Каква боя за яйца?

  • 9 620
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 250
Тази година боите са ужасни  #Cussing out
Чак ме е яд като си гледам яйцата. Купих от Метро, някаква боя за мраморни цветове и една за рисуване върху яйцата. Няма да се повтори. Не можах да си намеря винена киселина от аптеките и си взех от кристалите които продават по магазините. Е няма такова чудо, повечето яйца станаха на петна  ooooh!

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...аз пак от Метро някакъв маркер уж за рисуване - мислех, че с ефект на восък ще е (разбира се, че нямам упътване, така е прекалено лесно). Нищо не разбрах   33uu
Нарисувах две, боядисах - и нищо, никакви следи от маркера. Загубена работа.
Догодина ще знам кои да не взимам, поне  Grinning

# 17
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Боите на свекърва ти са хубави - правят много наситени цветове.
Спокойно можеш да ги ползваш. Трябва само да ги загрееш и да ги разбъркаш добре, преди да топиш яйцата в тях Simple Smile
Цитат
Цитат
Благодаря ти.Ама наистина готини цветове.

# 18
  • Мнения: 899
Kупих някаква в капсули и ме е яд. Много бледи цветове, пробвах и с желатин - нищо не стана. Само няколко се получиха красиви, да се утешавам с тяг Simple Smile. Сега се чудя дали да боядисвам още в събота и да взема нови, но не ми се занимава.

# 19
  • Мнения: 2 381
Аз съм доволна от боята, която взех.4 цвята, в синя картонена кутийка.Нищо особено.Гледах повече за състава в различните бои и име не запомних EmbarassedБоичките бяха в пликчета.В подписа ми се виждат яйцата.

# 20
  • Мнения: 1 909
Един спешен въпрос - съвсем съм забравила как се разтварят боите за боядисване - затопля ли се водата, например?

тези, които са ми останали, им липсва упътването - приличат на продълговати хапчета

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Един спешен въпрос - съвсем съм забравила как се разтварят боите за боядисване - затопля ли се водата, например?

тези, които са ми останали, им липсва упътването - приличат на продълговати хапчета
Затопля се много добре. Ако са хапчета, може да се наложи бая време да бъркаш. И 2-3 с.л. оцет.

# 22
  • Мнения: 1 909
Леле, оцета пък съвсем го бях забравила!!!
А кога се слага - след като се затопли водата ли?

Явно бях пред прага на пълен провал

Благодаря, Мис БУ!! Two Hearts

# 23
  • Мнения: 43
Аз взех боя на прахчета.Изобщо не съм доволна.По 2 прахчета слагах и пак никакви цветове не станаха. Sad

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Леле, оцета пък съвсем го бях забравила!!!
А кога се слага - след като се затопли водата ли?
М, след го слагах аз. Май така пишеше на опаковката на моите бои...не мисля, че е много важно кога Simple Smile

# 25
  • ES
  • Мнения: 2 172
Един въпрос към мамите боядисвали яйца с брилянтени(перлени,седефени) бои - като на LEO са.  Трябва ли яйцето да е боядисано в някаква боя предварително и след това с брилянтената боя или може напрво с нея? И как става самото нанасяне на брилянтената боя - търкаш с ръце по яйцето ли? Упътването ми е на немски, има и снимки, но пак не ми е ясен много този метод на боядисване. Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт