За опаковките EuroCompact - прецакаха ли ни?

  • 5 102
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
А убедени ли сте, че тези прахове са по-икономични? newsm78
Аз не. Пак си слагам същото количество прах, както преди, само опаковката свършва по-бързо.
Ментят ни май?  Crossing Arms

Изобщо не са по-икономични. И аз слагам същото количество прах, както преди.
Ментят. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 46 518
За мен са супер икономични  Mr. Green аз преди слагах по 300 мл.  Embarassed сега по 150 мл.  Party

# 17
  • Мнения: 1 802
А убедени ли сте, че тези прахове са по-икономични? newsm78
Аз не. Пак си слагам същото количество прах, както преди, само опаковката свършва по-бързо.
Ментят ни май?  Crossing Arms

Изобщо не са по-икономични. И аз слагам същото количество прах, както преди.
Ментят. Crossing Arms

Аз съм на същото мнение! Определено смятам, че ни ментят!  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 4 514
А убедени ли сте, че тези прахове са по-икономични? newsm78
Аз не. Пак си слагам същото количество прах, както преди, само опаковката свършва по-бързо.
Ментят ни май?  Crossing Arms
smile3521
Ментят здравата! Изобщо не е по-концетриран! Ако сложа по-малко, отколкото слагах преди, не ми се изпира добре прането! И аз съм с Персил, обаче мерителната чашка я ползвам само да си гребна от праха.
Абе пълни си ваничката и това е. Тя се е видяла, че ще харчим повече за прах за пране от преди, пък и природата явно няма да сколаса да се оправи от нас, тъпите българи... Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Всичко е вятър и мъгла.Мисля,че с посочените количества не изпира добре.Слагам,колкото преди.

# 20
  • Мнения: 9 093
Малеее ooooh!
Мислех си, че си въобразвам,а то не било само при мен така.
Слагах уж по-малко (аз обаче не меря с чашка, ами слагам на око), обаче забелазях че не се изпират добре, да не говорим че никаква пяна не се появи...
Дали си продават от старите прахове? Тоест, да не са Еврокомпакт?

# 21
  • Мнения: 3 971
Ами и аз слагам колкото преди

# 22
  • Мнения: 2 309
Това е пълна измислица - просто,вместо да вдигнат цената,смалиха грамажа Crossing Arms
Количеството,което слагам,е същото от преди - не разреждам с нищо ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 406
Това е пълна измислица - просто,вместо да вдигнат цената,смалиха грамажа Crossing Arms
Количеството,което слагам,е същото от преди - не разреждам с нищо ooooh!

абсолютно е така, но на тях какво им пука, няма да спрем да перем,я?

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Това е пълна измислица - просто,вместо да вдигнат цената,смалиха грамажа Crossing Arms
Количеството,което слагам,е същото от преди - не разреждам с нищо ooooh!

абсолютно е така, но на тях какво им пука, няма да спрем да перем,я?
Да де,точно цената вдигнаха,но просто по хитро.И аз слагам същото количество,както преди,че не се изпира.

# 25
  • Мнения: 4 514
А сега се замислих - ако се обърнем към агенцията за защита на потребителите (ох, така ли се казваше въпросната институция?) дали ще има ефект? В смисъл, дали е възможно да се провери дали има измама някаква? Защото гледам, че доста недоволни са се насъбрали...

# 26
  • Мнения: 9 093
И аз съм си мислила за Агенцията, но не знам точно какъв е редът...май имаше сайт даже и там можеше да се обръщаш с оплакване по електронен път, ама не съм сигурна Rolling Eyes
Ще потърся днес...

# 27
  • Мнения: 4 202
Ето сайта им: http://www.kzp.bg/
аз съм им писала няколко пъти за разни мои си проблеми, но с нещо толкова глобално, като евро компакта не ми се занимава  Crazy
Въпреки, че съм на мнение, че е абсолюта измислица и е направено с цел повишаване на цените  Crossing Arms

Намерих и един разяснителен сайт, мисля, че ще ви е полезен http://www.potrebitel.bg/

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз все още обикалям магазините, за да си намирам от старите опаковки прахове  Crossing Arms Явно карат на изчерпване на количествата. Все по- трудно става, но откривам  Mr. Green Просто защото никой не може да ме убеди, че това е нов, по- икономичен прах  Naughty И откъде накъде- Еврокомпакт?! В Европа само малки опаковки ли имат?! Простотия, само се чудят как да ни оберат  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 655
Мислех, че само мен ме тресе параноята, че ни лъжат,но не било така. Аз не виждам нищо по-иконимично. Ползвам Ариел и пак си слагам същото количество прах,иначе не съм много сигурна в резултата. Питах в магазина където купувам праха за старите опаковки, но ми казаха, че постепенно EuroCompact щял да измести другата опаковка и понеже нямало търсене  newsm78, не зареждали. Аз си мислех първоначално, че двете разфасовки ще се продават паралелно, а то какво се оказа  #Cussing out. Това си е чиста проба измама - вдигнаха цената и ни замазват очите с тези глупости.

В Европа само малки опаковки ли имат?! Простотия, само се чудят как да ни оберат  #Cussing out
И аз това се чудих, но не мисля, че има само такива опаковки.

Общи условия

Активация на акаунт