Cussing out, всички станаха гадни търгаши! Но това не е единствения такъв случай, който чувам. На баща ми така преди година за малко да му извадят здрав зъб отгоре вместо болния отдолу, който впрочем също се размина без вадене, а само с пломба. Пиши жалба до РЗОК. Раздухай максимално случая, но трябва да си подсигуриш и подкрепата на стоматологът дал второто мнение, защото нали си чувала приказката за гарвана...
Тане, мерси за палцестискането на теб, както и на останалите, които са се сетили днес за мен. Имах важна среща, вече мина всъщност, от която зависи работа за в много близко бъдеще. До тук нещата вървят добре, само това ще ви кажа, защото съм много суеверна за такива неща и не искам да ги говоря преди наистина да са станали. А ти нямаше ли да имаш изпит тия дни?!
Зори, за тебе не съм забравила също - стискам палци и те прегръщам! Praynig Hug
За нова тема ако не се лъжа Весенцето имаше желание... а за заглавие нямам идея

# 280
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте момичета,
Марти, не се обвинявай за това. Ето виж, Андреа сега ми е с Т 39градуса. А ние в къщи сме здрави. Явно като сме били по градинките и от някое детенце се е заразила или пък може би са зъби, въпреки че не ми се вярва. Оздравявайте по - бързо и двамата и не си мисли глупости.
Утре ще стискаме палци яко на всички.
Къдрокоске, нямам думи просто. Направо си "случила" на зъболекар.  Това ми звучи като една моя история преди 10години. Една зъболекарка ми каза, че трябвало да си сменям всички пломби, а те не бяха малко смятай. Но все пак отидох при друг зъболекар, но за друго. Като я попитах за пломбите тя ми каза, че са в отлично състояние и не трябва да се пипа нищо. И до ден днешен карам с тях Wink. Ако можеш не го оставяй така.
Елс, все пак ще ти стискаме още палци за работата.
Зечи, браво. 3кг. добър резултат е. Продължавай в същия дух.
Ако на никого не му идва идея за нова тема, нали има чакащи такива. Може те да се използват. Wink

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте!   bouquet
Жани, нашата Т се оказа от зачервено гърло и зъби, така че утре я води на лекар и дано се оправите бързо!  Praynig Hug
Елс, нещо съм изпуснала, че си споменала за палцестискане, но с тези болести явно съм била разсеяна.  Confused Стискам в крайна сметка палци да се получи така, че да ти предложат добри условия и да те назначат на работа!  Peace Hug
Тане, какво става с шофьорските курсове? Изпит ще има ли скоро?  Wink Hug
Зори, утре ще стискам палци и на теб и на баща ти!  Hug
Борката върви към оправяне( да не казвам голяма дума).  Mr. Green Педиатърката каза, че гърлото му е спокойно и зъбките са се успокоили. Кашлицата е следствие на запушеното носле и ще давам само Стодал докато спре да кашля.  Peace
На зъболекарката, която щеше да ме подреди още не съм й измислила наказие, но ще видим какво ще сколасам.  Mr. Green Утре имам малко работа из разни институции и в четвъртък ще я мисля.  Crazy
Ново заглавие, нека да е това на Еми на Мимиска - от чакащите.  Mr. Green На мен страшно ми допада!  Wink

Приятна вечер и на всички болни - бързо оздравяване!  Hug

# 282
  • Мнения: 799
Айде да не кажете, че се скатавам....  Joy

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт