Кое от многото модни списания на пазара предпочитате?

  • 8 796
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
бюти и джой,ева купувах преди,обаче много реклами--направо  Sick,понякога и анна

# 16
  • Мнения: 1 540
Заради оромното количество реклами в женските списания спрях да си купувам изобщо.

И аз "ги отказах" поради тази причина Peace А тези, които имат статии /като Белла например/ повтарят все едно и също. Всеки сезон - едно и също...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
Ние със сестра ми издържаме тази индустрия - EVA, MAX, ELLE, MODA, МАКСИСМУМ, Жената Днес

# 18
  • Мнения: 1 065
Най -често Максимум и Коса и стил,по-рядко Ева ,Белла и някои по-евтини седмични издания

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Наистина списанията все повече заприличват на рекламни каталози.

# 20
  • Мнения: 7 186
Напоследък никакви. В нета намирам почти всичко, което ме интересува.
Иначе преди си купувах редовно Ева.

# 21
  • Мнения: 6 958
Коса и стил  Peace Радко нещо друго  Rolling Eyes

# 22
и аз най-много препочитам коса и стил заштото садаржа мн полезна информация как една йена трябва да се грижи за себе си Simple Smile сащо cosmopolitan мн забавно списание и винаги имат мн яки сеьъ идеи Stuck Out Tongue Grinning

# 23
  • Мнения: 28
Аз си купувам редовно Космополитън, но напоследък не ми харесва, а в останалите има много реклама  #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 802
Последните няколко месеца спрях да купувам каквито и да било списания, освен ако ще пътувам нанякъде и ми трябва четиво. Във нета си има всякаква информация. За какво да си давам парите за да гледам страници от изобилие на реклами...
Иначе преди редовно си купувах ЕВА.  Wink

# 25
  • Мнения: 258
Откакто открх  форума на БГ-мама  спрях да купувам   модни и кулинарни списания.Преди това купувах  всичко, което ми грабнеше окото. Hug

# 26
  • Мнения: 2 407
Стори, Космо и Ева.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 408
Определено купувам списания, но Ева не е отдавна толкова хубаво, както отначало. Сега купувам Максимум, Мода и Космополитън.

# 28
  • Мнения: 2 956
Но си останах верен фен на " Коса и стил".
И аз  Peace
А от известно време не пропускам и "Журнал за жената"

# 29

Общи условия

Активация на акаунт