Клюкините от деня

  • 22 222
  • 584
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 310
Момичета, да се похваля Laughing Вече съм разведена Mr. Green Мина ми делото и всичко риключи още с него. Сега ще чакам да ми излезе решението и 14-дневния срок за обжалване и почвам да живея Laughing
Честито Касиди  Hug Страхотна новина. Нека новият ти живот ти донесе само и единствено щастие.

П.П. Надявам се и аз до края на годината да се похваля с такава новина  Praynig

# 556
  • Мнения: 4 753
Благодаря ви момичета  bouquet  bouquet  bouquet
Между дургото да знаете като излезе решението след това в този 14-дневен срок ако се ожалва какво следва Tired

# 557
  • Мнения: X
Ей ме и мене - конюнктивита ни мина обаче малчо цяла сутрин е с жестока кашлица, мислех утре да съм на работа, иде ми да се гръмна ей така  #2gunfire - просто ще умра от глад по тоя начин а преди това може би от притеснение и нерви.  #Crazy Отделно дето ми иде да се гръмна дето си разказах играта на детето от тая ясла. Абе демек скоро очаквайте гръмване.

# 558
Благодаря ви момичета  bouquet  bouquet  bouquet
Между дургото да знаете като излезе решението след това в този 14-дневен срок ако се ожалва какво следва Tired

С решението за допускане на развода съдът се произнася служебно. Това решение влиза в сила и от този момент ти вече не си негова съпруга. Няма как да се обжалва, тък като решението е прекратително. След като съдът се е признесъл, че вече не сте съпрузи, вие не сте и единственият начин е да се ожените отново. Ама то с желание само от едната страна не става, нали са необходими волеизявленията на двете страни Simple Smile

# 559
  • София
  • Мнения: 8 348
просто период, Касио. Изчакай с гръмването. Или си намери детегледачка. Може и да ти взима цялата заплата, като дечко е болен, но пък ще имаш заплата за взимане....

И, Касиди, честито.

# 560
  • Мнения: 4 753
Така ли?! А защо адвоката ме посъветва да изчакам да мине и този 14-дневен период? Мислех, че през това време той може да реши да обжалва и всичко да започне отначало...
Ако мога да помогна с нещо,насреща съм Peace

# 561
  • Мнения: X
Или си намери детегледачка. Може и да ти взима цялата заплата, като дечко е болен, но пък ще имаш заплата за взимане....
e именно - разликата е никаква  #Crazy само дето ще съм обречена на вечен глад

# 562
  • София
  • Мнения: 8 348
Да ама все някога детито ще спре да боледува. И тогава няма да плащаш на детигледачка.

# 563
  • Мнения: X
Ами тогава пак ще тръгне на ясла и пак ще почне да боледува и пак старата песен на нов глас.

# 564
Не знам защо така се те посъветвали. Аз до сега за отменено решение за развод на съда не съм чула. Щом вече е допуснат разводът. Знам, че развод не се допуска, ако разстройството на брака се дължи само на виновното поведение на ищеца, а другият съпруг настоява да се запази бракът.  На тебе излезло ли ти е решението? И в закона погледнах и няма нищо за обжалването. Може да е по обикновения ред. Все пак съм почти сигурна, че няма за какво да се притесняваш Simple Smile и стискам палци разбира се thumbsup

# 565
  • София
  • Мнения: 8 348
Да де Касио, но няма детето винаги да боледува от яслата, я. Ще свикне с бацилите, рано или късно.

# 566
  • Мнения: 215
Какво стана с Пенелопа? Добре ли е? Притеснявам се за нея  Heart Eyes

# 567
  • Мнения: 1 732
Ей ме и мене - конюнктивита ни мина обаче малчо цяла сутрин е с жестока кашлица, мислех утре да съм на работа, иде ми да се гръмна ей така  #2gunfire - просто ще умра от глад по тоя начин а преди това може би от притеснение и нерви.  #Crazy Отделно дето ми иде да се гръмна дето си разказах играта на детето от тая ясла. Абе демек скоро очаквайте гръмване.

Ох, мила, не знам какво да ти кажа...
Лошо ми става като се сетя, че и мен ме чакат подобни истерии...
Майка ми категорично отказа да гледа Вяра и на есен с песен към яслата.
Дано не боледува толкова често, че  #Crazy

# 568
  • Мнения: 1 809
Здравйте,момичета!Преди малко говорих с Мариели ,тя няма нет и не може да влезе във форума.Поиска да и оставя номера на телефона -0887705707.Каза да ви кажа,че е подала документи за работа в Глобул,Хенди и Елана и моли ,ако някой  може да съдейства  за някаква работа да и се обади.Поздравява ви всички.Та,ако имате някаква идея...да помагаме,че с това малко дете и абитуриентка...не знам как ще се справи без доходи... ooooh!
Хубав ден от мен!  bouquet

# 569
  • Мнения: X
Да де Касио, но няма детето винаги да боледува от яслата, я. Ще свикне с бацилите, рано или късно.
е това е идеята ама дотогава аз какво ще правя
мене никой не ме гледа
реве ми се та ми се вика вече

пенелопа замина за Варна - така решиха с мъжо т.е. той така реши и тя тъй или иначе искаше да се махне от него - та отиде там с децата в неговия апартамент - да се разделят да мислят поотделно дъра бъра

Общи условия

Активация на акаунт