Злато или сребро? Или и двете?

  • 18 208
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 353
Харесва ми среброто и бялото злато.Също и комбинация от бяло и жълто злато.Бих носила и злато и сребро Mr. Green.

# 61
  • Мнения: 65
 Ами аз нося и злато и сребро, но повече харесвам златните си бижута. Никога не нося и злато и сребро едновременно, защото майка ми всеки път като ме види така ми повтаря, че не било хубаво да носиш и двете едновременно/имало някакво поверие/. Thinking
Но и иначе мисля че комбинацията от двете ще е някакъв страшен кич.

# 62
  • Мнения: 4 195
Сребро предпочитам,но и бялото злато ми харесва. Peace

# 63
  • Мнения: 2 407
Злато нося,защото часовника ми е такъв,но много харесвам сребро,и мисля да си купя някоя и друга дрънкулка.

# 64
  • София
  • Мнения: 10 353
Бяло злато  Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 2 110
Сребро.  Simple Smile
Злато изобщо не нося.

Peace
а пък халката съм я носила все на все няколко месеца, стига толкоз Mr. Green

# 66
  • Мнения: 5 140
Предпочитам и нося предимно сребро, но и на бяло злато не отказвам.
Халката ми е златна и не я нося.

# 67
  • Мнения: 2 697
Злато определено Peace А и аз съм бяла и светло кестенява, така че определено ми стои по-добре по-скъпият благороден метал  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 800
Харесва ми как изглежда и жълтото злато, но по някакви причини не стои добре с цвета на кожата ми, затова нося само бяло злато и вече не много често сребро. Годежния ми пръстен и халката ми са от бяло злато, независимо какви бижута нося, тях никога не ги махам.

# 69
  • Мнения: 3 886
Определено злато Peace

# 70
# 71
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз предпочитам сребро и бяло злато.Халката ми е от бяло злато,така че си я нося със сребърните неща(но рядко я нося де  Mr. Green)

# 72
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Твърдо съм за златото - може и бяло.

# 73
  • Мнения: 1 288
определено предпочитам среброто. в краен случай- бяло злато. жълтото злато така и не го харесах. имам няколко комплекта, които нося с определени дрехи. брачните ни халки са бяло и жълто злато. така че когато я нося, отива и със сребърни, и със златни бижута. никога обаче не слагам заедно сребърни и златни бижута.

# 74
  • Мнения: 2 022
Като ученичка носех много сребро и ми харесваше. После взех да нося злато и реших, че повече ми отива. Често ги редувах (никога заедно!). Но след като се омъжих и сложих халка на пръста си, вече сребро не съм носила. Макар че халката ми е от бяло и жълто злато, а по-късно си купих и една сребърна. Но напоследък взех да се притеснявам, особено сега като се затопли и започнах да ходя с отворени блузи. Нося златен медальон, подарък от мъжа ми, който привлича погледите. И ме е страх да не ми го дръпне някой. Затова се замислих да се върна към сребърните бижута. Ама не искам да се разделям с "оригиналната" си халка  Confused  И сега се чудя дали мога да я нося със сребро - дали няма да е кичозно, въпреки че не е изцяло жълта (все пак си личи, че е златна, а не сребърна). Не ми се ще да я заменям със сребърната, макар че тя е не по-малко красива. Просто си искам тази, която ми сложи мъжът ми в деня на сватбата....
Какво ще посъветвате такъв идиот като мене?

Общи условия

Активация на акаунт