Клюкините от деня

  • 22 238
  • 584
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 999
Mariely, след като прочетох последното - се успокоих - сигурна съм, че ще си намериш работа повече от бързо.  Peace Все пак ще подпитам тук-там и ще ти пиша на лична ако мога да ти предложа нещо разумно.

Успех   bouquet

# 541
  • Мнения: 351
Успех, Mariely ,
наистина най-добре е да си намериш работа в Пловдив, но в краен случай с високата ти квалификация може и в София да си намериш работа. Аз съм с толкова заеми, че просто настръхвам само като чуя, че някой е в подобна ситуация...

# 542
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Mariely  bouquet,
случайно ровех по друг повод в jobs.bg и като прочетох, чукнах и на Пловдив по темата.
Ето линка, от 52-те обяви мисля има поне 2-3, които биха представлявали интерес за човек с твоя опит Peace.
Успех!

# 543
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Благодаря ти, аз съм се навряла в job-са от три дни, и вече ги знам наизуст. Б орбата продължава, пускам CV-та наляво и надясно, дано от някой трън изкочи този заек , който ми е нужен
Благодаря ви момичета за силите, които ми давате   bouquet

# 544
  • Мнения: 3 634
Една клюка и от мен - на бившия жена му (заради която ме заряза) е бременна.

Плюя змии и гущери въпреки, че той ми е от доста време съвсем безразличен. Чак ме е яд на мене си.

# 545
  • София
  • Мнения: 8 348
за яд си е
аз пък нищо не знам за моя
трябва да поразпитам, може и още деца да са му се народили и моето син да си има братчета или сестричета......
това леля ли ме прави

# 546
  • Мнения: 3 634
Аз сега започвам да разбирам как мъж ми се чувства всеки път като види бившата си жена и нейното бебе с новия й мъж.
Провали ми се вечерта.

# 547
  • Мнения: 1 425
@mariely
Пускай CV-та здраво, не се притеснявай че английския ти не е отличен. Така или иначе идеален английски трябва на много малко места. Идеята да пишеш във форума е добра, казвай и на познати - дори и далечни - не се знае откъде може да изскочи заека. Успех и късмет!  Peace

# 548
  • Мнения: 3 634
Panther, кефи ма туй писе на аватара ти.
От къде го изкопа?

# 549
  • София
  • Мнения: 6 477
Мариели, и аз чопля от една седмица в jobs.bg и други подобни. Аз още не съм уволнена, ама искам да си сменя работата. Омръзна ми от "велики идеи" на шефовете, които влизат в раздел "научна фантастика" и ще станат някой друг век! А аз през това време да гърча като общ работник...ааааа  Naughty Naughty А майтапа е, че съм назначена на позиция, започваща с гръмкото "главен...." Ама май съм главен глава на себе си! Е, и аз се оплаках Wink
МОФ-че, гадно е да се виждат на бившите настоящите кифли още ховече очекващи деца. Аз също може да стана свидетел на такова нещо не знам кога......Но по-скоро не искам да ставам свидетел, понеже не ме кефи ако знам такива неща или познавам съответната кифла.
Ама ти не му се впргай, спомни си всички гадости, които ти е причинил и ще се радваш, че не си ти сега на устата на топа! Wink Wink
Хайде, приятен уикенд..... Hug Hug Hug Hug малката ме вика да ми разкажела за котарака в чизми какво е станало Grinning

# 550
  • Мнения: 4 762
 Момичета, да се похваля Laughing Вече съм разведена Mr. Green Мина ми делото и всичко риключи още с него. Сега ще чакам да ми излезе решението и 14-дневния срок за обжалване и почвам да живея Laughing

# 551
  • София
  • Мнения: 6 999
Честито   bouquet

Много щастие да ти донесе разводът.  newsm10

# 552
  • Мнения: 4 762
Уф, благодаря Simple Smile Още съм на тръни, не видя ли решението и не мине ли тоя пусти срок все ще ми е притеснено ама важното е че сложното мина Praynig

# 553
  • Мнения: 624
 Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСпоко ще видиш решението ,то си е като бъдещо сигурно събитие Peace

# 554
  • Мнения: 3 634
Честито Касиди!

Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт