Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 2 ....

  • 12 971
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
запис  Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 15:10 от tadela

# 16
  • Мнения: 4 195
Момичета извинявам се за намесата в темата но от София няма какво да направя, моля ви вижте тази тема и ако някой може да съдейства http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20266.120
майката е в Бургас и им трябва спешно този уред. Ако някой може да го намери или да каже къде с епродава и за колко пари.
Весели празници на всички Peace

# 17
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Момичета извинявам се за намесата в темата но от София няма какво да направя, моля ви вижте тази тема и ако някой може да съдейства http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20266.120
майката е в Бургас и им трябва спешно този уред. Ако някой може да го намери или да каже къде с епродава и за колко пари.
Весели празници на всички Peace

Благодаря ти информацията  Hug
Да си призная честно, за 1ви път чувам за такъв уред /перфузор/ ...
Но ще гледам да попитам тук-там и знае ли човек, надявам се да успеем да помогнем ....

# 18
  • Мнения: 917
Люси, оставих на теб възможността, да разкажеш за Бата, че по те бива в приказките. Ама гледам никой нищо не е писал, пък и никой не е питал. Тая тема да не е само за двама трима души newsm78

# 19
  • Мнения: 252
И аз 4акам да напишете нещо ама май от разходки няма време newsm78 Rolling Eyes Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Момичета, срамота! Чак сега ви открих!  Embarassed
Искам да даря малко пари по повод предстоящата акция за закупуване на детско бельо за дома в Средец. Пишете на кой да пиша и къде да дам парите?

# 21
  • Мнения: 917
Момичета, срамота! Чак сега ви открих!  Embarassed
Искам да даря малко пари по повод предстоящата акция за закупуване на детско бельо за дома в Средец. Пишете на кой да пиша и къде да дам парите?
хубаво е че има още желаещи да се включат, че май ни оредяха редиците. за паричките прати лично съобщение на lucyl30 - тя ще купува бельото за Средец. Бих могла и аз да ги взема, но заминавам в командировка за няколко дни.

# 22
  • Мнения: 527
Лек път на  bubi4ko. А за парите мога и аз да ги взема стига на теб да е удобно.

# 23
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Оххххххххх  ooooh! ....
Малко се забавих с писанията .... но така хубаво бях написала  Blush 1вия пост, а компи да взема да се скапе точно накрая  Twisted Evil ... като се опитах да кача някакви снимки   comp03 Но, сега да се успокоя  Wink и да ви напиша за Бата  Peace
Съжалявам за закъснението, с което въобще пиша но покрай работа, Великден, гости, работа .... не остава много, много време Mr. Green

smile3525 НА ВСИЧКИ КОИТО УСПЯХА ДА ДАРЯТ ДРЕХИ И ОБУВКИ!!!
 smile3525 НА  tadela ЗА КОЗУНАЦИТЕ
 smile3525 НА БИЛЯНА* ЗА ДВД-ТО
 smile3525 НА vania_ip ЗА БИСКВИТИТЕ И ДИСКОВЕТЕ
 smile3525 НА Amelia /за сертификатите за бисквитите/
КАКТО И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, КОИТО ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН УСПЯХА ДА СЕ ВКЛЮЧАТ И ПОМОГНАТ ЗА ДАРЕНИЕТО КЪМ ДЕЦАТА НА ДОМА В С.БАТА    bouquet  bouquet  bouquet


За дарението в петък /6ти/ успяхме да отидем: бубичко, Веселушка, Амелия и моя милост  Mr. Green
Добре, че тръгнахме с 2 коли  Peace иначе нямаше да успеем да пренесем дрехите /да не говорим за козунаците  Mr. Green
Впечатлението от Дома /поне за мен/ беше доста прияно  Heart Eyes, въобще не очаквах че ще е толкова просторно, с толкова много зелени площи и толкова различни по функционалност сгради /и сравнително добре поддържани имайки предвид скромните трохи, които им отпуска държавата  Close/ ....
bubi4ko - предварително беше говорила с Директорката на Дома в Бата - г-жа Пампорова за нашето идване ... Но тя предварително беше предупредила, че поради служебни ангажименти ще отсъъства от Дома ... За съжаление /или може би аз нещо не разбрах  newsm78/ беше пропуснала да спомене на колегите си за нашето идване , а и по-голяма част от децата в дома бяха на разходка ... НО все пак всичко мина  Peace .... бързо се организираха и ни посрещнаха ... За наш късмет  Peace - близка позната на бубичко /Мария се казваше, ако не бъркам  newsm78/ е започнала наскоро работа в Дома /чудесно е, че ще имаме контакт с човек който ще има поглед на нещата отвътре/ ... при нея оставихме и ДВДто с дисковете ... След като офирмихме документално нещата  Mr. Green .... дрехите занесохме в склада /след кратко колебание, взехме решение/ и дадохме част от дрехите и обувките на децата, които ни посрещнаха .... разбира се падна едно разглеждане и избиране  Mr. Green .... храните /козунаците и бисквитите/ занесохме в столовата  Peace .... След което ни разведоха из Дома - успяхме да видим една от занималните, физкултурния салон, сензорната зала, както и да влезем в училищната сграда /към момента децата бяха разпуснати за Великденска ваканция/, минахме и покрай наскоро построения параклис ....
Като цяло, поне на мен общото ми впечатление, е че децата бяха доста прилично облечени /поне за моите очаквания/, външните площи на Дома и сградите бяха поддържани доколкото е възможно ....Жалко  Sad , че малка част от децата бяха там,  иначе сигурно щяхме да успеем да раздадем всичките дрехи, които занесохме .....  Относно нуждите на децата - към момента, нямаме информация, Мария ще ни предостави на по-късен етап ....

За съжаление, в момента сайта на snimka.bg има някакви технически проблеми и нямам възможност да кача снимките ... НО при 1ва възможност ще го сторя, а малко по-късно ще се опитад да кача и няколко снимки директно в Темата ....

Хайде за сега  wavey , че малкият ме чака ....

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Танина - не знам успяваш ли да следиш Темата  newsm78 ....
Ако случайно  Peace, моля те да добавиш към списъка с паричките: бубичко - 20 лв., и Mari-Anna/Анни/ - 20 лв.
 
 bouquet

# 25
  • Мнения: 687
Браво, момичета! Както винаги свършихте чудесна работа  bouquet
За сега достатъчни ли са парите за Средец? Ако е необходимо, аз също ще дам още малко. Люси, кога планирате да се ходи там?

# 26
  • Мнения: 303
Браво на цялата тази упоритост и подготовка! Похвално е! Ние с малкияпринц сме в къщи с обрив и се кривим заради зъбките... Ще ми се да дойда на някоя ваша поредна сбирка да пием по кафе... Искам да науча повече за тези идеи за благотворителност.

# 27
  • Мнения: 612
Момичета, чудесно сте се справили! smile3525 smile3501  Браво!

# 28
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Браво, момичета! Както винаги свършихте чудесна работа  bouquet
За сега достатъчни ли са парите за Средец? Ако е необходимо, аз също ще дам още малко. Люси, кога планирате да се ходи там?

Дали са достатъчно, може да се каже  Grinning , те за всичко няма да успеят да стигнат, но за бельо  Peace   В касата имаме около 200 лв.  Мислехме с остатъка да купим напр.пантофки/гуменки  newsm78 ... от Евтинийко /вярно че качеството не им е кой знае какво, но цената им е повече от приемлива, а най-важното е че ще им свършат работа за известно време  Peace/

Тези дни ще мина през офиса и на ЛаДиДа да взема още парички ...
За съжаление  Sad както виждам Танина от доста отдавна не е влизала във Форума /дано не е нещо сериозно  Praynig/, така че нямам представа как да се отбележат новите парички в сайта .... Освен  Thinking, ще взема да публикувам новопостъпилите на 1ва страница и така  Rolling Eyes ... надявам се временно  Hug

# 29
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Преди малко минах и взех парички от LaDiDa  Hug  Ето ча можем да добавим още 50 лв. в касата и сумата вече нарастна на   260 лв.  newsm44 smile3501   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт