18 лева?

  • 2 307
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Жалко е разбира се, но все пак да не забравяме, че държавата не е длъжна да осигурява децата ни. На мен по-скоро ми се струва, че 60 лв. пенсия за 40 години трудов стаж е подигравка (това е случая с майка ми).

# 16
  • Мнения: 497
Хайде да не намесваме пенсиите!!!!!!!!! smile3511

Сега говорим за нашите деца!!!!!!

При държава с отрицателен прираст на раждаемостта, опитваща се да стимулира раждането!!!!!!!!! Това е просто абсурдно!!!!!!!

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 16:40 от marina_79

# 17
  • Мнения: 2 821
Хайде да не намесваме пенсиите!!!!!!!!! smile3511

Сега говорим за нашите деца!!!!!!

При държава с отрицатен прираст на раждаемостта, опитваща се да стимулира раждането!!!!!!!!! Това е просто абсурдно!!!!!!!
абсолютно Crossing Arms

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
с 18 лв. абсолютно нищо не може да се купи за едно дете.... Дано един ден да се променят нещата!

# 19
  • Мнения: 4 447
Жалко е, наистина  Tired
Е, за второто поне са 20  Wink

йееее  Joy

 Tired

# 20
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами ние и тези пари не ги взимаме,но честно казана аз по-скоро съм изумена не от сумата,а от условията които се поставят.
Не стига че лимита е до 200 лв. на глава от семейството,което си е чиста дискриминация, но и на всичкото отгоре ги дават само ако детето ходи на училище и няма 5 неизвенени отсъствия    newsm61
Като цяло мнението ми е че тая държава прави всичко възможно да не дава пари и ни казва  newsm65

# 21
  • Мнения: 215
с 18 лв. абсолютно нищо не може да се купи за едно дете

Не е вярно! Аз купих буйки за 15,90 и ми останаха даже от тези 18 лв!!! Какво съм тръгнала да се жалвам... То с рестото от 2,10 колко неща могат да се направят...

Кажи БГ и коментара е излишен, за огромно съжаление...

# 22
# 23
  • Мнения: 3 456
Жалко е, наистина  Tired
Е, за второто поне са 20  Wink
Верно ли ? Аз това , честно, не го знаех ! Сега вече се чувствам супер мотивирана да родя второ !!! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 683
Аз,и тези 18 не вземам Peace
Това вече е върхът  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 215
Жалко е, наистина  Tired
Е, за второто поне са 20  Wink
Верно ли ? Аз това , честно, не го знаех ! Сега вече се чувствам супер мотивирана да родя второ !!! Mr. Green
Хм, то ако чакахме на държавната мотивация... да сме последното поколение в тая "прекрасна" държава!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 269
Още по жалкото е, че тези пари се получават предимно от ромските семейства, които не работят, не изкарват никакви пари, съответно не плащат никакви данъци и осигуровки на тая държава. То ясно,ч е не сме го докарали до тези 18 лв., но все пак нали даваме нещо на тази държава (освен данъците и осигуровките, които плащаме).

# 27
  • Мнения: 1 273
Още по жалкото е, че тези пари се получават предимно от ромските семейства, които не работят, не изкарват никакви пари, съответно не плащат никакви данъци и осигуровки на тая държава.

Е, в това няма нищо лошо, защото има и доста майки, които не са "ромки" и не работят и т.н. Всички имат нужда от тези пари!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 269
Да, именно, че всички имат нужда от тези пари, но факт е кой ги получава. Факт е и кой плаща данъци и осигуровки все пак, защото тези пари се набират именно от платените от нас данъци/осигуровки.

# 29
  • Мнения: 68
Това са мръсни гадини, нека да останат с 18лв. да изкарат 1 месец. Ама и ние сме овце че ги търпим.........................В БЪЛГАРИЯ НЯМА СОЦИАЛНИ СЛУЖБИ
 smile3513 smile3513 smile3513

Общи условия

Активация на акаунт