Закачате ли си разни неща над мивката?

  • 5 878
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, не се оправдавай, няколко снимки съм виждала. Да не си омъжене за Пере Mr. Green

# 16
  • Мнения: 46 518
Ааа, не се оправдавай, няколко снимки съм виждала. Да не си омъжене за Пере Mr. Green

 Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Jujka, може би при вас е така, заради котлоните.

Не, не, сигурно готви много мазно  Mr. Green

Според мен събират прах, цапат се и се почистват трудно, но е много, много удобно.
И е по-добрият вариант, отколкото да пипам с омазани ръце шкафчетата за да извадя нещо Peace

На поставките си сложи това, което ползваш най-често. Ако са подправки- подправките, ако са чаши-чаши.
Над мивката имам само за веро, гъбка и парцал. Чашите са ми на рафт, който не се затваря, а подправките са ми прибрани. Приборите за готвене са ми на поставка в/у котлона

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не!  Naughty

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не.

# 20
  • Мнения: 4 516
И аз се влюбих в на Никол кухнята... Blush
Моята в момента е една... Embarassed ама той мъжа виновен, след малко отивам да чистя.
За мазнотиите - нищо не се лепи, особено ако имате абсорбатор. При мен над мивката също има черпаци, не ми е грозно. Освен това ги ползвам доста често (сега ще си помислите бреееей, тая е готвачка! Mr. Green), така че нямат време да натрупат прах. Wink Обаче по-красиво е с красиви керамични чаши, някак уют внасят.

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Закачена ни е само кухненската хартия.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не ми харесва.

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, моята е накичена като коледна елхичка, защото ми е мнооог удобно всичко да ми е под ръка. Не ходи на изложба, а там се готви и трябва да е максимално удобно. А и винаги мога да ги откача и скрия по шкафовете, ако ще идват ВИП персони у дома. Joy
Нещо не се отваря snimka.bg, за да покажа нагледно .

А, ето :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114554&photo=12
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114554&photo=13

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 00:19 от Джемма

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
о , да имам много неща и все такива които са ми необходими - ножичка тирбушон комплект прибори и др.

# 25
  • Мнения: 2 751
Да, моята е накичена като коледна елхичка, защото ми е мнооог удобно всичко да ми е под ръка. Не ходи на изложба, а там се готви и трябва да е максимално удобно. А и винаги мога да ги откача и скрия по шкафовете, ако ще идват ВИП персони у дома. Joy
Нещо не се отваря snimka.bg, за да покажа нагледно .
Ееееееееееее, Джемма, покажи, моля те  Praynig Praynig Praynig

# 26
# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
Определено по- ми харесва всичко да е прибрано по шкафовете, но за съжаление в момента вкъщи не е така!

# 28
  • Мнения: 6 039
не, въпреки, че имам предвидено място на гърба а кухнята - не го правя
не харесвам натурии

# 29
  • София
  • Мнения: 472
В момента довършвам мойта кухня. Много харесвам доста кухненски принадлежностти да са на показ и под ръка. Но при мене в случая кухнята, трапезарията и хола са  в едно и затова реших изложеното на показ да е възможно най-малко. С тази цел нямам рафтове и витринки. Само имам поставка за домакинска хартия, алуминиево и прозрачно фолио и магнити за ножове. Надявам се скоро да кача и снимки.

Общи условия

Активация на акаунт