Ще има ли агнешко на трапезата ви за Великден?

  • 2 960
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Ще има  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
Агнешкото вече сме го подсигурили. Яйцата са боядисани. Само козунаците още не сме ги купили.а и зелена салата.

# 17
  • Мнения: 3 268
Ще има агнешко и дробсърма и зелена салатка и яйца.Аз ви пожелавам обаче най-вече здраве да има,другото не е толкова важно. Hug

# 18
  • Мнения: 402
Яйца, козунаци, курабии, великденска салатка, но не и агнешко.
Алергична съм.
На Гергьовден правим чеверме всяка година, другите ядат, аз гледам.

# 19
  • Мнения: 4 546
друго - ще има след великден, по празниците сме по гости  Laughing

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ще има разбира се за къде Великден без агнешко  Mr. Green
Даже сме поръчали цяло агне фреш един вид  Mr. Green
Аууу ама сме канибали hahaha

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ще има. Пълнено агне, козунак, курабиики, зелена салата и за такива като мен които не ядат агнешко ще има пиле.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, ще има агнешко и всичко както си му е реда за празника. Баба ми го приготвя всяка година. Умирам за миризмата на приготвящия се великденски обяд, пълната къща и уханната пролет навън  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 814
Да, ще има агнешко. Всички много го обичаме, а и е традиция на великденската софра да присъства заедно с козунаците и боядисаните яйца, по моя роден кай ги наричат перашки. Естествено със зелена салатка, ракия и вино   Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 272
Ще има Peace и яйчица, и козуначета ммм........(ох, потекоха ми лигите Sunglasses)

# 25
  • Мнения: 1 065
Май само ние няма да спазим традициите.В нашата кухня никога не се е готвило агнешко,изобщо не понасяме какво да е друго месо освен пиле и от време на време свинско.Никой не яде козунаци  , нито купуваме, нито съм правила някога.Зелената салата я обичаме,но в последно време нещо ми е много нитратна ,та сигурно ще спрем да купуваме.Какво остана -яйца боядисвам ,но и тях никой не ги яде и ако не ме е срам няма и това да правя. Менюто ни ще е пържоли с гъби или пиле с картофи и бира. За десерт-сладкиш с кисело мляко от форума.За нас това е перфектния сладкиш ,от доста време го правя и всички в къщи много го харесват.

# 26
  • Мнения: 5 475
И ние няма да спазим традициите. Rolling Eyes
Ще сме извън града за празниците . Peace
А яйца не боядисвам ,никой не ги яде,а и тук няма такава традиция.  Peace

# 27
  • Мнения: 505
Ще има разбира се.  Peace

# 28
  • Мнения: 431
Да, ще има пълнена агнешка плешка , яйца   easter и козунак абе всичко както му е реда  Peace

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, ще има пълнена агнешка плешка , яйца   easter и козунак абе всичко както му е реда  Peace
И у нас така....

Общи условия

Активация на акаунт