Великден 2007 - изложба на най-хубавите яйца

  • 8 983
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 899
Ето и част от моите неща, утре козунаците Simple Smile

Кухи яйчица



Обикновени



Курабийки



И няколко кухи в едър план Simple Smile

 

# 61
  • София
  • Мнения: 1 941
Може ли някой да ми каже как става става боядисването с желатин? Четох на няколко места, но не ми е ясно първо в желатина ли се топят и после в боята или желатина се слага в боята. Също така цялото яйцето топи ли се в боята или се рисува с нещо.

# 62
  • Мнения: 2 035
Може ли някой да ми каже как става става боядисването с желатин? Четох на няколко места, но не ми е ясно първо в желатина ли се топят и после в боята или желатина се слага в боята. Също така цялото яйцето топи ли се в боята или се рисува с нещо.

И аз се чудя точно това  newsm78 Чета в нет-а, а инфото което намерих е различно  Rolling Eyes В крайна сметка съм се спряла на
ТОЯ начин, дано да се получи  Crazy

# 63
  • Мнения: 420
icecream, Божидара
кажете как ги направихте толкоз хубави?
С боички някви ли?
а линийките на Божидара


Линийките са по постигнати по следния начин:
1. Рисува върху добре изстинали яйца с восък и писалка от онези комплекти, които ги продават по магазините.
2. Потапят се в боя.
3. Когато изсъхне боята, восъкът се сваля като определен участък от яйцето се нагрее за секунди на пламък от свещ и веднага се забърсва с мека кърпа. Когато се махне восъка се получават тези бели линии. От пламъка на свеща яйцето добива леко опушен вид. Това се премахва като се търка с памуче, напоено с олио.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Много хубави яйца сте сътворили всички, браво на вас   bouquet
А след като видях на Умбра курабийките получих сериозно слюнкоотделяне    Hamburger  bouquet
Ето ги и моите яйца, тази година нямах особено време и желание за творчество, но резултата радва детето и това ме успокоява  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 488
Моми4ета, страхотни великденски яйца сте направили! вси4ки много ми харесват! Пожелавам ви весел празник!   bouquet
ето моите творения!




Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 19:52 от cherry

# 66
  • Мнения: 2 035
Мами, помагайте не ми се получават яйцата с желатина  Sad Как става номера?
Също не знам как се залепят найлончетата с картинките дето са за цялото яйце  Embarassed
Моля ви да ми обясните  Praynig

# 67
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
хайде мами да видим какви яйчица сте нашарили
аз нещо се поизложих тая година

# 68
  • Мнения: 286
За желатина не знам!

Но за найлончетата: разтваряш го пъхаш яйцето и го пускаш в гореща вода.От топлината найлончето полепва.

Успех!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 941
Мами, помагайте не ми се получават яйцата с желатина  Sad Как става номера?
Ако малко ще те успокои и на мен не ми се получиха с желатина. Тази година - резил. Embarassed

# 70
  • Мнения: 6 958
Много хубави са ти станали яйчицата   bouquet Аз няма да ги снимам защото са ми не повече от 10-15 броя и нищо по специално не са...  Peace

# 71
  • Мнения: 4 371
Много хубави яйца сте сътворили всички, браво на вас   bouquet
А след като видях на Умбра курабийките получих сериозно слюнкоотделяне    Hamburger  bouquet
Ето ги и моите яйца, тази година нямах особено време и желание за творчество, но резултата радва детето и това ме успокоява  Grinning
Аз пък като видях твоите яйца и се комплексирах Mr. Green
Пу за мен е Снупи Whistling

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Много хубави яйца сте сътворили всички, браво на вас   bouquet
А след като видях на Умбра курабийките получих сериозно слюнкоотделяне    Hamburger  bouquet
Ето ги и моите яйца, тази година нямах особено време и желание за творчество, но резултата радва детето и това ме успокоява  Grinning
на фона на тези яйца просто се отказах мойте да ги снимам.
Поздравления!Просто са прекрасни!

# 73
  • Мнения: 4 371
Еее, Чоча, покажи си яйцата, мани я Валерия. Все пак нейните също ще бъдат изядени  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 899
Velеria, страшни яйца! Знам те аз тебе, че си майстор  Wink

А за курабийките, ако искаш рецептата (на Tanita e) - много са лесни, стават бързо и в голямо количество. Мацанто на глазурата е бавна работа само.

Момичета, големи красоти, пълните ми душата   bouquet
Аз сега се боря с козунака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт