Колко време след като се запознахте с половинките правихте секс??

  • 6 523
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 583
След 25 дни и след 3 месеца се оженихме и вече почти 20 години сме заедно kiss

# 31
  • Мнения: 14 654
2 години и нещо...

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
По принцип или за настоящата връзка питаш  Mr. Green
По принцип съм стеснителна девойка Mr. Green
С настоящия на третото виждане, около месец след като се запознахме  Whistling (щото не беше среща  Mr. Green  )

# 33
  • Мнения: 822
Още на същата вечер, в която се запознахме  Crazy Значи това прави около 2 часа, след като ни се срещнаха погледите ( на един купон ).

# 34
  • Мнения: 3 569
1 месец ме държа на разстояние от леглото ...

# 35
  • Мнения: 4 371
Около един месец.
По - скоро 3 седмици  Thinking Беше отдавна, не помня толкова много Blush

# 36
  • София
  • Мнения: 3 099
Винаги съм искала бързо да разбера дали не си губя времето, усилията и емоциите.
Мъжът ми ми е колега: познавах го от 1 година като такъв и на една командировка си го ''привиках''. След месец и 1/2 решихме да си имаме бебче и Господ веднага ни го "отпусна"...
Животът тече бързо и аз бързо и категорично си го живея, че ми е само един (за сега)! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 574
2 седмици

# 38
Пет месеца Simple Smile .Един месец след като станахме гаджета мъжът ми отиде в  казарма и не се виждахме със седмици.

# 39
  • Мнения: 4 546
3 месеца

# 40
  • София
  • Мнения: 4 423
6 месеца Peace

# 41
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Цитат
Ами аз го познавам от близо 5 години, тъй като сме от един град... но сме се засичали само от дъжд на вятър. Така че ако броя от запознанството нататък, ще трябва да отговоря 3 години и няколко месеца.

Е аз ако трябва да броя от запознанството.....трябва да изброя.... 13 години горе-долу  Mr. Green
Щото се познаваме от деца  Laughing, ама тогава си игаехме с колички и кукли, не със секс изграчки  Mr. Green  Whistling  Heart Eyes

Ами пише 'след като се запознахте' , така че...  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 7 723
Директно по темата-
първо правихме секс, а после се сгаджосахме  Wink Whistling

# 43
  • Мнения: 2 085
два месеца Crazy

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами ние се запознахме в Интернет - та от запознанството ни... Около четири месеца. А ако става дума за на живо, все пак... Два - три дни.

Общи условия

Активация на акаунт